Резултати от 1 до 5 от общо 5

Diablo mania...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #1

    Diablo mania...

    Виждам, че са обсъждани доста теми, но никой не споменава като цяло за Diablo II.

    Не казвам, че това е най - великата игра, но е оставила и ще оставя още доста големи спомени за доста хора. Аз съм голям фен (мога със чиста съвест да се нарека така) на играта и предлагам тука да обсъдим различни тактики, начини за минаване, опит или просто различни идеи.

    Засега съм с barbarian - lvl 66 и продължавам да го мъча, когато имам време. Подготвям статия за неговия начин на игра и съвети, но може би малко по-нататък.

    Ако има някой желание нека да сподели и неговите впечатления, идеи и т.н. за играта, мисля, че си заслужава.



    DarkRose




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    158
    #2

    Diablo mania...

    Ебаси, колко време си играл за това 66-то ниво....

    Аз до 32 едвам издържаш, а като знам, че все по-бавно идват новите нива.....

    Аз също харесвам най-много варварина, но нямам търпение да играя на по-големи трудности. Мисля, че трябва въобще да нямаш какво да правиш, за да седнеш да играеш ДИабло, по простата причина, че е самото играене е много времеемко, а аз например нямам въобще време за нея! Иначе играта е върха, няма съмнение..




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Diablo mania...

    винаги съм бил голям фен на диаблото - както 1, така и 2. минах я с паладин до 28 ниво. профучах през играта. обаче после работата става коренно различна. сега съм 31. zeal 11 ниво, бързина 1200 и пак някои ме удрят първи. damage 130-200. като ударя - рядко остава някои прав. обаче животът ми е малко - около 250 ( все пак паладин съм ). лошото му е, че той е за близък бой. с до трима от които и да е нямам проблеми, но с повече ако ще от най-тъпите пишлемета да са, като ме ударят, докато hit recovery, дрън-дрън и животът се топи. да не говорим, че разните предмети по мен са само за бой, а не за имунност например. което ще рече, че един тъп шаман ми спира тока.



    паладинът в началото не можеш го спря. за разлика от него, некро-то почва много трудно. голяма мъка! обаче като набере скорост ( разбирай няколко скелета, поне 5 magi-та, як голем с много mastery, а по-нататък undead spectre и вдигане на врага ) минава през нивата за по 15 минути - без майтап. комбинацията между мен и него е убийствена - той ги curse-ва около мен, а аз със zeal-a ги свалям с един удар - и това на nightmare. experience-а се качва буквално пред очите! мисля да спирам с паладина, защото е истинска мъка и няма абсолютно никакво удоволствие в single-a, а и не смятам да обикалям като замаян по стари нива на ниска трудност да трупам точки или с editor да го вдигна малко. почнах една sourceress ( ама съвсем наскоро - 6 ниво ) защото е различна игра с нея и мисля да я видя на какво е способна по-нагоре. barbarian-а е пак боен тип характер като паладина, само че с други skill-ове и сега не ми се развива подобен герой, а покрай аверчето с некро-то просто му знам всичко.

    амазонка не съм виждал.

    и все пак - 66 ниво - добре бе пич !!!




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    Diablo mania...

    Kakvo da vi kaja pichove za diablo 2 moje mnogo da se govori obshto vzeto s vsichkite 5 geroia sum minal Diablo i na 3 te trudnosti

    nai visok level mi e necromansera 74 ostanalite i te sa niakude tam s hardcore paladin i hardcore necromanser sushto go prevurtiah i na 3 te trudnosti obshto vzeto vidiah kakvoto moje da se vidi ot samata igra

    sega chakam Diablo 2 Expansionset suveta mi e igraite samo multiplayer tam ostavat nai iakite spomeni na edna noshtna 6 choveka minavahme 3 grad hell trudnost takova shoow i to na mashini s 64MB ram ne se zabravia.

    Ako iskate da trupate po lesno level shte vi otkrehna na edna dalavera za ver 1.00

    v magot lair ubivate samo malkite gadini kato svurshat otivate do grada i pak se vrushtete bez da trepete golemia magot.

    kachvat se ludi leveli osobenno v multi player.




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #5

    Diablo mania...

    Играта си я бива. Допада ми... Кажете ми обаче, има ли някой, който да се е срещал лице в лице с El Diablo? Любопитен съм как изглежда.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем със скенер Mania scx500
    От djtisho1 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 11:49
  2. Знае ли някой каде е PC Mania?
    От Djniki във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-04-05, 16:23
  3. Football-mania.hit.bg
    От Ochko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-04, 02:01
  4. Lame-mania
    От DJ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-03, 22:52
  5. Formula1 Mania
    От F1Maniac във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 26-08-01, 19:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе