Резултати от 1 до 5 от общо 5

fallout 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    fallout 4

    просто искам да попитам, някой играе ли я? Защото аз съм доста очарован. Играта направо е върха.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: fallout 4

    аз най-накрая намерих време за HOMM 7, така че някъде в средносрочното бъдеще може и на Fallout да обърна внимание

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Отговор: fallout 4

    струва си. Мене скоро игра, така не ме е зарибявала.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #4

    Отговор: fallout 4

    А бре нещо много "постна" ми се струва като я гледах тубата.Няма никакъв бой.Отделно не понасям FPS в които се биеш с зомбита, чудовища или извънземни.Единствените изключение са Quake 3 и Crysis.

    Такива игри с много лутане и шматкане в разни лабиринти и градове, скиторене из пустошта изобщо не ме привличат, да не кажа че направо ме отегчават ...

    Аз вече поодъртях де и не съм играл игри от 2-3 години.FPS де, аз други игри с изключение на 1-2 стратегии не играя.

    Гледам излязоха "Call of duty black ops III" и "Battlefield 4", но нещо одъртях и не ме влекат. Най-добрият FPS за мен засега е "Battlefield 2 bad company", но аз си одъртях и повече ме влекат други неща ...

    Бре за последно успях да играя една стратегия "Superpower 2" - тя като gameplay и графика е доста елементарна, нали е отпреди 11 години, но нещо започнаха да ми харесват игрите от едно време, които са по елементарни ...

    Играя табла от време на време, но нещо не като истинската.Заровете(програмата) доста се подиграва с теб.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Отговор: fallout 4

    начи следващия, който ми спомене, че в тази игра има зомбита и извънземни, директно му тегля майна. Как е постна бе човек. Играта е даже много стратегическа. Това е игра опен уорлд. Ти кво искаш, да ходиш из един коридор и да качваш левъл? :D
    Идеята е всеки да се развива и развива каквото и както си иска. Има много тактика, в нея, не само бойна, но и цивилна. Аз примерно съм развил два града вече, в които всичко съм и построил - ядене, спане, вода, отбрана... И фермите изолираните съм оборудвал, тези които нямат желанието да живеят с милицията. Да, ходя много, скитам и откривам все ново и ново. Тази игра няма край. Просто е една от най добрите опен уорлд. Пък да не говорим просто, за графиката...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade
    От google във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 03-08-01, 11:20
  2. Fallout FOREVER
    От google във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 06-07-01, 11:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе