Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40

games ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #16

    games ???

    of sofia sam. tuka otkade moga da nameria tozi debel chichko?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #17

    games ???

    za Pe6o pirata ot burgas li govori6 ili nqkoi drug 6oto az drug ne znam v bs




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #18

    games ???

    Za nego stava duma. Ima njakoi drugi oste, no te zapisvat samo app i njama osobeno goljam izbor




  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    42
    #19

    games ???

    Ще ви дам един специален адрес за дърпане на нови исо или рипнати игри. Идете на адрес http://www.xiaomian.net . Спокойно.Сайтът е китайски. Заредете адреса в някоя транслираща програма или страница , например в алтависта /не бъркай с асталависта /. Предлага се превод от китайски на англйиски.

    След като се оправите с езиковите проблеми, ще видите разнообразието на игрите , който се предлагат за download напълно безплатно, без рекламни банери и прочие простотии /кликни тук, кликни там /.

    Всички игри са на ftp://61.139.37.144

    user- storm pass-forever

    Паролата се сменя всеки месец , като ден предварително акуратно е изписана в техния форум . Ако скоростта за дърпане ви се види

    ниска /позволена е само една конекция / ,

    идете във форума . Там се предлагат алтернативни адреси с висока скорост , като всяка игра стой качена минимум 7-8 дни , са да я дръпнете спокойно. Всички игри , обявени в http://www.isonews.com , същия ден са качени на горепосочения адрес . Дърпайте

    си новите игрици безплатно и хвала на братята китайци. Ако тази инф. ви харесва , ще дам още адреси са игри , а също и за исо програми . Успех




  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #20

    games ???

    mojesh li da obiasnish malko po-podrobno kak moga da trnasliram kitaiskia na eng?




  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    games ???

    Напиши в www.altavista.com www.xiaomian.net - първият резултат ще е това, което те интересува -, после щракни не на самия линк, а на бутона translate под него...




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    42
    #22

    games ???

    За да транслирате страницата точният адрес е

    http://babel.altavista.com/translate.dyn

    В горния прозорец е само за текст , а долу за адрес .




  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #23

    games ???

    Super link, heinachi! Malko me izhvarlya chesto sas saobshtenie za Too many users, no inache e perfecten. Shte bade gotino, ako tuk pusnesh oshte takiva links, kakto i pri smyana na user/pass na xiaomian.net.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #24

    games ???

    TXS heinachi




  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #25

    games ???

    dai link za toia forum deto pishe pass




  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    42
    #26

    games ???

    Форумът е на http://storm.enorth.com.cn

    Пише го на всяка страница . Не задавайте тъпи въпроси . Следете напътствията на thunderlight , той поддържа страницата и сървъра. Ако страницата ви не може да се преведе , маркирайте само въпросния текст , и

    го пъхнете в транслатора . И още нещо - въпросните страници са на китайски , но местоположението на сървъра е в щатите .

    Направете си съответните изводи.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #27

    games ???

    Niakoi moje li da mi kaje na kakvo se dalji tova saostenie kato se opitvam da teglia ot saita:

    Error occurs when receiving data

    <font color=red></font id=red>




  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    42
    #28

    games ???

    Най-добре е да теглиш от този сайт с нет-вампир. Понеже отсрещният сървър работи с огромен брой постоянни клиенти, той комутира заявките и затова ти излиза това съобщение. Настрой си нет-вампира на директен достъп / ако ти е възможно, без прокси / на една конекция и му дай заявките си . След като изтегли един файл , програмата веднага започва следващия , без да се реконектва , и по този начин , когато захапеш веднъж сървъра постоянно ще си логнат .




  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #29

    games ???

    interesnoto e che tova saobstenie mi go dava sled kato sam se conectnal i sal izteglil malko ot faila.




  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #30

    games ???

    na men postoianno mi dava "too many users"




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PS -> PC games
    От bboygame във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 05-01-09, 11:53
  2. GAMeS
    От CCCP_FAN във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 27-09-04, 10:10
  3. Games
    От DPetrov във форум ИГРИ
    Отговори: 67
    Последно: 11-05-03, 07:22
  4. games xp
    От abv във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 24-02-03, 00:40
  5. Arcade Games & Old Games
    От trastikata във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 22-02-02, 04:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе