Резултати от 1 до 12 от общо 12

Проблем с NFS Undeground ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #1

    Проблем с NFS Undeground ???

    Здравейте, имам следния проблем :

    инсталирам въпросната игра на компютър AMD Athlon 1700+, 256 Mb RAM, GeForce 4 - 128 Bit, играта си върви , но в момента в който дам Save ме изхвърля директно и въобще не помни до къде съм стигнал, всеки път от начало.

    Интересното е, че играта съм я инсталирал на още 3 PC-та.

    На 2 PC пак с GeForce 4 прави същия проблем, на 3 PC с FX 5200 няма проблеми, на 4 PC с Radeon 9200 няма проблеми.

    Дали играта прави този проблем само с GeForce 4 или е от нещо друго?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #2

    Проблем с NFS Undeground ???

    Проблема ти е следния:

    В reginal settings когато си задал български език и форматировка трябва да изтриеш "г"-то от годината, пример "2004г." трябва да е "2004". Направиш ли го това край с изхвърлянето. Играта записва от Windows-а save с датата и пустото "г", което пречи. Кажи ако съм ти помогнал.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Проблем с NFS Undeground ???

    Най-добре си дръпни най-новият пач мисля, че е 1,4 или 1,5 там дори този проблем е оправен!!!

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #4

    Проблем с NFS Undeground ???

    Значи, първото което направих е да настроя Regional Settings , но проблема си остава , не съм пробвал с последния пач ( в момента съм с пач 1.21.... ) ще пробвам и ще видя дали ще се оправи.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #5

    Проблем с NFS Undeground ???

    Ако patch-a не помогне, изключи изобщо българските настройки навсякъде за да видиш дали не е от това проблема.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #6

    Проблем с NFS Undeground ???

    Проблема със сигурност е от регионалните настройки настройки, но не е нужно висчко да е на BG. Необходимо е само в третата страничка ADVANCED OPTIONS настройките да са български и всичко е ОК. Поне при мене е така. Относно пачовете: 1.3 оправя този бъг и мисля, че този е най-новия пач.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #7

    Проблем с NFS Undeground ???

    Raziel, зазблуждаваш се.Най-новия пач е 4.0.Ома малко по-назад публикувано в сеткома.Изтегли си ги и ми кажи дали се оправя.Аз също съм с Geforce 4 и нямам проблеми с нея.Сигурно е от нещо друго

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #8

    Проблем с NFS Undeground ???

    Мерси на всички за мненията, проблема се оправи с инсталиране на Patch 1.3.

    Но все пак е интересно защо го прави на GeForce4, а на Radeon 9200 i FX 5200 не.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    Проблем с NFS Undeground ???

    Spidera, ти май не четеш??? Проблема не е в видео картите, виж как са настроени регионалните сетинги на съответните компове, т.е. явно са бли на US ENGLISH. Играта няма проблеми с никви видеота, поне не и след GF 4 MX 440. Първо помисли преди да задаваш въпросите, при положение, че проблема се е оправил с това което си прочел. Аде със здраве и повечко мисли. []

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #10

    Проблем с NFS Undeground ???

    Проблема може дане е с видеокартите , ама защо все се появява на тиа скапани GeForce 440 MX - не знам.В едни игри върви добре на други - няма мишки, мерници, бъгва се ,изхвъря от играта и т.н.Най добре е да не се копува , особено ако е СЕ.Вервайте ми така е най-добре.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #11

    Проблем с NFS Undeground ???

    Ами аз не съм казал, че съм убеден, че 1.3 е най-новия.

    Просто не съм проверявал от доста време и затова.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #12

    Проблем с NFS Undeground ???

    Ми проверявай, бе[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. gta vc - nfs undeground
    От taralion във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 03-10-08, 23:25
  2. GTA VC - NFS Undeground
    От GENERALAT във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 19-05-06, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе