Резултати от 1 до 3 от общо 3

Има ли навити за Walkthrough теми?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Има ли навити за Walkthrough теми?

    Няма да е лошо за всяка малко по-смислена игра, тези, които са я "превъртели" да понаписват кое, къде и точно как са минали.

    Не че няма Walkthrough за повечето на английски, но друго си е на български. Ще бъдем полезни на доста хора.



    А и нещо друго.

    Commandos II да кажем.

    Сигурно всеки си има свой начин, почерк и тактики при преминаването на всяка мисия и ще е безкрайно интересно да ги научим.

    Ако смятате, че идеята си струва пишете.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Има ли навити за Walkthrough теми?

    Malone, аз съм с теб, но има един-два малки проблема над които не си помислил.

    1. Аз например играя постоянно, но като врътна една игра я махам от компа, щото с 40 ГБ хард е трудно да ги имам всичките за по-дълго време. Та аз примерно съм изиграл играта, захвърлил съм я и след 1-2 месеца някой пита нещо за нея. Малко трудно ще ми е да си спомня каквото и да е било.

    2. Повечето хора дето питат какъв им е проблема, не пишат точно на кое ниво са, какви са им задачите и т.н. и се налага да го питаш отново.

    3. Освен това понякога има игри по които аз съм луднал, но ти ги недолюбваш и т.н.

    Винаги съм се старал да помагам на хората със затруднения в игирте, но ми е малко трудно да давам съвет без да е играта пред мен и да видя какъв е проблема.

    А walktrough, почти винаги се намира на www.dlh.net и то предимно за игри като Silent Hill. По добре е да има въпроси относно еди кое си, в еди коя си игра. Поне това е моето скромно мнение, но съм винаги готов да те подкрепя с двете ръце!!!

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Има ли навити за Walkthrough теми?

    Не си ме разбрал Луд.

    Имах предвид описване точно на пътя, стратегията и техниките при преминаване на определено ниво или мисия.

    Естествено, че ще я махна играта след като съм я превъртял на very hard.

    Но докато я играя, нищо не ме бърка да записвам точно какво правя, за какво внимавам, откъде минавам.



    Да кажем



    Нивото започва във Франция [Ла Рошел].

    В мисията участват

    Paul "Lupin" Toledo,

    James "Fins" Blackwood,

    Jerry "Tiny" McHale,

    Thomas "Inferno" Hancock,

    Rene "Spooky" Duchamp и

    Whiskey [бултериера на Lupin].



    Целите на нивото са тези и тези.

    В началото на мисията Fins, Inferno и Spooky са в лодката в залива пред хангарите за подводниците.

    Най близките постове, които могат да провалят мисията са:

    Три поста на доковете

    Три поста на покрива на хангарите и

    Два поста на служебните помещения.



    Първата задача е обезвреждането на подводните мини, като това може да стане от Fins, тъй като има оборудване за подводни действия.

    Задачата се изпълнява еди как си.

    Втората задача е прерязването на бодливата тел в дясната страна на залива и обезвреждането на минното [осемнадесет мини] поле от Inferno.

    Става така и така, като вниманието трябва да е насочено към постовите тук и тук. Изчаква се момента постовия да направи обхода си до техника, който ремонтира камиона пред централния вход и се обезвреждат по-далечните мини, видими от постовите.

    И така нататък ...



    Та нещо такова ми се върти в главата Луд, не онлайн помощ, защото има и моменти, които ги забравям при приключване на мисията.

    Има доста писания с такава тематика, но няма на български. Не че не могат да се преведат английските, но не е интересно.

    Значи има мисии, които ги изпълнявам по много по-различен начин от описания от еди кой си. И това е нормално де.



    Мисля, че ще е хубаво да направим нещо такова.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нерпочетени теми
    От prt във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-06, 13:53
  2. ТЕМИ
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 18-06-04, 17:22
  3. Активни теми
    От Sunny във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 05-06-04, 17:50
  4. Оff Топик Теми
    От sorrowsad във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-04, 08:07
  5. Теми по литература!!!
    От Wizard във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 19-11-03, 13:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе