Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Need for speed problem!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #16

    Need for speed problem!

    Другите ми игри си вървят безпроблемно.Успоредно с тази играя и HITMAN2.Така,че проблема не е там.Но открих друго.След инсталация и копиране на крака играта може да се стартира от раз безброй пъти,ако крака се копира и на DESKTOP-а?!?Но не си мислете,че това е края на одисеята[:-timebm].След всички настройки и щуротии след интрото(а до тогава всичко е като при истинска игра),като избера режима на игра и... здравей WIN!-безцеремонно съм изхвърлен.Е,на това му се вика бъгава история.Друг въпрос който ме мъчи е как се инсталират PATCH-овете.При мен дава някаква грешка.Изтеглих и други кракнати EXE-та,по съвет на SUREN,но не мога да ги разкомпресирам[:-banghead].

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #17

    Need for speed problem!

    Ми намираш си WinRAR 3.0 или 3.10 бета4 и си разкомпресираш каксвото си искаш.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #18

    Need for speed problem!

    maleee, neznam kvo copy-e si nameril ama drasni edin email 6te ti dam hubavo kopie s koeto nqma da ima6 problemi, ako tolkova ti se igrae



    pavkata86@mail.bg

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #19

    Need for speed problem!

    Пичове,едно голямо БЛАГОДАРЯ!На всички,които си направиха труда да ми помогнат.Подкарах я най-накрая!SUREN,благодарение на твоя адрес с кракове свърших голяма работа.Гордея се,че имам такива познати макар и виртуални!

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #20

    Need for speed problem!

    амм е*аси и памет-а,аз като сам с 512 RAM пак ли от това ми насича в началото на интрото[:D]

    Маи ще да е само от крак-а,моя в момента е ексето + другиат фаил.ще пробвам с друг крак дано да се оправи.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #21

    Need for speed problem!

    Мале, вий наистина не сте се занимавалис кракове като хората, ми те руснаците вече задминахи всички хакерски групировки, т.е. техните кракове са по-добри и имат инфо като хората. Защо ли?: Cracked By : gimpsRus і Game Type : Action Packaged By: gimpsRus і Released On: 22 October 2002

    Instructions

    ~~~~~~~~~~~~

    Extract the included exe into your Need For Speed: Hot Pursuit 2

    directory.



    Copy the following directories from the CD into your installation dir:

    \actors

    \AI

    \Audio

    \Cars

    \Movies

    \Particle

    \Tracks



    You can now play without a CD

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    31
    #22

    Need for speed problem!

    Kesten imah tozi problem s igrata na 1 XP no mi dadoha versiq na koqto kraka se ka4vashe v install dir-a i posle slagash opredelen SN i si gotov . t.e. Ka4vash CD-to na harda, posle slagash crack (v install dir-a) instalirash i gotoo! Cracka moga da ti go pratq na maila ako iskash!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. speed adsl?
    От helios1 във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 16-04-08, 17:02
  2. K7S5A + ?CPU = max speed
    От MomoSat във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 19-10-05, 10:04
  3. Need for Speed Undergrоund 2
    От Kayso във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 18-05-04, 16:57
  4. Need for Speed:Hot Pursuit 2
    От Yozo във форум ИГРИ
    Отговори: 37
    Последно: 19-10-02, 22:52
  5. need for speed 5
    От poznai във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-01, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе