Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1

    Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Та, излезе официално Crysis 2, едно от очакваните за мен заглавия. Скоро ще споделя повече инфо отностно геймплея.



    https://www.youtube.com/watch?v=cvtn-01R-6M#ws

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    С какъв фреон работи този модел

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Това е мулти модел
    работи с няколко вида :
    GTX 260 /GTX460 / 560
    както и с HD 5850/5870/6***

    за по-непретенцизионни нужди може да работи ( крета ) с 8800GT/ HD4850
    и по-високите като 4870/GTX260

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #4

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Играя на лаптоп ати 5650, ЦПУ i5- 430м резолюция 1600x 900.Другите настройки не съм ги гледал.Пробвах(малко нахално) на 1920x1080, но има лаг и се отказах.
    Графиката е страхотна, особено на FULL HD, но си иска мощна машина с над средния клас видеокарта.
    На мен първата Crysis и Warhead засега ми харесват повече.Тук има много извънземни, а препочитам да се бия с хора.Много добра е, но все пак класирам от всички шутъри досега които съм играл на Първо място Бетълфилд 2: Бед компани-засега само на нея падат стени и сгради.Нанокостюма е подобрен, но аз съм свикнал със стария.Положителното на новия Н-костюм е по продължителна издържливост на батерията/захранването му в стелт/армър режим.

    Играта си я бива, но не може с гранатомета или ракетомета(jaw) да пробиваш стени и буташ сгради.Харесва ми и това, че има ботове/екип през една част от играта с теб-не се чувствам толкова самотен, пък и е интересно да ги защитаваш и да работиш в екип.Тези извънземни досега обаче са само 3 вида-обикновенните, едни с по-издържлива броня и третите с базука.Бълхите които смукат от умрялите ги изключвам-те не ме закачат, изключвам и едни които имат нещо като ножове по ръцете с които като дойдат те ръгат и режат(на външен вида са същите като първите).
    Странно, но по сюжет ми напомня на Куеик 4 с разликата, че в куеик-а имаш доста по разнообразни противници с оръжия и от време на време излезне някой преобразуван от човек в Супергад.Просто в Куеик-а легендата е страхотна, но геймплея също-когато става въпроса за игра в която участват извънземни/ мутирали био-робо- уроди и има доста оръжия с готин ефект при стрелба.В кризата всичко се върти около нано костюма и ако не е той всичко ще е доста обикновенно-оръжията които са в играта ги има и сега с изключение на 1-2.Кризата се развива почти в настоящето може би затова и оръжията са по-реални, но ми се струва тъпо извънземни да имат технология да долетят от няколко милиона светлинни години, а човечеството да ги трепе с обикновенни пушкала.
    Играта има психо-напрежение, но това с преработката на хората ми се струва взето от Куеик.
    Е разбира се причината е, че аз не харесвам ФПШ-утъри с извънземни, може би затова така и не харесах и не довърших Волфенщайн 2-е па писна ми от тея извънземни те нямат ли си тяхни/и планети, та всички искат Земята! Отгоре на всичко накрая ние все ги побеждаваме.Реалността е че ако някой долети до Земята и иска да я "вземе" с нас ще се случи това което се е случило с Индианците в Северна и Южна Америка-ще бъдем изтребени, ако не се примирим-разликата между завладяващите и завладяните в технологично отношение е била 500-600 години.

    Да не говорим, че съм убеден, че след не повече от 50-70 години няма да има "човешки" войници -всичките войници на развитите
    държави ще са роботи-така, ще се "запуши устата" на съответното общество за неприемливите човешки загуби на бойното поле.Тогава ще възникне въпроса редно ли е робот да убива човек-когато воюва развита нация с някой изостанала която има армия от хора и няма технологии и пари да закупи роботизирана армия.В бъдеще на бойното поле ще се бият само роботи, хората най-много да ги управляват и/или да определят тактиката и стратегията им.
    Колото и да лош инцидента в Япония с АЕЦ, то още отсега се заговори за създаването на роботи които при инцидент в АЕЦ да се на най-критичните за човека от здравна гледна точка места и да поемат неговата черна работа.Това ще даде нов тласък на роботиката и ще доведе до създаване на нови роботи.От това разбира ще се възползват и военните...

    П.П. Хайде, че го ударих на философия и почти развалих удоволствието от легендата на играта и пуцането.

  6. Member Аватара на sad sack
    Тук е от
    Apr 2008
    Живее в
    Earth, Solar System, Milky Way, Laniakea
    Мнения
    409
    #5

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    И на мен ми харесва повече първите кризи. Тази нещо много цветово е претрупана и ми се струва по-лесна. Но пак става за губене на време. Играя я FULL HD безпроблемно с Феном 2 Х4@3.8 Гхз с 6ГБ рам и с 4890@950Мхз.
    @justify Изпускаш най-главното : нано-не-знам-си-кво дето го получаваш когато убиеш извъмземно,използва се за ъпгреид на костюма.Първите извънземни дават 100 нано-не-знам-си-кво, вторите 300, а дебелият тъпак 500. Но бълхите дават 20 нано-не-знам-си-кво, но пък компенсират с бройка .Бълхите ги трепа когато съм невидим с крак. Но най-доброто оръжие е 50-ти калибър , с него въоръжен минавам в невидимост и понеже извънземните почти винаги ходят на двойки,тройки и т.н. гледам да намеря такава позиция за стрелба,че поне да издухам 2-3 от първият откос.
    Направо съм се превърнал в абстинентен наркоман, гледам да набера всички дози нано-не-знам-си-кво.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Накрая има едни огромни на 3 крака дето даваше 2к или 3к не помня точно. Играта я превъртях със кеф и като геймплей ми хареса страхотно. Да видим с пача за дх11 какво ще стане. Изкуственият интелект също е на високо ниво, ако не улучиш врага от първият път, той много бързо се скрива и въобще се държи супер адекватно.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #7

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Накрая има едни огромни на 3 крака дето даваше 2к или 3к не помня точно. Играта я превъртях със кеф и като геймплей ми хареса страхотно. Да видим с пача за дх11 какво ще стане. Изкуственият интелект също е на високо ниво, ако не улучиш врага от първият път, той много бързо се скрива и въобще се държи супер адекватно.
    Е как взимате тези нано-точки бре?Аз взех някакви нано-точки в началото и след това почти няма.Мерси за съвета с бълхите-и аз ще ги трепя с крак.

    Бутнах няколко трикраки гада, ама чак 2-3 хил. нано сюит точки не ми е дало.Оръжията нещо ми се струват много еднообразни.В Куеика имаше картечница на която като хванеш врага и дори да се е скрил зад колона/ъгъл само насочваш куршумите леко настрани те го намират сами и го "чешат", ами базуката с черна материя/вещество(или антиматерия беше) как ги завърта и разхвърля във въздуха...
    Те американците и сега вече работят по такива насочващи се куршуми с малки крилца-по дискавъри ги даваха, само където куршума е с дебелината на снаряд от БМП(23мм) и е дълъг колкото показалец.

    Абе ще я разцъквам и след като я превъртя, но на най-трудното или ако ми е нанагорно постепенно ще увеличавам трудността.На предното карах танк, камиони, хамъри, VTOL , а н атази досега само един БТР с малко оръдие около 23 мм и ракети отстрани.На предните кризи изобщо липсваха хеликоптери сега ужким сме "след това" пък то навсякъде само хеликоптери.Ами дори на BULETSTORM имаше хеликоптер от който стрелях.Warhead от всички кризи ми хареса най-много-минум извънземни.Първата криза я слагам след Warhead не за друго, защото от "плуването" в извънземния кораб ме боля врата няколко дни...


  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Там където убиеш гадината във въздуха почват да летят едни светещи точици. Минаваш през тях и ти изписва колко нано точки си взел.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Нещо много еднообразнам и се стори
    вярноче съм едва в началото ама ...
    готиното е можеш да носиш и два автомата , а не само пистолет и автомат .
    С 4580 или 8800GT играта върви без грижи, между двете карти разлика няма!!! еднакви кадри , еднаква визия.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    аз я дръпнах, но нямам време да я сложа и поразцъкам малко, но през уикенда предполагам и това ще се случи...

    а иначе визията при двете ти карти не би следвало да е различна. виж, под DX11 сигурно е друга работа

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    и двете са с DX10 , определено ще има разлика с DX11

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    401
    #12

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    и двете са с DX10 , определено ще има разлика с DX11
    Доколкото ми е известно играта не поддържа DX11.
    Справка: тук

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Очаква се пач за дх11.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #14

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    От къде да я смъкна тая игра работеща ?
    Смъкнах я но няма сетъп и това е как се инсталира или съм смъкнал няква не подходящя ?

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re:Айде геймъри, излезе Crysis2 (това не е климатик :) )

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    От къде да я смъкна тая игра работеща ?
    Смъкнах я но няма сетъп и това е как се инсталира или съм смъкнал няква не подходящя ?
    да си свалил случайно image на диск, който трябва да се mount-не в daemon tools?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 12-01-11, 08:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 28-12-10, 18:47
  3. Климатик BORA - дали това е нормално за марката?
    От provigo във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-09, 22:24
  4. Айде, това беше... ПРЕЦАКВАНЕ!!! :-(
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 22-09-04, 09:36
  5. за програмисти и геймъри
    От ivo80 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 37
    Последно: 30-01-02, 13:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе