Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Champioship Manager 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #1

    Champioship Manager 4

    Някой пробвал ли го е вече.Аз вмомента го дърпам още дайто инфо дали си заслужава.Ето линк ако някои не може да си намери http://free.data.bg/nikola/Games/Cha...20Manager4.bin

    http://free.data.bg/csdemo/<<<Games>...anager%204.bin

    и на Технолинка го има на малки фаилчета ама не ми се търси сега

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #2

    Champioship Manager 4

    Нещто тоя мениджер ми варти номера []

    Не ще да варви на компютар БЕЗ СД !!!!!!

    Дава някаква грешка при лолдинга ????

    Някои да знае нещо по вапроса ??????

  4. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #3

    Champioship Manager 4

    На http://free.techno-link.com/freeteam/Games са пуснали пач за менаджера, в инфото пише че всички проблеми са оправени. И наистина е така. Под ХР няма никакав проблем като пушка върви. Дърпай от там и си готов[:D]

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #4

    Champioship Manager 4

    10x 6te probvam []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    13
    #5

    Champioship Manager 4

    a pod 98 neiska da se instalira

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #6

    Champioship Manager 4

    aз сам с 98 !!!!

    Няма проблем ,но без СД не варви []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #7

    Champioship Manager 4

    ultralamer под 98 и аз имах малък проблем при инсталацията.Трябва да исталираш една програма от диска преди да пуснеш инсталацията.Не мога да се сетя точното име на файла но беше с install shield и имаше два такива.Под 98 върви нормално мисля обаче по често забива играта.Така че за оптимална игра най-добре ХР

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #8

    Champioship Manager 4

    na4i za da ti trugne triabva da ima6 edno "regsetup" i to se instalira sam i si namira vsi4ko koeto mu triabva a ako go svali6 ot www.free.evro.net e skapan rar i ne trugva

    ne bi triabvalo da ima zna4enie dali si s win98 6oto namen mi trugva6e perfekno i sa mi vurvi na win ME su6to taka triabva da ima6 3Dsetup

    na vse pak Total Club Manager 2003 e nai dobroto i moje da gleda6 3D ma4ovete i da gi igrae6 kato na fifa-ta mnogo e po dobra


  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #9

    Champioship Manager 4

    Ти ако по това че могат да се гледат мачовете в 3Д съдиш че играта е добра не знам вече.По реализъм и геймплей до сега няма игра която да е и на половина толкова колкото е Championship Manager.За това ако не ми вярваш може и да потърсиш в интенет колко фен клуба има на Total Club Manager 2003 и колко на Championship Manager.А и това че се играе в 3Д добринася до такива куриози и глупави ситуации че просто не ми се мисли.Просто се разваля играта.Ако искаш мачове в 3Д на всеки 8 месеца горе долу излиза нова ФИФА.Когато за първи път чух че ще може да се гледат мачовете на 2Д си помислих че са я развалили играта но от SiGames са се справили просто страхотно.А и 3Д-то в футболните стратегии не е нещо ново(за справка FIFA Soccer Manager от 1997 мисля) но просто не е достатъчно осъвършенствано че да се пусне в една игра от която много хора очакват толкова много.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #10

    Champioship Manager 4

    shamara: i po kakvo tochno opredeli che TCM 2003 ne mozhe da se ravnqva i napolovina na CM4? koe tochno go nqma v TCM 2003? ne che zashtitavam TCM, no az sym fen na poredicata oshte ot FAPLM 99 i trqbva da ti kazha che ne otstypva po nishto na CM spored men, prosto ednata stana po-polulqrna ot drugata nai- veche poradi po-golemiq izbor na pyrvenstva i otbori koito predlagashe.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #11

    Champioship Manager 4

    За всяка игра си има фенове.Но това че СМ е станало по известна не е случайно а заради това че хората са я оценили много по добре от TCM.Просто ЕА колкото и да са добри не могат да са "на всяка манджа мерудия" и да правят добри игри във всички области

    Иначе не изглежда зле и TCM но все пак в най-важния аспект за мен поне не може да се сравнява.Хилядите reseacher-и за всички области на света допринасят най-много за това ми мнение.Хилядите реални играчи с реални оценки(дори в първата версия в която няма БГ първенство има реални играчи от Дунав Русе например) просто няма как да не направят играта хит за незнам вече кой пореден път.

    Но както казах вече за всяка игра си има фенове но ти препоръчвам да пробваш да изиграеш един сезон поне на СМ и 100% ще ти хареса повече

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    52
    #12

    Champioship Manager 4

    Играта е супер, но не мога да намеря NOCD patch. Някой има ли идея?

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #13

    Champioship Manager 4

    Пичове, най-добрия мениджър, който съм играл!

    (мнението си е мое се пак)

    Но за съжаление и аз нямам nocd patch, а виртуала много ми рови по мрежата и го ънинсталвам секи път [B)]

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #14

    Champioship Manager 4

    Manager-a е готин, но пак не са сложили читава визуализация... много ме дразни да гледам разни точки по терена !

  18. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #15

    Champioship Manager 4

    Абе я някой варненец да го метне насам, че посмъртно не моа го изтегля от peeringa

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Building manager
    От qni във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-04, 16:18
  2. Backup Manager
    От MANIAK във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-04, 18:27
  3. ID3 - tag manager?
    От ivo80 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-02, 22:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе