Резултати от 1 до 3 от общо 3

ATI DRIVERS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #1

    ATI DRIVERS

    Въпроса е кои аджеба са най-добрите драйвери за ати? за игри... Значението на драйверите за по доброто "вървене" на която и да е игра е всеизвестен факт НО дали най-новото е най-добро? Въпроса го задавам защото имах интересна случка. Имам си аз драйвери омега и си инсталвам GTA San Andreas... до тук добре върви си на макс и е перфектно обаче съквариранта също има ати и вика: "я виж какво си имам - ATI Catalyst 5.6" и аз викам бреййй я да видим... качам ги тия драйвери и пукскам ГТА с очакването да тръгне малко по бързо... да обаче какво става не че не тръгна по добре ми даже и малко по зле ми върви... направо шок и ужас! как така с най-новите catalyst ще ми върви по бавно която и да е игра ?!!??! е та въпроса ми ако още някой не го е разбрал - има ли драйвери за ати които да са предназначени специално за игри ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    143
    #2

    ATI DRIVERS


  4. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #3

    ATI DRIVERS

    10x man

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. drivers
    От bilian във форум Windows
    Отговори: 21
    Последно: 01-02-09, 18:02
  2. Drivers for XP
    От Muko във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 07-04-08, 02:23
  3. USB drivers
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-04, 14:22
  4. need drivers help!!!
    От CECI86 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-02, 20:28
  5. Need drivers za S3 32/64 PCI za Win 98
    От Kayso във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-02, 22:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе