Резултати от 1 до 12 от общо 12

кое е по-добро???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    7
    #1

    кое е по-добро???

    Колеги предстои ми обзавеждане на кухнята с вградени електроуреди. Освен популярените AEG, Elektroluxи Gorenie, може ли да споделите мнение и за още няколко марки и да ми дадете съвет на коя от тях да се спра. Търся добро съотношение цена- качество, а другите марки са Faber, Nardi, Edesa, Fagor, Bompani. Предварително ви благодаря за всяко едно мнение или препоръка.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    46
    #2

    Re: кое е по-добро???

    да ти кажа честно последните дето си ги изредил нито една марка не съм чувал ,иначе аз имам печка горене и съм много доволен,също добра марка са и конелиано(малко измислена фирма ама както и да е ).не си взимай беко защото след едногодишна експлоатация много често се повреждат

  4. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #3

    Re: кое е по-добро???

    Edesa са ОК. Разгледай тия магазини - www.fagorbg.com

  5. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #4

    Re: кое е по-добро???

    Edesa и Fagor са испански,като марка и производство.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #5

    Re: кое е по-добро???

    Да ти кажа ,преди 2години и аз бях пред същата дилема за вградени уреди.След голямо ровичкане на мнения се спрях на марката ЕUROLUX (луксозната марка на FABER и NARDI) и досега нито за миг не съжалявам.По-скъпи са от всички италиански марки и по-евтини от AEG,SIMENS,и т.н Всичко е клас АА с много добра изработка(то си личи като ги видиш отблизо).От там нататък какво се получи и какво стана.Като купиш 3 уреда ти правят3%отстъпка от магазина а понеже фирмата се оказа че също работи с тях и те ми казаха , че ако се спра на тази марка и ги платя заедно с мебелите ще ми направят още 8% И така,на финала аз имах СКЪПИ уреди на нормална цена и всичко ми беше донесено на крак без да си мръдна пръста Така че, без да правя реклама това са едни ДОБРИ уреди и няма да съжаляваш.Успех

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #6

    Re: кое е по-добро???

    :ерамичния ми плод е eurolux вградената фурна Nardi а абсубатора Fagor -доволен съм много .Поздравявам те за този избор на марки

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #7

    Re: кое е по-добро???

    Aз в момента също съм изправена пред избор на керамични котлони.... Искам двойка и засега съм се спряла на Електролукс.Ако някой има мнение ии препоръки за друга марка- моля да сподели.
    Иначе миналата седмица си купих фурна- Gorenje!.За абсорбатор- вече е избран- Eurolux!

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    7
    #8

    Re: кое е по-добро??? Fagor или Gorenie

    Приятели, вече дойде време да купувам уредите, за които ви питах преди месец. Конкретно съм се спрял на 2 марки и те са Gorenie и Fagor. Уредите, които ще трябва да купувам са съдомиялна (45 см), фурна и керамичен котлон за вграждане и пералня, която няма да вграждам. Абсорбатор също ми трябва и тпй е за вграждане. Всъщност имам една пералня Gorenie, която е на 2 г. и е с механичен програматор, много съм доволен от нея, но ми е малко шумна и се чудя дали да е сменям или да си е остава. Хладилник няма да купувам, защото от 10 г. ползвам един LG с No-Frosт и съм много доволен. Чакам бързи, добронамерени и професионални съвети. Предварително ви благодаря.
    P.S. накрая някой има ли впечатления от съдомиялните машини за вграждане на Аriston и AEG.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #9

    Re: кое е по-добро???

    Само да кажа ,че EUROLUX въобще не е италианска марка!И това въобще не е зле все пак!Доста е изписано в този форум за "качествените" италиански електоуреди.Не искам да казвам къде се произвеждат,но са нова марка и аз се надявам да са качествени.Да се ползуват със здраве!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    38
    #10

    Re: кое е по-добро???

    Взимай Fagor

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    6
    #11

    Re: кое е по-добро???

    Само да кажа, че EUROLUX е търговска марка , а не фирма производител. Отидете в магазина на Лексгруп на бул.Арсеналски 105 и вижте нещата отблизо.
    Аз имам уреди от тях от 6 год. и сега си купих и за новия апартамент и съм много доволен. Пък и най-важното за мен е ,че имат собствен сервиз и реагират много барзо ако се наложи

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    126
    #12

    Re: кое е по-добро???

    Пропуснахте Баукнехт.Много добър дизайн и качество,а цената е доста под АЕГ за подобно качество.Не има харесвам само надписите на немските уреди,че са националисти и не ползват общоприетия английски..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HDD 1TB НЕЩО ДОБРО ДО 170 лв.
    От soon във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 26-12-14, 14:49
  2. PSU Кое е по-добро...
    От Wizard във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-05, 23:11
  3. По-добро от Heroes?! Да, има...
    От FearMe във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 26-02-04, 17:09
  4. кое е по-добро според вас?
    От FunkyChild във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-03, 16:08
  5. Всяко добро за зло...
    От Zetle във форум За Форума
    Отговори: 23
    Последно: 07-12-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе