Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree4Одобрявам

РС волан с FFB за 100 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1

    РС волан с FFB за 100 лв.

    Момчета,няколкодневното ми пулене в монитора доведе до следния избор на волан за игри с "force feedback" функция до 100 лв.-Logitech MOMO (89-149 лв) и Trust GM 3500(FF 380) (77-136 лв.).Лошото е,че не само не се предлагат под 100 лв.,а че изобщо не се продават (нови) вече.Дайте ми,моля,съвет за продукт за 100,100+ лв,който е с FFB и е наличен!
    Ще се играе на РС с W7 64 bit.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #2

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Не съм ползвал волани, ръчни и крачни спирачки, скоростни лостове и прочие екстри за рейсинг игрите, за да ти препоръчам нещо, ама първото което ми излезе насреща с търсената от теб поддръжка на DirectX-compatible force feedback е този комплект по-долу.
    Наличен е, но пък не отговаря на изискванията ти да е границите 89-149 лв.
    Вероятно ще има и ревю за да си прецениш дали си струва.

    Гейм падове и джойстици | Steering Wheels Gembird STR-Shockforce-M, 4 in 1 w/ pedals | JMTechnologies Ltd - онлайн магазин

    Като си харесаш нещо, сподели как е хавата, че докато видя финала на новата GRID 2, нищо чудно и клавира ми да е за боклука. :D

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    66,не съм по игрите,макар че опитвам на сина зарибявките.От време на време се сещам за NFS Hot Pursuit(единствената,която съм играл до край) и си я слагам да си поиграя.Сега(докато търся за сина) ми е интересно с кормилото,заигравка е,но няма добри волани под 250 лв.,които да са с FFB.Нахвърляли са по магазините едни с вибрация и пружини за центриране-жив та*ак(посоченият от теб-също),с които не е никакъв кеф,че даже се и ядосваш.Ще се съсредоточа в търсенето на тези модели и ако успея да намеря ще кажа как са,но определено си струва човек да даде 100 лв. за воланче и да разпусне или да учи жена си след като за пореден път е изгубила бронята.
    V_Simeonov одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Всичко под това https://www.ozone.bg/product/logitech-driving-force-gt не струва за съжаление . https://www.ozone.bg/product/logitech-g27 - тоя вече си е класика ама и цената му е ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Всичко под това https://www.ozone.bg/product/logitech-driving-force-gt не струва за съжаление . https://www.ozone.bg/product/logitech-g27 - тоя вече си е класика ама и цената му е ...
    Ама на тоя му искат 250-300 лв.На годините на синока държах капла от балканче и бръмчах докато ми изхвърчат млечните зъби.Ще потърся GM 3500R,че май само той може да се намери(МОМОто е в далечното минало) и каквото излезе.Ако знаеш нещо за 100+ лв.-казвай,ама 300 няма да дам,то москвичът ми струва по-малко.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    :D Имах предвид ,че всичко надолу е доста компромисно , ако намериш първия "на старо" за 100-130 лв си е добро решение .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #7

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    :D Имах предвид ,че всичко надолу е доста компромисно , ако намериш първия "на старо" за 100-130 лв си е добро решение .
    Гледах разни обяви за МОМО 60-80 лв на старо,ама гевреците изтъркани кат' на BMW,кой знае вътре какъв компот е.Всеки вика"пенсионер лекар я е карал".

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #8

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Продавам Logitech Driving Force EX / волан / кормило с педали / Steering Wheel - виж тая обява , но нямам впечатления от тоя модел .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #9

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Продавам Logitech Driving Force EX / волан / кормило с педали / Steering Wheel - виж тая обява , но нямам впечатления от тоя модел .
    Хвалят ги,но не искам на старо (за чужди булки нямам претенции).Тия червяци,пластмасови зъбчатки и тн са си беля,особено като е капсуловано.Кажи някой свeстен в наличност модел с FFB на Genius,Canyon,SpeedLink и тн.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #10

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Нямам представа за тия (Genius,Canyon,SpeedLink) - преди години бях взел някакъв подобен евтинджос за проба - нищо общо с Лоджитек-а - сегашните "китайци" не знам как са - може и да има някой приличен Canyon .

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #11

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Много съм навит на Logitech MOMO/Driving Force EX/Formula Force EX,ама ги няма в наличност или им искат 200 лв,затова гледам всякакви евтинджоси,но да са с FFB-Genius Trio FF/GV FF,но и те са изчерпани.Ясно ми е,че GTто е супер,но не ми се дават толкова пари,а всичко под него или е на същата цена или е изчерпано.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #13

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    И двата са на пружини и вибрации.Ако знаех,че ще е такава греда намирането,щях да порежа синока,ама като съм обещал...
    Под 250 лв (Force GT) с FFB съм намерил(но не и в наличност) само:
    -Logitech MOMO/Driving Force EX/Formula Force EX;
    -Genius Trio FF/GV FF;
    -Trust GM 3500R(FF380)/Predator-за този/тези също има добри отзиви.
    Това са 6-7 волана,които заслужават внимание,макар и от нисък/бюджетен клас.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #14

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Братчед, за 250лв му купи едно хубаво колело на пишлемето.
    V_Simeonov одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #15

    Отговор: РС волан с FFB за 100 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Братчед, за 250лв му купи едно хубаво колело на пишлемето.
    Касапе,купил съм му,с алуминиева рама и дискови спирачки и си събира прах в коридора,само аз го докосвам,блъскайки се нощно време в него,когато простатата алармира.Издадох си давалото,с две ръце съм,а трима(третият-жената,само иска,а не дава) искат от мен-аман.До сто и някой лев или няма да го огрее.

    - - - - - - - - - -

    Поръчах Trust GM3500R (111 лв с доставката),който отговаря на изискванията:до 100 лв,FFB,DX8+,W7,със скоба.Отзивите са биващи,но отстъпва значително на Force EX.Ако всичко е ОК,ще направя едно ревю за raziel66.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам волан Г25
    От whatdaf във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 30-03-11, 18:07
  2. волан на Microsoft
    От caiusbiserus във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 09-08-10, 00:27
  3. съвет за волан ?
    От pantera75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 07-03-09, 17:56
  4. Съвет за Волан
    От hippie във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-12-05, 11:48
  5. Волан с forcefeedback
    От PPechev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 17-05-03, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе