Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем със DirextX или Drivers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #1

    Проблем със DirextX или Drivers

    Здравейте,
    имам проблем и не зная как да го реша моля за помощ ! От няколко дни имам нов лаптоп Асус i7, Nvidia Geforce GT 630M, Рам: 4 Гб 1333МгХ
    Опитвам се да подкарам няколко игри, но без успех. Четох из и-нет, че може DirectX да е стар, но го проверих с DirectX11 съм и не ми позволява обновявания. Ще Ви дам пример за една игра, която покривам много над минимума и ми сече като за последно: Call Of Duty: Black Ops
    Интересното е че вчера бях изтеглил същата игра, но на руски и нямаше проблем, а тази която е на английски сече ... Мафиа 2 също не тръгва ...
    много приказки исписах ... надявам се не съм ви напълнил главите ... но ще се радвам на помощ ако е нужно някакво разяснение ще допълвам !

    Благодаря !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #2

    Re:Проблем със DirextX или Drivers

    то игрите от Treyarch са си все бъгави,няма какво да му мислиш,и аз имам такъв проблем със всичките им игри (явно не са за nvidia видео карти)затова не им играя буламачите,пък няма да си купувам ati само заради няколко игри,които и без това не струват

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3

    Re:Проблем със DirextX или Drivers

    Я пробвай ей това: http://www.microsoft.com/en-us/downl...ils.aspx?id=35

    Пък след това ке видим...

    Те по принцип на Нвидия последните 2 години драйверите им за видеокартите са без поддръжка/бъгава такава ... а отделно 630М http://www.notebookcheck.net/Compute...s.13849.0.html е слаба видеокарта.По-слаба е от моята Ати 5650 която е модел от 2009 година ...

    Аз до вчера играх Cryrsis 2 с директ х 11 на настройки High и резолюция 1920х1080 с моето АТИ..., но понеже ми се беше бъгнал ИЕ9 и поради това, че нещо при един удар на лаптопа в земята с чантата безжиния нет изчезна и не работеше направих преинсталация на УИН 7 по средата на играта(и без това не ми се играеше) за да проверя дали ИЕ( ще се оправи) и дали липсата на безжичен нет е от удара поради повреден хардуер или от драйвера каквито насоки имаше от друг потребител на същият лаптоп със същата карта.Оказа че преинсталацията реши всички бъгави проблеми, включително и липсата на безжична мрежа и въобще стартиране на wireless menager-a на безжичната карта.От удара и при "заспал" лаптоп се получавал понякога този проблем.Време му е за по-надеждна чанта, но за съжаление няма такива каквито аз търся дори за 150 лева чанти са 0 откъм предпазване на лаптопа ...Ще направя по поръчка, поне ще ми е по-евтино и ще я наблъскам с 6 -сантиметра на дъното и 4 см отстрани противоударна изолация-плоскости по 0.5см слепени една за друга вършат повече работа от всички останали боклуци на пазара взети заедно ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #4

    Re:Проблем със DirextX или Drivers

    Пробвах, да инсталирам директх от първия линк, но ми изписа, че не е необходимо понеже имам по-нова версия.Но както и да е аз пробвах една друга опиция и се оказа, че трябва да прикача .ехе файла на играта, която ще играя към една опция на видеото за да може видеото да се включва, когато пусна играта защото до сега явно е вървяла вградената карта абе направо луда работа ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows SP3 проблем с drivers
    От Bvlgari във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-09, 07:17
  2. ATI DRIVERS
    От Az_sum_bre_ombre във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-05, 16:30
  3. Drivers проблем Radeon 9550
    От Shakedown във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 28-11-04, 17:41
  4. Drivers
    От spun във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 27-05-04, 17:35
  5. Need drivers za S3 32/64 PCI za Win 98
    От Kayso във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-02, 21:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе