Резултати от 1 до 8 от общо 8

Diablo 1 problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Diablo 1 problem

    Качих си на компа Diablo 1. Диска е оригинален. Всичко е ОК.Само дето не ще да се конектне към Батъл нета. Причината не я знам.

    Ако някой се сеща моля да пише. А да , казва ми да съм си конфигурирал сетингите на конекшъна коректно ако използвам модем.Аз съм на Лан.

    Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    Diablo 1 problem

    тия по-старите игри искаха разни вече зачезващи протоколи инсталирани за мрежата за да вървят.

    Според мен проблема е нещо като липса на IPX протокол или нещо подобно. Ама ако кажеш и малко по-точно грешката....

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Diablo 1 problem

    Какво да ти кажа ХаМав , ето какво изписва , звучи като пътечка в Хималаите " Unable to connect to the Batle.net if you are using a modem to access your service provider and are not configured for Dailup Networking you may have to initiate the connection manually" And that's all. Това на мен не ми говори нищо. Инасталирах и IPX протокол и защитната стена изключих и пак не става. В нас съм го играл през модем с часове на 33.6 к. Не знам какво става сега. Явно е нещо по настройките на ХР - то.

    Благодаря все пак за поста. Ако ти хрумне нещо пиши , моля.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Diablo 1 problem

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">тия по-старите игри искаха разни вече зачезващи протоколи инсталирани за мрежата за да вървят.

    Според мен проблема е нещо като липса на IPX протокол или нещо подобно. Ама ако кажеш и малко по-точно грешката....



    <div align="right">Originally posted by XaMaB - 30/12/2004 : 09:55:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ХамаВ тази глупост дето си написал по-горе е просто ... нямам думи.

    Battle.Net == Internet == TCP/IP



    Izwerge: вероятни причини.

    Нямаш директен излаз към Internet, минаваш през прокси и т.н. което те ограничава да играеш пълноценно игри. (имаш ли проблем с други игри?). Може да има Firewall на доставчика. Имаш ли реално IP?




  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #5

    Diablo 1 problem

    Имам реален IP и няма защитна стена.Играл съм малко HalfLife без проблеми. Доставчика ми е на дорния етаж. Обаждах се и те потвърдиха ,че няма защитна стена. Ей сега току що прочетох разни рийдмита на играта , и установих , че има само три начина за игра - през модем , чрез IPX (peer to peer or Client/Server), и със сериен кабел.Явно не става през лан и интернет през доставчик.Може би тогава е нямало .

    ЩЕ видя за някакъв ъпдейт.

    Благодаря ви.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    Diablo 1 problem

    Човек аз съм играл Diablo 1 през интернет (през LAN)! Без никакъв update.

    (той си ги тегли сам)

    иди на www.battlenet.com изтегли последния софт. Да не са и спряли поддръжката!?? Сега покрай тази WoW мания нищо чудно...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #7

    Diablo 1 problem

    И аз съм го играл с часове , но през модем.

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #8

    Diablo 1 problem

    Нема живо пиле по сърварите тая игрица явно е отвсякъде OFF.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Diablo 3 излиза на 15 май !
    От FearMe във форум ИГРИ
    Отговори: 27
    Последно: 04-09-12, 14:30
  2. Diablo 3
    От Smurfa във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 08-07-08, 22:36
  3. Diablo 2 Cd-Key
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-05-03, 02:57
  4. Diablo mania...
    От DarkRose във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-01, 12:03
  5. Imam problem s Diablo II
    От Raven във форум ИГРИ
    Отговори: 17
    Последно: 06-03-01, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе