Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблеми с Unreal 2 :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    92
    #1

    Проблеми с Unreal 2 :(

    Значи.. много досаден проблем

    Играта тръгва..бачка си .. но като тръгвам да лоад-вам някакав сейв , ме изхвърля със съобщението :



    General protection fault!



    History: UObject::ResetLoaders <- (CS_Intro 1 0) <- ExitLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LoadURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop



    .....

    какво ли не пробвах: преинсталирах я, последни дривери за видео, последен директ Х.. доун-клокнах си системата..

    .. и какво ли не.. проблема си остава



    С други игри - никакви проблеми нямам.



    ако някой има идея нещо да хеплне плс

    10х




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Проблеми с Unreal 2 :(

    Чакай за Patch, аз го имах този проблем само на две нива (онова с паяците и последното) и просто се наложи да ги мина на екс.

    За различните ситеми е различно...

  4. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #3

    Проблеми с Unreal 2 :(

    Хмммм, аз я превъртях на средна трудност без абсолютно никакъв проблем, но аз ползвам само куиксейва.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Проблеми с Unreal 2 :(

    Pri men e sushtoto kato pri -CTPAX- - v momenta imam samo edin save ot poslednoto nivo... izobshto ne sum si pravil truda da save-vam v menu-to.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Проблеми с Unreal 2 :(

    Мухаха значи вие сте късметлии. При мен неможе да се ънинсталне, отделно като поиграя ми излиза автоматично и пише critical error!!! Играта е мега, гига, хипер яка ама защо ги дава тези работи незнам.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Проблеми с Unreal 2 :(

    а мен пък си ме изхвърля на desktop-a в самото начало, веднага след intro-тата, там където pod-а се приближава над океана към сушата.



    същия кретенизъм ми го прави и blood omen 2. след intro-то зарежда нивото и след няколко кадъра ме изплюва на desktop-a със съобщението "ddhelp error". unreal-a не връща никакво съобщение. не е от directx, не е от detonator-a, просто явно игрите са си bug-ливи! хем на omen-a му сложих и 1.02 patch-a.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Unreal 2 vs Unreal 1
    От HITMAN 47 във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 21-03-03, 19:01
  2. Unreal 2 has gone Gold
    От msan във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-03, 09:43
  3. Unreal 2
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 30-11-02, 16:02
  4. Unreal & Doom????
    От janko във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 30-05-02, 00:21
  5. Unreal 2
    От d-rRoss във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-01, 09:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе