Резултати от 1 до 9 от общо 9

Симулатор с коли ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    Симулатор с коли ?

    Здравейте, предложете някой симулатор с коли. Но искам да е по-реален. NFS нещо не ми харесва, DIRT е горе долу добре.
    Засега най-много съм се кефил на първата версия на Colin McRae Rally . Също така хубав симулатор е BMW M3 Challenge (особенно за фенове на марката), но трябва да се играе с хубав волан с педали (по възможност и ръчни скорости) - тогава си е наистина кеф .

    Таа.. предложете нещо ..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    Re:Симулатор с коли ?

    имаше навремето една серия Gran Turismo.

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    Re:Симулатор с коли ?

    Ееее, дето се вика, аз ви благодаря за този въпрос!

    Не съм пробвал DIRT да разбера кое ти е горе-долу-добрето, но щом си харесал BMW M3 Challenge (чудна според мен), навярно и ти презираш предното предаване, traction control-а и ABS-ите При горните условия Race Driver: GRID също се справя доста добре. Другите ми предложения са:

    Live For Speed - наистина сериозен симулатор, да не се бърка с NFS олигофренията (стига да преглътнеш постната графика, което е лесно при дадената мотивация);

    Richard Burns Rally - следващата с най-подробна физика, дето съм мъчил. Важи същото като за предната играчка;

    rFactor - твърди се за нея, че е също бая точен симулатор, лично мен нещо не ме развълнува, мо обезателно пробвай;

    Viper Racing - много стара, но в режим "симулатор" ужасно правдоподобна като се изключи неестествено ниския център на тежестта, научих много от нея навремето. От 95/98 ерата е, трудно се покарва под 2000/XP, ако те интересува пиши;

    и все пак Colin McRae Rally '05 си заслужава да се пробва според мен - не всяко удоволствие е симулация в края на краищата.

    Под "реализъм" по-горе имам предвид подробен физичен модел с правдоподобни параметри, доколкото мога да преценя (все пак не съм състезател). Не коментирам "интелекта" на противниците, повечето не са на ниво. Също така ще споделя, че ни една от тях не съм доиграл, защото така и не съм си взел още волан, а без него е доста мъката, но с това вярвам си наясно

    Нека още някой да сподели с какво е "симулирал", пък може да си спретнем едно хубаво оплюване на масовата идиотщина в повечето "игрички с колички" и ролята й (заедно с Холивуд) в касапницата по пътищата...

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #4

    Re:Симулатор с коли ?

    Да не забравяме и една от най яките симулатори GRID https://www.youtube.com/watch?v=OaM4OOSZ2-E

    https://www.youtube.com/watch?v=kFIx...eature=channel

    https://www.youtube.com/watch?v=MDGgIjGg8KE

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #5

    Re:Симулатор с коли ?

    Даа GRID е наистина доста добър симулатор, но на него му изиграх по-хубавите състезания и ми омръзна. Иначе скоро ще погледна и тези другите, които XIIID е написал. Не се сещам да съм ги играл .

  7. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    2
    #6

    Re:Симулатор с коли ?

    На мен ми харесва Test Drive Unlimited и Test Drive Unlimited2.Аз имам Logitech G27.Това е волан с 3 педала и скоростен лост.Много съм доволен от тези игри.При тях трябва да се състезаваш и така събираш пари за коли.Може и като караш свободно да ти се появи една картинка с кола.Отиваш при нея и закарваш кола на човек на определено място и печелиш пари.Но за да си купиш коли трябва да си купиш първо къща.Има по-скъпи защото те могат да побират повече коли.Не можеш да си купуваш колкото коли искаш.Трябва къщата ти да побира толкова.Също има и полицаи.Те те преследват само когато блъснеш полицай или блъснеш друга кола 2пъти.Можеш да избягаш от тях като караш бързо и да внимаваш да не се блъскаш иначе те хващат и те глобяват.Ако имаш по-малко пари отколкото е нужно да дадеш ти взимат парите и отиваш в затвора за 30секунди.Има и версия на тази игра на Руски.Може и ако имаш кормило с педали и скоростен лост с първа втора трета четвърта пета и в някои случаи шеста и задна става направо се едно караш истинска кола.Знам го защото постоянно играя на тези игри с такъв волан.А след играене и напредване се отварят и магазини за мотори.Дано да видиш тези игри и да ти харесат!!!Благодаря ти за въпроса.Ако имаш други въпроси се обърни към мен!!!Доскоро!!!

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #7

    Re:Симулатор с коли ?

    Колегата не е влизал във форума от 2010 г., а темата е от 2009...

  10. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    2
    #8

    Re:Симулатор с коли ?

    Ами аз съм от скоро и още разучавам сайта.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #9

    Отговор: Симулатор с коли ?

    Преди няколко дни вървеше реклама във форума на он-лайн версията Need For Speed World.
    Не знам защо, по ангелите, ми трябваше да кликвам на нея, точно аз, върл фен на FPS касапниците, но от тогава съм яко зарибен.
    Графиката е размазващо яка във Full HD резолюция. :rolleyes:
    Всевъзможни марки автомобили, тунинг-мунинг, писти - бол.
    Конкуренцията - все луди за връзване. Екшън на макс.
    За капак на всичко, върви и в стереоскопичен 3D режим.
    Вечер у дома, през деня в офиса - няма оттърване от тая пущина!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся кран симулатор
    От ivanxxx във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 26-02-09, 21:06
  2. Rq: Симулатор на синтезатор
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-06, 20:12
  3. Windows XP Setup симулатор
    От Edin_Lud във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-06, 10:06
  4. Бизнес симулатор
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-05-05, 15:37
  5. Някой нов WWII Flight симулатор???
    От Popkaro във форум ИГРИ
    Отговори: 20
    Последно: 09-04-02, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе