Резултати от 1 до 5 от общо 5

Unreal 2 vs Unreal 1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #1

    Unreal 2 vs Unreal 1

    Наскоро имах възможност да изиграя Ънриал2 и смятам да заформим един хубав спор.Помните ли Ънриал1 , когато играх тази култува игра тогава се накефих максимално.Според вас коя е по интересната игра: ъ1 или ъ2? Смятате ли че графиката е всичко? Според мен игра като ъ2 трябваше да представи доста по разнообразен и раздвижен сингъл.Мисля че не са се справили достатъчно добре и първия ъ1 е доста по-интересен от новия! В новия ме изнерви факта , че 5 пъти ми се наложи да защитавам някъкви бази и всичко беше с лек стил на стратегия.Друго изнервяшто са малкото оръжия.Грубо ми се стори категоричното крадене на реил гъна от куеик3! Новата игра просто не може да достигне разнообразието,динамиката и причудливоста на старата.Ште ви помоля да изкажете и вашите мнения по въпроса.Искам да видя дали има и други хора, които мислят като мен.Само искам да кажа ,че играх демоверсия на дуум3 и спрямо него ъ2 изглежда като игра за сечица!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #2

    Unreal 2 vs Unreal 1

    Ми аз наскоро си намерих Ъ1, имам и Ъ2, и що се отнася до графика и звук 2-а ме кефи пове4е.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    63
    #3

    Unreal 2 vs Unreal 1

    Zna4i Unreal 2 e naistina DOSTA po-krasiwa ... osobeno krasiwi bqha niwata na planetata na oneq roboti s rygnat izkustwen intelekt [:D] ... A za oryviqta werno 4e super mn sa wzaimstwali ot drugi 3d-action-i ... ama twa e we4e redowniq nomer na kompaniite... I gameplay-a ne be6e 4ak tolkowa zle.. 6tom go izigrah po4ti na 1 dyh... [:D]

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #4

    Unreal 2 vs Unreal 1

    Unreal 1 беше велика игра . 2-ката също ми хареса. Разнообразна е, постарали са се да има от всичко, сменят се мисиите и нещата, които трябва да се правят - добра е. Малко е кратка но аз по принцип не обичам дългите игри. Е, едва ли ще я запомня като единицита, но и така съм доволен.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Unreal 2 vs Unreal 1

    Men mi haresva Unreal 1. Golqma boza Unreal2. Ina4e v grafika i zvuk nqma kakvo da kaja prosto.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблеми с Unreal 2 :(
    От Acimir във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 19-02-03, 11:55
  2. Unreal 2 has gone Gold
    От msan във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-03, 09:43
  3. Unreal 2
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 30-11-02, 16:02
  4. Unreal & Doom????
    От janko във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 30-05-02, 00:21
  5. Unreal 2
    От d-rRoss във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-01, 09:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе