Резултати от 1 до 6 от общо 6

TV OUT на ATI Rage pro

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    35
    #1

    TV OUT на ATI Rage pro

    Имам видео карта ATI RAGE PRO с TV OUT. Направих си кабел за към телевизора през композитния изход.

    Картина на телевизора се появи, но качеството и е ужасно. Забелязах, че видеокартата пуска честота за синхронизация - 60 HZ, която не може да се променя, а до колкото знам честотата на синхронизация в телевизора е 50 Hz. Четох по форумите в Интернет, че през S-Video изхода качеството ще е по-добро. Качеството се поопраяви, но прескачането на картината не се оправя. Случайно някой да знае как да се оправя или да ми предложи някаква програма за ATI подобна на TVTool за NVidia.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    TV OUT на ATI Rage pro

    Ами смени си ситемата. Да не е NTSC а PAL.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    35
    #3

    TV OUT на ATI Rage pro

    Проблемът е в това че няма от къде да се смени

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #4

    TV OUT на ATI Rage pro

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Проблемът е в това че няма от къде да се смени



    <div align="right">оргинално мнение на PePe®</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Predi okolo 3 godini imah rage128pro vivo, s oficialnite draiveri neshtata biaha mnogo spunati, polzvah niakakvi beta, s tiah beshe OK. Analog na TVtool za ATI mai oshte niama...



    P.S.

    Za sujalenie pisachite na dariveri za ati mai izobshto niamat dostup do hardwareto... [}][}][}] Lichno mnenie... [:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #5

    TV OUT на ATI Rage pro

    Ima edna programa radeonator deto ba4ka i na rage ama men me sumnqwa 4e pyrvo trqbva da si napravi6 kabel s koaksialen kabel kato za kabelnata za da ti izlezne po svqsno kartinata ina4e

    probvaj s programkata dobre izvestna na vsi4ki no nikoj ne q pomni:

    POWER STRIP-100% 6te ti svyr6i rabota kazvam ti ko ot opit 6toto sym puskal TVout na RAGE i

    znam kvo e osobeno na video stena SAMSUNG TAUNUS kydeto i malkite nedostatyci izglejdat ogromni

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #6

    TV OUT на ATI Rage pro

    При мен на 128про виво-то няма такъв проблем на телевизори Филипс и ЛГ. Настройките са от настройките за видео картата на Виндовс и от Медиа Центъра - там имаше за ПАЛ/НТСЦ.

    Даже качеството е отлично с фирмените драйвери.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. rage
    От fXOrange във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 27-10-11, 17:26
  2. Купувам билет за SABATON/RAGE за 17.10.2009
    От templar_vn във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-09, 14:11
  3. каква е цената на ATi AiW Rage 128, 32 MB RAM, PCI
    От zax983 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 22-05-06, 14:37
  4. проблем с ATI Rage 128 и *.аvi
    От sinner във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-04, 11:41
  5. За всички фенове на RAGE OF MAGES 2 : NECROMANCER
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 03-01-03, 23:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе