Резултати от 1 до 4 от общо 4

Имам 6 гб скрити файлове на компира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    6
    #1

    Имам 6 гб скрити файлове на компира

    Въпросът си е как на ги махна, без да преинсталирам уйндолса, ако е възможно? Който е ХР последния. Харда ми е 80 гб и постоянно намалява, заради тия лайна. Моля, помогнете!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Имам 6 гб скрити файлове на компира

    dvd_man,



    това, че е 3 часа сутринта никак, ама никак, не оправдава питането ти и най-вече начина, по който го правиш!



    1. Откъде знаеш, че точно скритите файлове са <font color="red">"лайната"</font id="red">, които ти пълнят харда? А дали мястото ти реално е пълно?



    2. Ако примерно знаеш, че са те, защо просто не ги изтриеш? Все още операцията delete може да се използва и без да си преинсталираш <font color="red">"уйндолса"</font id="red"> [произнася се "Уиндоус", пише се "Windows"].



    3. Проверявал ли си <font color="red">"компира"</font id="red"> си за вируси в скоро време? Ако не си - направи го и най-вероятно ще останеш изненадан...



    4. Потърси темата <font color="blue">"Как да задаваме интелигентно въпроси"</font id="blue"> в архива на форума, защото така зададен, въпросът ти може да предизвика единствено възмущение от липсата ти на езикова култура, и в частност - истеричен смях.




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #3

    Имам 6 гб скрити файлове на компира

    Бих добавил към предната препоръка да провериш дали ти е включена опцията System Restore, и колко процента от обема на диска ти са заделени за неговите нужди. Ако е включена, но не държиш на тази функция, можеш да я изключиш и да спестиш малко място. Успех!

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Имам 6 гб скрити файлове на компира

    Погледни също тази тема:

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=17459

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 07-02-11, 12:56
  2. поява на скрити места на снимка
    От nikoman9 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 10
    Последно: 23-08-08, 13:13
  3. Скрити фаилове
    От kanko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-07, 01:06
  4. tool за четене на скрити сесии
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-07-04, 00:23
  5. проблем с компира
    От R3za4kAta във форум ИГРИ
    Отговори: 13
    Последно: 16-01-04, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе