Резултати от 1 до 10 от общо 10

някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #1

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    така, порових насам-натам из нет-а, но така и не разбрах дали Lord of The Rings Two Towers ще си остане САМО за PS2 и GK, или ще я изкарат и за PC (чул ме Господ) все някой ден?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #2

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Лоши новини.

    4ух 4е е замразен завинаги.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Do kolkoto pomnq 4etoh v edno spisanie predi 2 sedmici, 4e e izlqzla nqkakva beta na igrata i sistemnite iziskvaniq 6tqh da vi kaja ama spisanieto ne e pri men.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Vyobshte ne sym 4ul niakoia firma da e polu4ila raztreshenie da pravi igra po vtoria film. To ima niakkva po 3-e knigi, ama za igrata po vtoria film znam oshte ot Avgust 4e niama da ia byde.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Sorry oburkal sum se! Igrata koqto e izlqzla za PC e "Lord Of The Rings The Fellowship Of The Ring". Sorry o6te edin put

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by nniki


    Vyobshte ne sym 4ul niakoia firma da e polu4ila raztreshenie da pravi igra po vtoria film. To ima niakkva po 3-e knigi, ama za igrata po vtoria film znam oshte ot Avgust 4e niama da ia byde.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    играта Two Towers (точно по втория филм) излезе още на 18-и ноември, ама за PS2 и още една конзола, така че тая информация, дето я имаш е многоооо стара

    проблема е, че никъде в нет-а не пише за планове, играта да се пусне и за PC, а който е гледал трейлър-а ще разбере че играта е просто жестока....

    а относно Felloship-a.. по-тъпа игра не можеше и да бъде измислена, все едно че гледам Harry Potter, ама още по-зле....

    ще бъде много много жалко, ако Two Towers не се появи за PC - това е невероятна игра, и в нея е вкарана цялата атмосфера на филма - музика, ефекти, герои, обкръжаваща среда




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #7

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Mi te horata za celta pi6at emulatori ;]

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #8

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    От кога чакаме този емулатор....Докато излезе,цените на конзолата ще се смъкнат до поносимо равнище.Въпросното заглавие е жестоко за PS2 и трагично за РС.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #9

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    za PC ya NYAMA!!! ima the fellowship... koeto e savsem drugo i ot drug razrabotchik - SURREAL. sazdatelite na Drakan. jalko - sled tolkova yaka igra kato drakan da izdyalkat takuv bokluk kato LOTR...

    a the two towers e na EA.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #10

    някой знае ли дали LOTR Two Towers ще излезе за PC

    Знам 4е е излязла за конзола и то заедно с филма, аз имам предвит 4е не съм 4уввал някой да е склу4вал договор за да я прави за PC.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Знае ли някой дали ТВ сателитната чиния има вредни излъчвания
    От Charlie J във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 08-08-09, 07:44
  2. Отговори: 11
    Последно: 12-07-06, 02:02
  3. Някой знае ли...
    От wiseacre във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-04, 00:44
  4. Някой знае ли как..
    От _NO_NAME_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 13-12-03, 22:04
  5. Отговори: 3
    Последно: 05-11-03, 13:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе