Резултати от 1 до 7 от общо 7

HellGate London

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #1

    HellGate London

    Някой играе ли я тази игра ?
    Ако да да се обажда да си споделяме тука малките радости

    Аз си купих нов комп и съм много щастлив като малко дете, та почнах да търся игри...неизживяно детство нещо.
    От 3 дена я играя по малко, че все пак трябва и да се работи. Много ми харесва, въпреки еднообразието на нивата, които предлага.
    Точно както я бяха описали : " За хардкор Диабло фенове". Има много взаимствани неща от Диабло 2., което я прави малко или повече приятна (за мен) за играене.
    Лесна е, поне досега само в библиотеката едни там демони малко ме сгърчиха, ама се оправих.
    Има няколко класа, но засега играя с Марксман (с женски персонаж), стигнах до 3-тата гара. Намерих си вече електо пушка и дадох сума ти пари за ъпграде, ама съм доволен.
    а снайпера е много добре направен...тази сутрин към 1:00 си намерих един и го ъпгрейднах, много масивно си стреля..
    Е, ако има някой друг полудял по тази игра да се обажда.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: HellGate London

    Може да я тествам тия дни, само да ми стане и на мен ъпгрейдчето

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: HellGate London

    като ултра-хардкор фен на Д2 съм си я заплюл за разцъкване скоро (макар че тя вече остаря ). просто така се стичат нещата, че все не остава време за такива големи гейм-проекти, ама сега като съм заключен пред компа съм й хвърлил един подглед под мустак

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #4

    Re: HellGate London

    На много места я плюят, е има си и недостатъците.
    Няма ги вече наистина оригиналните идеи от преди, но спрямо сушата и Диабло-ориентираността много ми допадна. Засега съм само 10 левел, ама довечера пак сядам да видя с новата пушка как ще мрат гадините :-)
    Само не мога да разбера точния dmg, който правят оръжията, по някакви странни формули се определят и има някакъв рейтинг на оръжията. Иначе си има и степенуване във всички предмети и оръжия : normal, enchanted, rare, legendary..може би и unique. Абе има свежи идеи.

    П.С. ако слагате играта..Сваляте си image файла, daemon, install, задължително патч - 1.06 или .06 както го водят + лекарство от gamecopyworld...

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #5

    Re: HellGate London

    Вече съм си 11 левел, бавничко играя, ама обичам да обикалям доста.
    ето и един скриин с текущата пушка с 5-6 ъпгрейда.



  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #6

    Re: HellGate London

    ам и аз я разцъквам играта в момента се ровя по форумите да намеря фаилове за да пусна сървър в най скоро време да се надяваме ще го пусна

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: HellGate London

    иииха, тема на 11 месеца

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Олимпиада London 2012
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 78
    Последно: 25-08-12, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе