Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с Resident Evil 3!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #1

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Изтеглих играта ор техно линка, разархивирах я и я пуснах ама проблема е, че играта стига до менютата и такмо да зареди и забива

    Някой да е имал такива проблеми?

    Да не би да не тръгва под ХР?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #2

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Не знам коя версия са ти драйверите ама пробвай някои по-стари повечето по-стари игра имат тоя кофти проблем ,имах подобен с IGI ама така и не пробвах дали става номера поради простата причина че не ми се инсталираха драйвери само заради няква игра (макар и хубава) . Друго решение е да пробваш под 98 там няма да има проблеми (надявам се) .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Май бяха 29.хх сега не мога да ги видя ама това да ги сменям или да инсталирам 98 не е решение на проблема

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #4

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Някой може ли да ми каже как се прави save в тая игра???

    И каде да намеря ш.....ят ЗЕЛЕН кристал. Намерих синия ,но този го няма никаде?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    29
    #5

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Ако не се лъжа, единият кристал беше в сейфовете в полицейското управление, а другият в някъв канал ок. ресторанта или вътре в него. Трябва да имаш кука за да отвориш капака на шахтата и вътре, още като слезеш има един труп, в който е кристала. Играл съм я преди много време, тъй че не съм сигурен. А за да се сейфаш, трябва да намериш пишеща машина (или компютър май) и (май) трябва да имаш мастило.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #6

    Проблем с Resident Evil 3!?

    [][][]

    Пишеща машина и ролка за нея ( най-често са по 4 или 5 на едно място /като вземеш една и дава 4бр/ ),като вече всеки запис ти зима по една ролка

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #7

    Проблем с Resident Evil 3!?

    Мдаааа! Намерих го но не там. По късно разбрах че в зависимост от държанието то по време на игра,генерира на различни места повечето от предметите.

    Оня НЕМЕЗИСА ме зарази с някакъв вирус преди малко и си е.. м.....а. Не мога да го убия. К'во ще ме посъветвате?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. кодове на Resident Evil 4-PC
    От fanta orange във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 28-11-09, 18:11
  2. Resident Evil и TI 4200 128Mb
    От spoofer във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 08-02-07, 18:18
  3. Resident Evil ???
    От D3BEP във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 30-06-05, 15:58
  4. Resident Evil Main Theme
    От sorrowsad във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 13-03-05, 15:20
  5. RESIDENT EVIL: Apocalypse - РАЗОЧАРОВАНИЕ!!!
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 04-10-04, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе