Резултати от 1 до 3 от общо 3

А бе нещо ме съмнява...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1

    А бе нещо ме съмнява...

    Тия дни започнах да играя CS на cs1.interbgc.com и прочее сървъри, нещо обаче някой хора много точно стрелят, прекалено точно... подозрително точно... ??? Та си мисля, има ли разни джаджши дето с тях празно при стрелбата няма??? Има ли начин да разбера дали някой играе нечестно и има ли начин сървъра да не го пуска?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    А бе нещо ме съмнява...

    Има начин сървъра да не ги пуска, но зависи от администратора ...

    От друга страна съм виждал хора, които играят като чиитъри на "чист" сървър.

    Въпрос на талант, на позновоне на картата и играта въобще. Тя също си има бъгове, и големите играчи ги използват.

    Като пример мога да дам, че има места, да кажем на един от вариантите на "Ацтек", на моста, ако терориста е в далечния ъгъл, а контрата е клекнал в неговата страна в дясно, контрата и терориста на практика не се виждат, но на контрата "му свети", като "погледне" натам и ако стреля става много добра "глава" без на практика двамата да се виждат.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    А бе нещо ме съмнява...

    Мисля че имаше някакъв начин и ти разбререш дали те мамят но как точно ставаше и аз не мога да ти кажа.Самата програма следеше някакъв обикновен параметър като fps или връзката към server-a нещо от сорта беше но за да не приказвам глупости ще спра до тук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 04-03-13, 10:02
  2. Ето нещо полезно
    От RICARIA във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-09, 12:37
  3. Нещо странно
    От korea60 във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 21-12-06, 17:31
  4. Нещо като...
    От OvErRiD3 във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 16-11-04, 09:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе