Резултати от 1 до 15 от общо 15

rage

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    rage

    rage е всичко това:

    - в началото нищо не разбрааме, кво стана, нещо гръми пада и оп планетата станала различна

    - събуждане.. неква булка ни говори - я си мръдни главата на горе, я са на доле, сакаш ли да ти пущим vsync? Чудим са, щото ако река не, после къ да го пусна, кат във видео настройките има 3 избора на кръст, а там го няма!
    Ае пущи го како, резултат - ми то май няма никаква разлика с него, или без

    - я да поизлезем на вън да видим какво е положението, планетата как е сега - опааа ми то на кво заприличало бе? Ми че то си станало чист Borderlands Брех кой я е правил тая игра, има ли акъл да копира от Borderlands? Hяма ли някаква собствена идея тоя човек?!

    - по едно време гледаш, дават ти разни оръжия, викаш си -а ми добре, я да видим, за някакви подобрения, ама подобрения, колкото, за мотор на дърта жигула

    - почваш уж куести, бой там мутанти, диваци, така и не разбрах, как се правят лични роботи, както на видеото, освен количките, а може и да са го махнали, като са преценили, че това ше добави още 20GB на играта

    - а! Ща та пращат в некъф забравен град, опаа викаш си, там ше е интересното! Mи то кво стана? Вървиш, кат по пътечка, не мож да кривнеш ни на ляво, ни на дясно, идеш там до едно място и се върнеш, и готово

    - Ше са местим в друг град - метро сити, бреййй че той кат небостъргач от вън бре! Само, дето е построен от боклуци, опааа фал! Един път влезъл вътре, градът се оказва на две грозни нива, дето обиколиш, за 3 минути и си разучил целия град,

    - шефа маршал вика - иди там виж оня редстон, демек шефа на градът, да му спечелим доверието, и после ше си правим, квото си искаме тука

    - нова мисия, да ходим там дето са тия, дето ръководят светъ. Некви коридори, некви тръби, модерно демек, не е бунище, кат на другите места. Бой по войници, бой по роботи, ха тука пущи машината, ха са са качи на горното ниво и сложи хард диска.

    – По едно време почват да фърчът данни из въздуха, и давай пущай листата с хората, дето са я правили, че ми се допика и не ми се разправя с епилози...
    Знаем, краят ни е смотан, ама видите ли? Демек, така сме го направили кофти, че да си помислите, че ше има продължение, или, че ше ви правим DLC-та, но на каква цена? - 10 или15GB парчето!

    заключение.
    Продъниха света с тая игра, щела да бъде такава, щела да бъде онакава.... И кво са реално погледнато, кво става?
    Графиката нищо особено, ама нищо с нищо, да не говорим, за факта, че кат се завъртиш на ляво на дясно, детайлите им трябва време да се изяснят, нещо, като страшно късоглед човек, дето си маха и слага постоянно очилата. В опциите- резолюция и АА, няма нужда от друго!
    Без идея, що да творим, като можем да черпим от Borderlands, само дето ше кажем, че нащо ставало на земята
    Хората с AMD карти пропищяха - играта не тръгвала, ако тръгне е пълна трагедия, сече и забива!

    15 или 20 мисии на кръст, без много много избор.Някви смотани подобрения на оръжията, освен лазера, друго нищо свястно не видях, пък и той горе долу, за нищо не служи. И кво, три града и тва е! Края къс, без дори да получиш медал, че си се мъчил, без гощавка, за победа, над лошите, дето само ни пращаха мутанти и ни тровеха живота...
    И всичко това събрано в 20GB игра, божеее...

    Абе кво да ви кажа, тука от форума да сме са събрали на бира, да сме обмислили нещата, да сме събрали един як екип от мангали, плащани на дневна надница и да сме направили по добро от това, честно казано!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:rage

    преди ден-два я сложих, но стигнах само до физ.зарядката

    може би утре ще имам време да я поцъкам, но на прима виста ми остави горчивото усещане, че OGL леееекинко е поумрял

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:rage

    не знам, но мисля, че ще бъдеш разочарован, като мен.
    Просто тая игра ми създава чувството, че е некво гнусно китайско копие на Borderlands, да не говорим за това, че е яко скучна....

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:rage

    през изминалия час и нещо реших да я видя чааак ли толкова е гадна

    първото нещо, което прави впечатление са гадните графични бъгове (моя милост е с 5770). като кадри лети, обаче къде какво се наслагва върху друго... кошмар. не че пречи кой знае колко, но е кофти.

    проблем с vsync. не съм гледал с fraps колко кадъра правя, но съм на 1900*1200 и нямам абсолютно никакви проблеми. също така съм сложил и пача, който позволява малко повечко опции (не че стават кой знае колко де . независимо от всичко кадрите се припокриват. ще го включа да видя как е, но нещата ми намирисват

    приликата с borderlands е окоизбождаща, което лично за мен е огромен минус, защото borderlands не ми хареса и замина след 1-2 часа нерви. опитите за shoot, вместо hack'n'slash, постапокалиптичен first-person клонинг на DIABLO се доказа, че не се получават, затова е кофти да си се забил с такъв проект, да го изкараш една година след друг аналогичен проект, и то след пародията Dead Island

    няма да я деинсталирам веднага, но инсталационните имиджи заминават. ако е кратка, може и да има някакъв минимален шанс да я превъртя, но абсолютно никакъв за преиграване

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re:rage

    Излезли са драйвери замазващи проблемите на АТИ Не, че някой е очаквал нещо друго де...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:rage

    11.9 са последните официални
    бутнатите за RAGE са: http://support.amd.com/us/kbarticles...eDriverV2.aspx

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re:rage

    /update

    всичко е фикснато с тях, играта изглежда както би трябвало да изглежда, като псувните отиват в посока AMD, а не id Software. ама и те, хората (AMD) откъде да знаят, че някой ще напише OGL игра, че да си обновяват съответните файлове в драйвера?!

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #8

    Re:rage

    абе, че AMD са си за ритане по начало, тука няма спор, ама в случая бих казал, че вината си е направо в некадърните разработчици, на самата игра.
    И айде моля да не чувам пак, и тука лафа - това е поредният трик, от страна на nVidia, за да може тия дето са с AMD, да минат на nVidia, щото ми омръзна да се смея на него.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re:rage

    не издържах и я разкарах

    id Soft може да са култово студио, но това е зверска издънка, ще ме прощават

    визуално всичко е наред и там забележки не може да има. не е революционно, но си е напълно в час с модерната визия, обаче концептуално е пълна боза. ама 100%!

    не са могли да решат какво искат - шутър ли, рейсинг ли, миниигри ли... стрелбите са кратки и нарядко, рейсингът е смехотворен, миниигрите са изобщо извън мястото си. а най-лошото е, че нямаш сюжетна линия, по която да вървиш. занеси това, за да ти дам онова, което да върнеш на оня. ама ЗАЩО? получаваш някаква си броня, после арбалет... дрън-дрън

    слагам си последния експанжън на Disciples 3, после Heroes 6.. поне знам, че няма да съм си загубил времето с глупости

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Re:rage

    ами яка диария да!
    Трябваше да я изиграеш до края, поне да видиш, за кво става дума.

    Аз в момента съм на Dead Island и тая игра ме направи психопат! Толкова кръв изтекох, и толкова крака, ръце и глави изсякох, че направо не е, за вярване.
    Иначе и тя е досадна, писва ти, само вървиш и сечеш, тоя те прати, за това, оня за онова...

  13. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #11

    Re:rage

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    ами яка диария да!
    Трябваше да я изиграеш до края, поне да видиш, за кво става дума.

    Аз в момента съм на Dead Island и тая игра ме направи психопат! Толкова кръв изтекох, и толкова крака, ръце и глави изсякох, че направо не е, за вярване.
    Иначе и тя е досадна, писва ти, само вървиш и сечеш, тоя те прати, за това, оня за онова...
    Да бе баси тъпкането на едно и също място виж The Elder Scrolls V: Skyrim филмчетата кефят ама не знам как ще е после, че с тоя rage и умрелия остров направо зациклих...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #12

    Re:rage

    умрелия остров направо зациклих...
    ема то на острова са си направо ваканции бе човек, я поиграй малко в града, да видиш кво става.

  16. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #13

    Re:rage

    ще се пробвам да отида до града, само да не ме отегчи отново оня барман дето иска от мен
    хиляди бутилки с алкохол...

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #14

    Re:rage

    ема човек, това са вторични мисии (виж в менюто, на играта с U ако не се лъжа при теб, в кой ред е сложена) дето не свършват никога, това не ти пречи да играеш някой от тях и да напредваш, като свършиш главните.

  18. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #15

    Re:rage

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    ема човек, това са вторични мисии (виж в менюто, на играта с U ако не се лъжа при теб, в кой ред е сложена) дето не свършват никога, това не ти пречи да играеш някой от тях и да напредваш, като свършиш главните.
    Благодаря не бях обърнал внимание!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам билет за SABATON/RAGE за 17.10.2009
    От templar_vn във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-09, 15:11
  2. каква е цената на ATi AiW Rage 128, 32 MB RAM, PCI
    От zax983 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 22-05-06, 15:37
  3. проблем с ATI Rage 128 и *.аvi
    От sinner във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-04, 12:41
  4. TV OUT на ATI Rage pro
    От PePe® във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 01-08-03, 23:44
  5. За всички фенове на RAGE OF MAGES 2 : NECROMANCER
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-01-03, 00:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе