Резултати от 1 до 9 от общо 9

The SIMS - името на диска какво е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #1

    The SIMS - името на диска какво е?

    Някой може ли да ми каже какво ее името на диска на оригиналния SIMS, което се вижда в Explorer. Или поне някой да ми даде идея как да си инсталирам The SIMS Unleashed? В началото на инсталацията иска да копира някви файлове от диска на The SIMS, аз му посочвам къде, ама казва, че това не е диска.

    Моля помощ! [:-banghead]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #2

    The SIMS - името на диска какво е?

    pi4 moga da ti helpna ama parvo iskam v zamqna da mi kazesh kak sloji taja diskata da se razhojda


  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    The SIMS - името на диска какво е?

    Хахаха, стига бе [:D][:D][:D]

    Ти направо ме разби [xx(]

    Доста ще ми е неудобно да ти обясня с постове - пък и чесно да си призная, не съм я правил сам!

    Кажи ми каво по-точно те интересува, за да мога и аз да ти помогна. С думи прости няма как да ти обясня. Но общо взето са навързани няколко .gif файла.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    The SIMS - името на диска какво е?

    black_hacker, анимирането ли те интересува, или слагането на avatar? за анимирането - това е 3d model (примерно 3d max), който не е save-нат не в .avi, а в .gif не за друго, ами защото ie го пуска. иначе анимиран .gif може да се направи в animation shop на jask от произволни картинки. а за да го вижда всеки тук - просто го upload-ваш на място, което постоянно е online (може дори и твоя комп), пишеш link-a в съответното място в профила си и си готов.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #5

    The SIMS - името на диска какво е?

    Unleashed се инсталира върху предишна версия на The Sims. Ако имаш инсталирана Living Large ще се надкачи на нея и ще ти иска диска на Living Large ако имаш първия The Sims ще ти иска неговия диск. Точното му име е The_sims

    [:-jump] Unleashed не се инсталира на пиратски сборки от дискове с 5-6 игри на тях [:-skull]

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    The SIMS - името на диска какво е?

    MasterCop - благодаря за инфото. Ще пробвам да го инсталирам с това име на диска, пък ако не стане лошо [V]

    Иначе The SIMS ми е целия, не е орязан, само дето ми го дадоха архивиран (special thanks to FearMe), свален директно от CDто и ме интересуваше, сега дали ако го запиша с оригиналното му име, ше тръгне. [:-banghead]



    FearMe - и на тебе ти благодаря, че си направи труда да му обясниш на човека, щото на мене ми се стори някак много сложно да напиша с думи прости ! [:D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    The SIMS - името на диска какво е?

    Абе не ще и не ще !!! Ако някой има идея как мога да подкарам тия експанжъни, без да си купувам оригинални дискове, да каже моля !

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #8

    The SIMS - името на диска какво е?

    Той и моя не е много оригинален - има си папка Crack ама нямам проблеми като надкачвах. Иначе първия симс върви ли ти нормално?

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    The SIMS - името на диска какво е?

    Да бе всичко си върви от CDто при това ((

    Сега търся варианти да го подкарам, пък да видим !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kak se stroi v The Sims 2?
    От mickey във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 14-11-04, 17:03
  2. Sims 2
    От ForzaReal във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-04, 12:41
  3. линк за The Sims
    От R3za4kAta във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 24-10-04, 13:54
  4. Sims Superstar
    От Tai-Pan във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 26-11-03, 09:51
  5. SIMS - problem
    От Ofink във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-02, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе