Резултати от 1 до 6 от общо 6

По-добро от Heroes?! Да, има...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    ...и се нарича Etherlords II.



    никога не съм допускал, че аз, на който идеята е любима още от времето на King's Bounty ( за 16-битов Изот, да се свети името му... ), ще мога да кажа такова нещо. но е вярно.



    базира се на "хартиените" игри, с карти, теглени на случаен принцип... звучи тъпо, варно. и на мен ми звучеше тъпо, докато не й отделих 10 минути, за да я започна. след това отне цялото ми игрално време, докано не я превъртях от страната на "добрите". сега я започвам отначало, този път с "тъмната" кампания. не е същтата игра - просто самостоятелната "тъмна" кампания е продължение на другата...



    графиката е неповторима за този сорт игри, геймплеят е зарибяващ до степен "само още една битка", а най-голямото предимство пред Heroes е, че няма непобедим герой, няма непобедим враг. това куцаше на Heroes - шаблонноста в изграждане на героя, абсолютното надмощие на магията в дългите игри и към един момент преминаването от игра в търсене на последната останала хлебарка в тъмната стая.



    ако някой иска да осъмне като в добрите стари времена пред Ufo-то, нека пробва Etherlords II



    евала руснаци, евала братушки!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    FearMe, играта е добра, не споря, обаче не може да мине Хироуса. Сега не искам да спорим коя е по по най, но просто концепцията и на двете игри в самият геймплей е доста различна. Хироуса е направен да се мисли основно за битките и тактиката ти на провеждането им, магическите умения са на доста по друг принцип и т.н. Ако си говорим обаче за графика е там е по-добрата от двете, спор няма. Плюс това има доста дразнещи моменти, като например битка с някой герой дето постоянно трябва да преуигравам защото раздаването на картите е било неблагоприятно за теб и той ти е скъсал г....а от бой 10-20 пъти подред, Е това най много ме дразни. Плюс това не си прав, тук отново даейства системата за непобедимият герой, просто тука зависи с какви магии си се заредил и с какви артефакти имаш по дръка.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    Изобщо няма значение какви карти ти се паднат []

    Пиниза е да знаеш как да си подредиш тестето

  5. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #4

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    Кажете нещо повече, или дайте линк където пише нещо за играта. Мерси.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    60
    #5

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    Хм, Етерлордс 1 да кажем, че е хубава може. Но 2ката извинявайте беше толкова скучна, че дори не изиграх втората кампания. Това няма непобедим враг не знам как го разбра, след като в кампанията нивата са балансирани така, че да можеш да ги минеш сравнително лесно. Според мен, ако влезеш с погрешно тесте, няма победа за теб. В един момент битките в играта стават изключително досадни, особено ако си си направил някакво силно Tribal(с един вид създания) тесте и само газиш наред. Звуците на играта също са изключително еднообразни и стават досадни. Вместо да направят множество различни звуци за една и съща магия, има винаги едно и също и то омръзва много.

    Графиката не е нищо особено, малко е претрупана дори.

    Ако не сте играли 1, може да ви хареса, но Етерлордс 2 просто не предлага нищо ново под слънцето.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #6

    По-добро от Heroes?! Да, има...

    Не ми хареса и я зарязах още по средата на първата кампания. Засега по-добро от Heroes 3 за мен няма. :-)

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HDD 1TB НЕЩО ДОБРО ДО 170 лв.
    От soon във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 26-12-14, 15:49
  2. Кое е по-добро за XBMC?
    От ctc във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-14, 15:43
  3. кое е по-добро???
    От orelyt във форум Друга битова техника
    Отговори: 11
    Последно: 30-07-08, 22:40
  4. PSU Кое е по-добро...
    От Wizard във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-01-05, 00:11
  5. кое е по-добро според вас?
    От FunkyChild във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-03, 17:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе