Резултати от 1 до 14 от общо 14

проблем с компира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    83
    #1

    проблем с компира

    знаете ли защто като играя на някоя игра по някои пат ме изхжарля и ми пише Microsoft error и ми дава да си избера send error или don't send error моля помогнете много е спешно

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    проблем с компира

    R3za4kAta ти от Марс ли си младеж?

    Има 154869 причини, при които това може да ти се случи.

    На така поставения въпрос няма кой да ти отговори ...

  4. Gadget
    Guest
    #3

    проблем с компира

    А знаеш ли защо като пишкам, урината ми всеки път има различен цвят?



    Някъде в правилата на форума беше написано да се дава пълно инфо за проблемите... Кой Windows, каква система, коя игра, симптоми...




  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #4

    проблем с компира

    Пича си е казал операционната, бре инспекторе

  6. Gadget
    Guest
    #5

    проблем с компира

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пича си е казал операционната, бре инспекторе



    <div align="right">Originally posted by Леголас*-*15/01/2004*:* 02:57:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Коя от всички?

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    проблем с компира

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... и ми пише Microsoft error и ми дава да си избера send error или don't send error ...



    <div align="right">Originally posted by R3za4kAta - 14/01/2004 : 22:19:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ХР

    Леголас се шегува. Въпроса е точно толкова неясен, дори и с това уточнение.

    []

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    проблем с компира

    Malone, ти откъде знаеш, че e XP? Вярно е, че е NT базиран ОС-а на този, ама това са 3 Windows-a + неговите производни

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #8

    проблем с компира

    той Malone е профайлър... :Р

    след малко и играта ще каже коя е...

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    проблем с компира

    Имам седмо чувство Гаджет [8D]

    Дори бих се осмелил да определя XP-то, като Professional ...

    R3za4kAta ще каже.





    Ей, Докер ... [:D]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    проблем с компира

    Айде, модераторите, темата в Дъра-бъра (тя май си е за там "по рождение" [:D])

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    83
    #11

    проблем с компира

    Прави сте пичове, сори. Давам подробности за проблема:

    с win XP Pro SP1 съм без други up-date.

    Athlon XP 2000 - 1.67 ghz, DDR 512 Mb 333 Mhz, видеокарта geforce4 mx-440 se 64 mb.

    Едната простотия е при игра на Starcraft и CM4 след 10-15 минути дава

    Starcraft has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the incouvenience. Предлага ми да уведомя Микрософт и ме

    изхвърля от играта. Проблема се появи от 2 дни. Не съм инсталирал нищо и не съм правил нищо съществено по компира, освен че му промених втория системен език от български на english (UK) за да ми тръгне СМ4, иначе не вървеше, а това го направих по съвет и тръгна.

    Другата простотия е, че както си играя, компира се рестартира сам.

    Друго не се сещам, ако можете помагайте.

    Ткс предварително [!]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    проблем с компира

    <font color="blue">-------- offtopic -----------</font id="blue">



    @Gadget & Dockera

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> ... с win XP Pro SP1 съм без други up-date.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [Wow!]

    Ще си променя Title под ника на Profiler.[:D]



    <font color="blue">-------- offtopic -----------</font id="blue">

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    14
    #13

    проблем с компира

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Едната простотия е при игра на Starcraft и CM4 след 10-15 минути дава

    <div align="right">Originally posted by R3za4kAta*-*15/01/2004*:* 23:16:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Аве и на мен го праише, но на 98 и се оказа че вентилатора се е счупил.

  17. Gadget
    Guest
    #14

    проблем с компира

    Специално за рестартирането мога да помогна:

    Отиваш на Control Panel -> System -> Advanced -> Startup & Recovery Settings и на System failure махаш отметката Automatically restart

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам 6 гб скрити файлове на компира
    От dvd_man във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 26-10-04, 10:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе