Резултати от 1 до 15 от общо 15

Diablo 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    Diablo 3

    Ей, днес се разнообрази малко дъждовното време с тази новина http://www.blizzard.com/diablo3/. Има доста неща за гледане... доста прилича на двойката или по-скоро на старкрафт 2, само че сега може да чупиш доста повече неща от околната среда и да ги използваш за твой цели. Като цяло мисля че с един енджин искат да направят две игри...няма лошо...Ще видим, изглежда обещаващо...от сега си запазвам няколко месеца отпуска

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Diablo 3

    Diablo!

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Diablo 3

    То май това е същият енджин с който и СТАРКРАФТ 2 ще излиза.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #4

    Re: Diablo 3

    Като си позабърсах лигите и изгледах геймтрейлъра 10тина пъти и рових по сайта около 3 часа да сумирам впечатленията си:
    1. Енджин - доста близък до този на Старкрафт 2 (модификация), ако не точно същия.
    2. В графично отношение като цяло са добавили ефекти на всичко, което нямаше такива в предишните игри (брадветата светиха доста готино).
    3. Новите анимации и ефекти на различни бойни вдижения и магии наистина прави гледката забележителна.
    4. Екрана е клати - така най-точно мога обясня като нещо голямо тропне с крак по пода и екрана се друса секунда две. Супер интересен ефект ала се питеснявам да не стане целия геймплей едно безкрайно клатене ...
    5. Можеш да чупиш какво ли не - от стени до пейки и други предмети лежащи безучастно. Дано не го направят да е само на опеделини места и да има малко влияние...какво ли не бих дал да срутя къщата на Диабло върху рогата му тиква.
    6. "новия" клас на Уич доктора, абе да си го наречем мелез между друида и некромасъра... да се надявам да се получи нещо хубаво - мацката доктор изглеждаше готино.
    7. Най-накрая се усетиха да дадат възможност да се избира род на героя Искам си Паладинката
    8. Сайта е много луд...Декард Кейн разказва какво е станало в предните части по много як начин....
    9. Картата са я интегрирали като хората в горния ъгъл, така и така всеки играеше с нея включена нон-стоп.

    Тези са нещата, които мисля, че няма да се променят изключително до крайната версия...

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Diablo 3

    който мe познава що за дебило маниак съм, така че само 2 неща ще кажа:

    1. очарован съм от трейлъра - чудесна графика и old school gameplay. това е нужно, за да бъде diablo-то истинско diablo
    2. след като излезе, моля не ме търсете следващите между 6 и 12 месеца

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: Diablo 3

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe

    2. след като излезе, моля не ме търсете следващите между 6 и 12 месеца
    Това половинката ти виждала ли го е ?

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #7

    Re: Diablo 3

    Според този сайт http://www.1up.com/do/gameOverview?cId=3138257 ще излезе на 30.09.За съжаление 2009 ...Като гледах геймплей трейлъра само си представях как няма да мога да стана с месеци от компа.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #8

    Re: Diablo 3

    Кофти, че ще са само 5 класа герои - така че някои ще отпаднат поне, докато не пуснат експанжън. Така като гледам с тоя Доктор май Некрото отпада.

  11. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #9

    Re: Diablo 3

    Цитат Първоначално публикувано от user25
    Кофти, че ще са само 5 класа герои - така че някои ще отпаднат поне, докато не пуснат експанжън. Така като гледам с тоя Доктор май Некрото отпада.
    Не знам и аз ще отпадна за малко от игра...

  12. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #10

    Re: Diablo 3

    Определено ще има доста чакане и точене на зъби, което дано се оправдае. За момента изглежда обещаващо.

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2
    #11

    Re: Diablo 3

    е това е едно от заглавията което адски мн хора го чакат дано излиза по-скоро и дано е даже и по-добра от 2 рата част

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #12

    Re: Diablo 3

    .... след като се накефих на трейлъра видях, че съм закъснял да си тръгна от работа и не прочетох за изискванията към машинките - има ли ги вече и някой да сподели, докато се прибера вкъщи...
    Още тази вечер ще се заровя в саита и надявам се остана очарован...
    Дано не се окаже, че е времеза ъпгрейд на домашното компютърче...

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: Diablo 3

    Цитат Първоначално публикувано от totonis
    .... след като се накефих на трейлъра видях, че съм закъснял да си тръгна от работа и не прочетох за изискванията към машинките - има ли ги вече и някой да сподели, докато се прибера вкъщи...
    Още тази вечер ще се заровя в саита и надявам се остана очарован...
    Дано не се окаже, че е времеза ъпгрейд на домашното компютърче...
    http://www.blizzard.com/diablo3/faq/#2_2

    но според мен ще върви предостатъчно добре на сегашна машина, като не забравяме, че все пак се очаква да излезе след година и нещо...

  17. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #14

    Re: Diablo 3

    ако трябва ще правим ъпгрейди в последния момент...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #15

    Re: Diablo 3

    в най-добрия случай ще се наложи да засилваме видето... е, някои ако са на АГП-слот ще трябва да вземат и дъно с ПСаЙ, процесор, памет... дано Р4 на 3Гх. и 512МБ нВидиа (АГПх8) се справи... ако се сетят да побликуват изисквания - ще разберем кой къде е от към РС...

    Чакаме!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Diablo 2 LoD 1.09d no-cd crack
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 11-05-05, 20:00
  2. Diablo 1 problem
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 03-01-05, 12:06
  3. EL DIABLO ORIGIAL CD LEY
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 05-12-03, 18:32
  4. DIABLO 2 CD-key za battle.net
    От totogafa във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 19-06-03, 21:39
  5. Diablo 2 Cd-Key
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-05-03, 02:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе