Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

ARHANGEL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    ARHANGEL

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by medunski


    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Medunski взел си beta-версията. затова ти забива на филмчетата сега излезе официалната на FTL. Но да не ти пука щом си накрая, разлика освен забиването няма.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #17

    ARHANGEL

    Sorry за 5 еднакви поста ама това е заради шибаната връзка.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #18

    ARHANGEL

    np []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. GTA Sant Arhangel...
    От deveca във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-04, 05:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе