Резултати от 1 до 15 от общо 15

Far Cry 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #1

    Far Cry 2

    Здравейте.Както може би знаете вече има и Far Cry 2.Ако има някой , който е успял да я инсталира успешно, моля да сподели по-подробно как е направил тая магия.От къде ли не я теглих и все не може да се инсталира.Явно проблема е в зад клавишното устройство.Затова Ви моля за помощ за нейното инсталиране.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    165
    #2

    Re: Far Cry 2

    тва е за версията на рейзър. мисля, 4е беше от арена теглена.

    1. Extract RARs - разархивираш архивите
    2. Mount or Burn iso - маунтваш с даемон туулс
    3. Install - инсталираш
    4. Copy Crack over original files - копираш крака от диска върху оригинала(там където си инстaлирал играта - пр. C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2
    5. Play - играеш...
    6. Have fun - ...и се забавляваш (уж)

    Razor 1911 Greetings

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Far Cry 2

    Версията на Рейзър бачка като слънце. Изиграх я с кеф.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #4

    Re: Far Cry 2

    Това ,дето го пишете, няма нищо общто с истината.Нещто сте грешка.Нито демона ги открива нито алкохола.Тая игра е скапан отвсякъде и не знам как може толкова тъпо да се инсталира.Не тръгва и това е.Кой каквото иска да си говори.Разархивираш,маунтваш -и ништо.Грешка и грешка.Тъпа инсталация.Трия всичко и се отказвам.Може след година някой умен да качи играта с доста опростен а инсталация.Тая е направо отрова.И от Демоноида я теглих и от Арената и от Замундата- навсякъде грешки.Как пък вие я играете - царе ли сте на инсталирането или фуклюфци.Не знам .Майната и.!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Far Cry 2

    Не става само с телглене!

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: Far Cry 2

    Е ти на това ако казваш сложна инсталация , не знам какво ще правиш тогава със StarForce защити и т.н.
    Казваш ,че не можеш да инсталираш, но не даваш никакво инфо какво съобщение ти вади и до къде стигаш. Не можеш да си маунтнеш имиджа в емулатора ли ?

    П.С. Аааа щях да забравя защо въобще ти пиша, мери си приказките да не стават грешки.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #7

    Re: Far Cry 2

    Извинявам се.
    Просто бях ядосан , че не мога да я инсталирам.Ако съм засегнал някого отново се извинявам.Това е.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re: Far Cry 2

    Айде да почнем от начало , кажи от къде си дръпнал играта, как я инсталираш и какви грешки ти дава. Всеки проблем си има решение

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #9

    Re: Far Cry 2

    Ей сега я почвам отначало.Играта е свалено от Замундата - игри PC Rip.Екстракнах я(демек разархивиране) в папка Х с Win Rar.
    Отварям папка Х и от папка bin я стартирам - т.е.от ехе-то(поне така пишеше в упътването).Веднага излиза прозорец със следния надпис - The application failed to initialize properly (0xc000001d).Click on OK to terminate the application.
    Същото ми излиза и от версията от Демоноида - екзето дава ерор.Бях с SP1 и вчера турих SP2,после ДиректХ го обнових до последен - и пак неще!!!!!!!!!Е кажи сега защо?Какво иска още?Вярно че не става само с теглене ,както писа един, ама не ми е първата игра дето инсталирам, не съм пък чак толкова невежа. Ако можеш помогни - пък ако не - здраве да е.Картата ми е ати 9550, рам - 1 гига.Но едва ли това е проблема.Креизиса го врътнах с тая машина без проблем(и не само него-имам впредвид като дум3 и наскоро дарк месията).

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Far Cry 2

    може ли един въпрос?

    защо, по дяволите, си теглил рязана игра?
    не знаеш кой леймър я е рязал. очевидно нещо ти бяга в инсталацията...

    нямаш място за цяла игра ли? да не си с 40gb хард?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #11

    Re: Far Cry 2

    Играта разархивирана е 3.6гб.Не те разбирам за какво говориш?На диска имам свободни 21гб.Какво общо има моя проблем с свободното място на диска?

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Far Cry 2

    няма да теглиш PC-Rip, a PC-ISO и тогава няма да имаш нито един проблем

    PC-Rip е инсталирана, кракната и пакетирана игра. то хубаво звучи, ама като знам какви "разбирачи" има и ме втриса от подобни самоделки. PC-ISO от своя страна е абсолютно идентично копие на оригинала. няма липсващи файлове, няма забравени регистри, няма дявол. теглиш, маунтваш в демона, инсталираш, играеш....

    най-често PC-Rip е малко по-малко като обем, защото архивирането с RAR намалява обема, както и понякога се махат филмчетата или/и музиката и др. допълнитрелни екстри. само че това беше нужно едно време при малките хардове и бавния нет, сега си тегли оригинала, гледай си всичко и нямай проблеми

    ти си изтеглил това: https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=148419&hit=1
    а аз ти предлагам да изтеглиш това: http://thepiratebay.org/torrent/4491173/Far_Cry_2_(_.ISO_image)_with_crack или това http://www.mininova.org/tor/2008837

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Re: Far Cry 2

    Проблема мисля ,че е от видеокартата, играта иска Shader Model 2.0 докато по спомени твоята видеокарта е с Shader Model 1.0 и просто няма как да стане ........все пак не съм сигурен на 100% но ето какво видях като изисквания:

    High Requirements
    CPU: E6600 Core 2 Duo
    Graphics: Nvidia 8800GTS
    RAM: 2GB
    Hard Drive Space: 6-8GB
    Optical Drive: DVD Drive

    Minimum Requirements
    CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
    Graphics: Nvidia 6600 or ATI X1600 - Shader Model 2.0
    RAM: 1GB
    Hard Drive Space: 6-8GB
    Optical Drive: DVD Drive

    Recommended Requirements
    CPU: Dual-Core CPU (Athlon X2 / Pentium D / Core 2 Duo)
    Graphics: Nvidia 7800GT or ATI X1800XL Pro (SM 3.0)
    RAM: 2GB+
    Hard Drive Space: 6-8GB
    Optical Drive: DVD Drive

    За съжаление 9550 е повече от 2 пъти по бавна от X1600. Мисля , че от това е грижата на първо четене.


    P.S. като се зачетох , твоята карта подържа Shader Model 2.0 ...........странно .....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #14

    Re: Far Cry 2

    В момента я "тегля" от пиратите.След това отвоно ще Ви пиша.Дано няма повече проблеми с инсталацията.

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #15

    Re: Far Cry 2

    От Arena, на Razor, работи.
    "Инсталира" се и след подмяна на exe-то всичко е наред. Поне в началото, където се намирам.

    Dell Inspiron 1520
    Intel Core 2 Duo T7100 1.80 GHz
    RAM 2 GB
    NVIDIA GeForce 8600M GT
    Windows Vista Ultimate 32 bit [SP1]

    .:: EDIT ::.
    Много корав "sоundtrack" в началото.
    За феновете на Far Cry 2 и на Ubuntu. Предвид африканския сюжет на играта.

    Far Cry 2 Main Theme [MP3] [4.19 MB]

    И един малко bloody wallpaper


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе