Резултати от 1 до 3 от общо 3

Търся един стар Mahjong

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #1

    Търся един стар Mahjong

    Преинсталирах ОС на компа на майка ми и някъде съм затрил любимата й игра Mahjong. Става въпрос конкретно за един стар вариант на тази игра, който го има най-малко от 6-7 години, мисля че дори е правен за и вървеше на Win 9x. Виждал съм го на много компютри и наистина е много популярен. Лошото е обаче, че не помня как точно се казваше, нито пък коя компания го беше правила.
    Когато тръгна да търся в интернет ме залива с десетки нови версии на същата игра от различни разработчици, но нито една не е тази, която търся. Едно на ръка, че майка ми си иска точно същата, на която е свикнала, второ новите са твърде тежки за нейния слаб компютър. А старият си вървеше чудесно.
    Не знам как точно да опиша тази версия, освен още веднъж да кажа, че беше стара, беше много разпространена навремето, вървеше чудесно и на Пентиуми, имаше възможност да се играе на пълен екран или в прозорец, имаше дори възможност да се избира DirectX поддръжка или не - смятайте колко стар наистина беше. Бутонът за изход беше една луна. И имаше една много приятна музичка, която на мен винаги приспивно ми действаше.
    Не ми се смейте, знам, че описанието звучи малко като от блондинка, ама който го е виждал този Mahjong, ще се сети за какво става въпрос. Ако му видя скрийншот някъде, ще го позная той ли е или не, но повече не мога да обясня.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #2

    Re: Търся един стар Mahjong


  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #3

    Re: Търся един стар Mahjong

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    Благодарско!!! Излизат няколко заглавия, между които Kyodai Mahjongg - веднага се сетих, че това беше, което търся!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как се казваше един стар български филм?
    От Cko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-07, 22:36
  2. Търся много стар хард
    От MrMyr във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 20-09-07, 14:35
  3. Търся един стар руски филм
    От LZ4VQ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-03-07, 08:05
  4. Търся един стар филм - Profumo di donna (намерих го)
    От Karata във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-01-07, 19:01
  5. търся един стар БГ филм
    От nely във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 03-01-07, 19:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе