Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 68 от общо 68
Like Tree51Одобрявам

Въпрос за FTXZ25N

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    502
    #61

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Далаверата се превръща в драма, след настъпване на сервизен проблем.[emoji41]

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    Тогава е истинското удоволствие от ниската цена.
    Mega и pulsedriverbg харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #62

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Както го е казал големия артист навремето:
    https://youtu.be/h-gSIFfhHi0
    Aleksandars и Mega харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #63

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Далаверата се превръща в драма, след настъпване на сервизен проблем.[emoji41]
    Да, далаверата от интернет е добра - едно по-ниска цена и второ, може да си избереш кой да ти го монтира; трето, купуваш и може да тестваш безплатно за две седмици, ако не ти хареса нещо, може да го върнеш обратно за твоя сметка, само трабва да си запазиш фактурата и оригиналната опаковка.
    Вече сме в 21 век, старите начини на пазаруване са отживелица.
    На запад масово така се пазарува.

    Ти като си купиш от ви макса на скъпа цена и после чакай сервизно обслужване от некадърници, които не знаят два конуса да навият. Възникне ли по-сложен проблем с климатика ще има да гледат като телета.

  5. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #64

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Ти колко климатика купи и върна онлайн?
    Aleksandars и Mega харесват това.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #65

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Колко да можеш да избереш кой да го монтира, аз лично не познавам колеги, които монтират чужди машини.


    Ако някой иска машини през 50 лв. да казва. Никой колега няма да откаже едни бързи пари. Взима, кара и бяга. Виж за монтажа е друго.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #66

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Не всички,които монтират и ремонтират, продават.
    Rafailiev одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #67
    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Далаверата се превръща в драма, след настъпване на сервизен проблем.[emoji41]
    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    Айде сега , циганчета ще плашим ала латино сериал , освен ако не става дума за екзотики от японския вимакс ...

    Колко от фирмите с реални магазини разполагат с реални качествени сервизи и подготвени специалисти за климатична техника ? Във всеки областен град да има по 2 максимум .

    Що у нас масово гаранцията (пълната) е 2г. при положение че навсякъде(дори в една Украйна) другаде е 5 ? Алооо , ами че то за 2г. от които реално ще ми работи 10месеца ако се развали (ебати боклука) го пускам в продавалника и слагам нов/модел.

    Ако плащам цени по тия условия означава че съм съгласен с политиката на производител , вносител , прекупвач ... докато увисне на стената ми , а като не съм ще цепя стотинката до дупка в знак на протест не заради стотинката.

    Пример - наскоро ми "думна" телевизор от мълния , естествено не се покрива от гаранцията (добре) , отворих - номер на захранването-платка. Справка/снимка в olx по номера 20лв. с доставката и гледам световното. Ако не беше станал заминава за донор и вземам друг.
    След 2г. ще е фраш с клими на части (не че сега не е).

    Сори , ама не е мъжкарско да се вини клиента за ситуацията , не ние определяме правилата в тоя маймунарник. А и нали ставаме/правят ни консуматорско общество , съжалявам и на мен не ми харесва , но поне не обвинявам никой от форума за това !
    Genadi80 и Rafailiev харесват това.

  10. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #68

    Отговор: Въпрос за FTXZ25N

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Айде сега , циганчета ще плашим ала латино сериал , освен ако не става дума за екзотики от японския вимакс ...
    [emoji41] Никого не плаша , просто споделям факти. Ако попаднеш в ситуацията, пак ще коментираме! Приятен почивен ден от мен![emoji905]️

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    Aleksandars одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе