Резултати от 1 до 11 от общо 11

NFS 6 BIG PROBLEM !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #1

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    Imam seriozen problem s tazi igra.Sled kato igrah 4-5 pisti i vze da mi zabiva po vreme na zarejdaneto na pistata(stiga do nqkade i mi izliza mi6kata na ekrana i me izkarva v windows).Pod XP po su6tiq na4in vze da pravi sled purvite 4-5 pisti.V na4aloto misleh 4e e zaradi nedostatu4no mqsto za swap fail no i tova ne e (osvobodih na C 700mb a na D 1.6GB kato igrata e na D a windows na C).Ina4e trugva mnogo rqdko sredno na okolo 20 pati vednuj.Su6tata versiq na igrata q imat o6te 4 poznati i na nikoi ne mu e pravilo tozi problem(o6te)Mnogo me sumnqva da e ot ma6inata (Athlon XP 1600+ GF2_Ti 256DDR).Ako nqkoi moje da mi kaje kak se opravq tova 6te sam mu mnogo blagodaren [|)][?][|)]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    11
    #2

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    moge neshto igrata da se e bugnala.Reinstalirai igrata i ako pak imash sushtia problem,vlez vuv forumite na nqkoi ot popyliarnite saitove na NFS.tam moge nqkoi da ima sushtia problem.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    1. Kaji na Windows-a da si pravi Swap-a na D

    2. Sloji si druga versija Detonator

    3. Sloji DirectX 8.2



    Zashtoto az sum s podobna konfiguracija (no malko po-Intelska []) i na men si mi vurvi.(ne che tezi neshta koito ti kazvam shte opravjat neshto no chovek nikoga ne znae)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #4

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    На една и съща писта ли ти зависва? Има една от пистите в "tracks", която не иска да се копира. Пробвай да прехвърлиш tracks oт cd-to (ako я имаш на cd) на харда да видиш дали ти го прави този проблем! При мен и при още няколко човека има бъг на една от пистите и може да е точно тази?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #5

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    Ami purvo da otgovorq na DeathKnight :

    slojih go na D no i tova ne pomogna Detonatora mi e poslednata versiq 40.72 a DX 8.2 mislq 4e nqma o6te.Tiq dni e izlqzal DX 8.1b i sega go teglq no ne vqrvam da popravi ne6to,no vse pak blagodarq za otgovora.Na turturelo puk trqbva da kaja 4e nqma zna4enie ot pistata,na vsi4ki go pravi.Preinstalirah q ot cd-to ne bez uspeh(sled purvite nqkolko pisti i pak vze da pravi taka)


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #7

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    При мен също има проблем на една от пистите а и при филмчето което тръгва отначало ми забива малко след като излезе полицейското диабло [?]

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #8

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    Shamara> Провери си компютъра за вируси (профилактично), помня че на NFSIII имах Win95.cih или нещо от сорта и един път вървеше играта, един път не искаше - бях се побъркал от преинстали?!

    Иначе пробвайте с no_cd_patch, инсталирате, копирате actors,AI,audio,cars,movies,Particle и tracks на харда в/у инстала и боцвате еxe-то и не насича!

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #9

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    Много е вероятно меморито да ти е сдало багажа, така че не е лошо един тест да му пуснеш

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #10

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    NFS е страшно чувствителна към паметта

    на новите ни машини излязоха няколко Kingmax-a фалшиви, 3д Мрак-а си върви без грешка на бачрън, а НФС-то дава грешка още в самото начало, или забива до 1-2 мин максимум

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #11

    NFS 6 BIG PROBLEM !!!

    Xmm samo za virusi ne se bqh setil.No sega q igraq ot disk i po vremeto kogato prave6e toq problem sega pro4ita ne6to ot disk i prodaljava.Malko pove4e spi4a oba4e.Dano da e ot virus tui 4e da go maham po barzo i da igraq normalno

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе