Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

ARHANGEL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    ARHANGEL

    Toва нещо ве3е излезе. Било екшън с RPG елементи, които се из4ерпват с избора на персонаж [:D]



    Ина4е пда яко пуцане, а като ти дадат и арханегелския ме4 ...



    Въпоса ми е къде го в нета това животно.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    ARHANGEL

    Nniki минах я цялата никакво RPG не е.. Ангелското меч(е) 3 удара и няма мана за повече.. Бе играта яко SUX... не се занимавай изобщо, няма да ти хареса

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    ARHANGEL

    Ясно.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    ARHANGEL

    абе, deathknigh, брато, откъде имаш ти време да играеш бе?! [] ти като един мой приятел - аз нямам време, аз не играя изобщо, а иначе всичко минал, за всичко има мнение. аз wc3 го имах на същия ден на официалния release, hmm4 - още при първия (израелския, т.е. 3 дни преди официалния), а wc3 го влачих месец, че и повече, а от hmm4 имам минати 4 нива от първата кампания и толкова. sof2 (смятайте колко е стар) го цъкам сега и то от сума ти време. как намерих през лятото време за mohaa и rtcw и аз не знам!



    та за archangel-а казваш, че не си струва? ще я видим тая работа. аз тъкмо го свърших и тази вечер ще го сглобявам. като казах сглобявам, я аз да отворя една тема в /software/общ, че имам проблеми с nero-to...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    ARHANGEL

    /me играе м/у 01:00 и 04:00 [] въпроса е кога спи по скоро...

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    ARHANGEL

    /me не ляга преди 2:00 никога, ама не винаги играе дотогава [:D]

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #8

    ARHANGEL

    Deathknight кажи нещо по-конкретно за играта че аз тъкмо мислех да я взимам.Казваш че е тъпа - защо?И как така си я превъртял като не те кефи - това не го разбирам- на мен нещо като не ми харесва го зарязвам!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    ARHANGEL

    Мразя да оставям недовършена работа аз... какво не ме кефи, грозна е, бавна е ... не е RPG.. няма комбота както се очаваше. Първите нива Loadva карта на всеки 5мин ... чакаш и издивяваш. Има някакви магии от които само 2 - Heal и Warrior Form вършат работа..

    Като си във Warrior Form не могат да те убият а тя трае достатъчно за да избиеш всичко живо до следващия loadmap... Има някои гадове които само с ангелския меч могат да се убият -- разпрас няма мана бягаш на гада докато се зареди пак 1/2 час... и така 2-3 пъти докато оня умре. Последното ниво loadva не по 3 а по 10 мин. Второто ниво си с пистолет или пушка, с която нищо не можеш да уцелиш... Забива на много гот моменти.



    И последното ниво е толкова нелогично че повече не може.



    Изобщо напоследък има малко игри които да си струват.. Вземи играй Project Nomads.. играта се утепала отвсякъде...

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #10

    ARHANGEL

    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #11

    ARHANGEL

    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #12

    ARHANGEL

    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #13

    ARHANGEL

    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...


  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #14

    ARHANGEL

    За Project Nomads няма какво да си говорим - играта е маняшка просто не мога да разбера защо никой не я играе и никой не говори за нея?!Дай им да плямпат по цял ден за ut2003 a тая игра Project nomads си е направо явление!Аз дори направих тема за тая игра ама не би...Както и да е кажи ми имаш ли същия проблем:при някои от филмчетата играта забива и ме изхвърля на десктопа и за да го избегна трябва да натискам esc.Иначе съм вече на края - яд ме е че свършва ама няма как...


  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #15

    ARHANGEL

    Много постове, много нещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. GTA Sant Arhangel...
    От deveca във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-04, 05:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе