Резултати от 1 до 9 от общо 9

Heroes of Might and Magic V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #1

    Heroes of Might and Magic V

    Дали ще има [url http://www.heroes.ag.ru/h5/]HoMM V[/url]?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Heroes of Might and Magic V

    Да, ще има. Ако искате повече инфо от CALESTIAL HEAVENS. Те са едни от най-осведомените по тази игра.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #3

    Heroes of Might and Magic V

    Ами за нови собственици ГУголок сочат UbiSoft, а не MS. Освен ако UbiSoft, не са собственост на MS.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    Heroes of Might and Magic V

    3DO го разделиха на 2 4асти - едната е за Франция, друата за Microsoft. Това което бях 4ел последно беше, 4е 4астта, която се занимава с проекта за Heroes V е на Microsoft,

    Но стига с това.

    Ето ви малко картинки да има по какво да въздиишате.

    И вдно питане - това нещо на втората картинка какво е според вас, герой, или заместника на Архангелите?

    Ето и самите картинки:



    http://www.jucaushii.ro/show_img.php?imgid=424



    И още нещо - ако помните къде в форума бяха дадени 2 каринки напреди от Новата игра, моля, бъдете добри и намерете разлите с това, което ви давам аз сега.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #5

    Heroes of Might and Magic V

    Архангел. Виж на heroes.ag.ru. :-)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #6

    Heroes of Might and Magic V

    Явно триабва друга дума, щото май е от женски пол []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #7

    Heroes of Might and Magic V

    Само да не го осерат (сори - малко е пресилено) като Heroes 4, че ще се изям!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    18
    #8

    Heroes of Might and Magic V

    Какво пък му е "осраното" на Heroes IV ? Много ме е яд на хора свикнали да играя Heroes III - като започнат да играят 4-ката и не им пасва нещо с това, което са свикнали и хоп-а - играте не струвала. Ами направете си малко труд да я поразучите, и като свикнете с нея тогава съдете. Или вие просто искате Heroes IV, но който да си е Heroes III ?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #9

    Heroes of Might and Magic V

    Още пове4е, 4е Н4 си има и преведена версия, както и на 1-а експенжън. Нещя да се хваля, но мога да бия само с 2 героиа от около 23-25 левал без да ползвам армия. Това си е велико!

    Какво - аз играя с елфи - магове - ако имама георй боец го затварям в замъка, седи си на 1 левал. Единия герой винаги ми е демонологист - природни + магии на смъртта - на 5 левал имаш дяволи, кото призовават ледени създания. Другия ми е Архимаг - Природни + Хаос + Магии на живота + Порядък (може би) - кой ще ме бие а? Осжен това няма никой друг, който да призовава пове4е създания от елфите и от неживите демонологисти!

    Елфите си имат войсики, но аз първо правя кулата- ако имам да призовавам дракони, строя феникси, и обрано.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P
    От razziel във форум ИГРИ
    Отговори: 43
    Последно: 12-10-07, 19:52
  2. Отговори: 4
    Последно: 06-02-07, 18:26
  3. IP Magic
    От X-RAY във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 06-12-02, 22:05
  4. IP Magic 2.5 ili 2.6 ima li niakoi?????
    От poznai във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 17-04-02, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе