Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

"Упътване" за "Counter-Strike"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    673
    #1

    "Упътване" за "Counter-Strike"

    Дядо Мраз донесе на сина ми играта "Counter-Strike". Макар и стара, а на мен ми е вече отминало времето, на него му харесва. Ходил е по клубове играели по-големите, той гледал и му харесала. Обаче като я стартираме една вагонетка се разхожда 5 мин. в някакво подземие. После "пристига", отварят се две врати и се стига в някаква "командна зала" и до там. Сина ми разказва за някакви нива, зомбита и т.н. Как се продължава от това място и изобщо накратко как се играе?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    ами накратко казано - в CS няма зомбита и т.н. сволоч. това е мултиплейър игра, т.е. играе се само между хора в мрежа. за да джитка синчето трябва да влезете в някой публичен сървър, като едно бързо търсене показа:

    IBGC #6 CS1.6v19 ip: 217.9.224.69, port: 27015

    IBGC #7 CS1.6v19 ip: 217.9.224.70, port: 27015

    IBGC #8 CS1.6v19 ip: 217.9.224.71, port: 27015

    IBGC #1 classic I ip: 217.9.224.64, port: 27015

    IBGC #2 WC3+Respawn ip: 217.9.224.65, port: 27015

    IBGC #3 WC3 ip: 217.9.224.66, port: 27015

    IBGC #4 matrix ip: 217.9.224.67, port: 27015

    IBGC #5(TC)Respawn ip: 217.9.224.68, port: 27015


    не я играя тази игра и си нямам представа кой и дали е добър от гореизброените, но веднъж нагази ли в дълбкото, другите зомбясали хлапета ще го упътят

    P.S. толкова ли няма интерес към нещо по-смислено или по-модерно, че го обричаш на затъпяване с любимата игра на тутанкамон?

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #3

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Да не става въпрос за HalfLife

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    673
    #4

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    И нея я дръпнах, обаче нищо. Иконите са им еднакви горе-долу същото меню. Има един куп настройки за да се влезе в мрежа, но нищо не знам къде какво се въвежда. Ако е много сложно ще питам някое хлапе, което е компетентно в тази игра.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #5

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Предполагам че за HL става въпрос , щом те пуска с вагонетка отначалото . Предполагам че герояти е един с катинарче . Едно време съм я връквал няколко пъти , но тва беше толкова отдавна

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #6

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    До колкото помня от когато съм играл ХЛ преди 4-5години там където е заседнал има врата седи до нея и чака и помпи Е (USE) по този начин заговаряше пазача от другата страна на вратата и той отваря вратата от вън !
    Ех спомени....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Half Life е.
    Taralion, това което търсиш се нарича walkthrough. Гадна дума е. Особено за писане.
    Ако се справяш с английския ето ТУК прочети един от многото, написани за тази игра.
    Ако не, аз лично не се наемам да го превеждам.
    Не знам, вероятно има и преведен на български, но никога не съм търсил.

    На single player не съм се задълбочавал, но на multiplayer ... ах на multiplayer ... просълзявал съм големи мъже, от ярост разбира се.
    Планини от подлост и храброст съм демонстрирал там.
    Ах спомени, спомени ...

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #8

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Леле, кощунство...Халф лайф е една от най-добрите игри на всички времена (в жанра си)... Именно сингъл-а я направи такъв хит. Ако малкия поразбирва английски играта си заслужава даже и сега...няма такава атмосфера и настроение. Особенно с последните пачове би трябвало да изглежда като хората

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Мдам, за Халф Лайф се говори, само той е с вагонетка. Ех върнах се и аз назад, назад Та по-темата, обикаляш , намираш си в гардеробната костюмчето, обличаш го и отиваш да провеждате експеримент който се обърква в субливният момент и ужаса започва Нещо такова беше.

  12. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #10

    Re: "Упътване" за "Counter-Strike"

    Определено се говори за HalfLife която е велика игра....ако за нея се иска упътване - http://www.thecomputershow.com/compu...lflifewalk.htm
    А иначе по клубовете играят CounterStrike, за която @FearMe е обяснил как стават нещата горе долу.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #11

    Re:"Упътване" за "Counter-Strike"

    Можели да ми кажете как да си пусна хака?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Re:"Упътване" за "Counter-Strike"

    Не

  16. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #13

    Re:"Упътване" за "Counter-Strike"

    В YouTube има доста клипове от играта Half-Life, които могат да послужат като упътване, например това. Имай(те) предвид, обаче, че играейки с упътване се губи почти цялото удоволствие от самата игра.

  17. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #14

    Re:"Упътване" за "Counter-Strike"

    Това, обаче, което никой не обясни на tarlion е, че Counter Strike си е мод на Half-Life, т.е. нещо като "надстройка" на играта, та естествено е човекът да е стартирал Half-Life за целта... Не се впускай обаче в историята с вагонетката, а от менюто на играта активирай мод-а Counter Strike! За съжаление нямам и визуален спомен къде и как го пишеше точно, в CS съм влизал само инцидентно...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #15

    Re:"Упътване" за "Counter-Strike"

    Кажете сървари за cs.15!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Проблем със сървър на "Counter-Strike 1.6"
    От jorkata_lud във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 07-01-09, 18:13
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе