Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 68
Like Tree51Одобрявам

Въпрос за FTXZ25N

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #31

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Всички знаете, че усещането за шумовете на всеки различно.Един го дразни, друг не.Догатоне се пробва работещо, всичко е вероятност.
    Rafailiev одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #32

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Както каза и @alejandro1 добре е да има магазин в който да са монтирани няколко от масово продаваните климатици от всички марки в една стая и да се пуска само желания от клиента. Той да си го разцъка и да усети как работи и какво може. Бас държа, че зимата магазина ще се пълни постоянно, а и ще привлече страшно много клиенти. Проблема е че никой търговец не желае и няма да инвестира толкова "много" с цел да улесни и предразположи клиента. Нали и така си продават...

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #33

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    По тази логика да вземат да свържат и десетина пералки.Та докато си играете с ДУ да изперете един панер с мръсни дрехи.
    Всички клими са масови,щом са в магазинната мрежа.
    bobovo и Aleksandars харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #34

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    В магазин за пералки защо не? Един кош с някакви дрехи и може също да се направи. Връзките са дори лесни в този случай.

    Като купуваш кола искаш тест драйв.
    Като купуваш колони за озвучение искаш да ги чуеш.
    Като купуваш ТВ искаш да видиш първо картината.
    И т.н. не виждам нищо не нормално!
    С климатиците просто е малко по сложно защото трябва да е монтиран. Но не е невъзможно, а и ще е доста добра реклама според мен. Ще са единствени.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #35

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Те и единствени ще си останат , ако не предлагат и изгодни цени. Иначе хората ще отидат , ще си харесат нещо и после отиват да го купят от кварталния гаражен магазин.
    Aleksandars одобрява това.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #36

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    За тези неща има ревюта,реклама,отзиви по форуми...и т. н.
    Кой ще ги купи после тези клими или уреди?
    Отделно загубите.
    На мостра на телевизор се мръщете.
    Това,което искате е приложимо само при аудио видео техниката.
    Aleksandars одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #37

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    На мостра на телевизор се мръщете.
    Аз не се мръщя. Купувам само мостри /на редовна цена/. За съжаление повечето консултанти ги мързи /което понякога им излиза през носа/ и отказват да свалят мостри. Все пак магазините си имат и управители.

  10. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #38

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Хубаво,обаче за мостра,нали знаеш че цената е друга.

  11. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #39

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    От мостра до мостра има голяма разлика. Аз не вземам от тези на по-ниски цени, но тук темата е друга.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #40

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    @Viking72

    Те тия ревюта от къде идват? Всеки човек има собствено мнение и представа. Това че на мен ми харесва и ми е тих климатика не значи че и на "Пешо" ще му хареса. Проста аз му давам мнение, като неговото може да се различава от моето естествено! В следствие на което той да остане недоволен, че и дори да ми се разсърди, че съм го "набутал".

    Мострените климатици после могат да се продават спокойно на доставна цена или дори под нея ....нали това все пак е реклама. А както знаем безплатен обяд няма. Аз лично бих закупил такъв ако е на прилична цена и преценя за добре. Все пак не е мобилен телефон всяка година да излизат по 2 модела и да се налага честа смяна на мостра...

    Ти да не си фирма/продавач, че така остро реагираш?
    Винаги може, стига да има желание! Резултатите от тази "реклама" според мен ще дойдат с времето. А и клиентите ще знаят какво да очакват. Няма да има после - а бе уж си взех Дайкин пък глей го какъв е шумен. Също и ще има вариант продавача да покаже предимствата на по скъпите модели в директно сравнение и би успявал да продават повече високия клас(според мен). Хем повече приходи, хем (дано) по малко сервиз и хем всички доволни. Това дали ще си купят от този магазин(а няма да ида в друг) е вече в ръцете на добри продавачи и качествени монтажни групи със сериозна организация. А че тук там има по ниски цени .... виждаме из форума какво следва...проблеми и горчив вкус от "далаверата".

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    10
    #41

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Абсолютно подкрепям горното мнение. Според мен мострени климатици с 20% намаление ще се харчат като топъл хляб. Мострената инсталация се прави веднъж и само се сменят телата, може и да правят ротация на модели през 3-6 месеца. Ако знаеш, че избрания климатик може да го чуеш след известно време, според мен ще отложиш покупката.

    Също така много важно нещо е добрия уебсайт, живеем в 21 век, а повечето компании за климатици имат такива под всякаква критика. Точно това е и причината да се спра на фирмата, от която купих моите.

    По въпроса за субективния шум. Всечи чува различно и няма какво да се спори по въпроса, ето на мен дори Уруру-то ми е шумно на режима, в който вкарва пресен въздух. За останалото нямам забележки.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #42

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Как откъде идват ревюта?
    Излиза Уруру серията, и Дайкин си прави презентация на модела.
    Оттук нататък се запознават,вносители,дистрибутори и потребители,поетапно.
    Ама и клиентите станаха супер капризни!
    Всяка една машина,която има движещи части,не може да е абсолютно безшумна.
    Има норми,които се спазват от всички производители!

    И как мислиш,ако аз съм продавач/дистрибутър/ на Дайкин,ще направя цяла зала колкото стадион?? За да гледат колко шумни са или кога влизат в дефрост!
    Ами няма да стане !
    Този пост е редактиран от Viking72; 29-06-18 в 12:28.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    10
    #43

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    За съжаление живеем в сват с доста платени ревюта, да не кажем, че за доста производители това вече е доста голям дял от рекламната им кампания.
    Има ютуб канали, които изкарват хиляди долари от ревюта, като голямата част са платени и/или стоката е предоставена безплатно, с надежда да се получи добър резултат.
    pulsedriverbg одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #44

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Хубаво е да може човек да види и чуе дадена машина,ама технически е трудно изпълнимо.Сега, ако бяха стари конвенционалки да го включиш в контакта и да го чуеш,но сега всяко вътрешно трябва да е свързано и с външното ПОНЕ комуникационно,представете си на какво ще заприлича един офис.Може и сами да си отговорите.



    Изпратено от моят Galaxy S6 с помощта на Tapatalk
    stainway одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #45

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Разбира се, че е много трудно,но ако се предлагат няколко модела на определена марка е възможно:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    necata2 и ccankov73 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе