Резултати от 1 до 14 от общо 14

FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    25
    #1

    FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Гледам, всичко им е еднакво, с изключение на максималната отоплителна мощност, която при Фуджицуто е 6.5, но може й да е умишлена печатна грешка и всъщност да е 5.6 - колкото на Фуджи.

    За 70м3 ми трябва.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    еднаква отоплителна мощност имат и двете машини.Зависи за какво помещение ти трябва - изолирано ли е, топло ли е по принцип, предназначение на помещението, какви ориентировъчни температури искаш.Иначе идва малко малък, ще имаш под 60 вата на кубик, но все пак зависи.
    Сега погледнах старите ти постове, помещението ти идва малко по-голямо, може да не ти стига мощност при по-ниски температури.Как си с бюджета.Виж този модел - http://www.technomarket.bg/products/...c-cs-cu-e12lke .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    25
    #3

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    благодаря за бързия отговор
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319195416[/time]_________________________________________________

    не знам кое е по-важно - номиналната или максималната мощност. защото един HITACHI RAS/RAC-E14H2 е с по-голям номинал - 4.2, но по-малък максимал - 5... и е по-евтин. ако някой друг, освен един човек от аруба , беше казал добра дума за него, него щях да си взема

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Помещението ти е мансарда и въпреки изолацията си говориш с господ, дето се вика. И аз имам Е10Н2 и съм доволен, но при мен положението е по-друго.Определено не бих си сложил дори и 14-ца в твоето помещение.Освен това не ти е малка кубатурата, по спомен 28 квадрата средна височина 2,7, идват ти около 75 кубика.Какви температури търсиш все пак.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    25
    #5

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    всичко над 20 е ок
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319196608[/time]_________________________________________________

    сега гледам това, но ако трябва още 1-2 дни да проучвам какви са тези климатици GREE, ще грохна

    http://klimatici.hit.bg/GWH18KG.html

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Този е от новите модели та ГРЕЕ, по технология на ДАЙКИН.Скоро някой каза, че е с компресор на САНЬО.По отзиви на монтирали такива машини, работят добре.За твоето помещение по мощност е много добре.Виж тук из форума, имаше доста коментари на машината.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    25
    #7

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    ...щом тези тези двата са малки, в този бюджет, не виждам какво друго, освен една мидея 18-ка да сложа с 5 години гаранция притеснява ме малко само консумацията близо 2 kW на макс

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #8

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Да не те притеснява, на макс машините почти никога не работят.ГРЕЕ-то е по-добрия избор.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #9

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    freestyler, мисля че няма да имаш проблеми с 12 LGC. Ако имаш дограма и изолация го взимай без да се притесняваш. Аз също съм в мансарда и нямам никакъв проблем с отоплението на 60 куб. м, но зависи и колко ти е температурата зимата в помещението без отопление. При мен не пада под 16° в най студените дни на зимата .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    16
    #10

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Естествено че Fujitsu Фуджито си е китайско менте

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #11

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Глупости.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #12

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Чисти.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #13

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    stinglover77, голяма инвазия направи във форума, във всяка тема за Fuji/Fujitsu се изказа. Темпекс явно нещо много лошо са ти сторили.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    16
    #14

    Re:FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC

    Махат стикера made in PRC с цел заблуда на клиентите скоро комисията за защита на потребителите ще бъде уведомена време е лицето А Лозанов да си го получи
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322767204[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Глупости.
    за made in PRC ще отречеш ли кажи ми как едно Фуджи втора употреба от Япония няма

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 12:41
  2. От къде да си купя FUJITSU ASYG-12LEC в гр. Русе
    От vodoraslo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-12, 21:21
  3. FUJITSU ASYG-12LEC или Fujitsu ASHG-12LE
    От dimlubnik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 05-10-12, 22:24
  4. Sharp AY/AE-XP12LSR ;FUJITSU ASYG-12LEC ;Panasonic CS/CU-E12MKE-3 - кой от тези?
    От MisterT във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 27-04-12, 21:54
  5. Мнение за FUJITSU ASYG-12LEC
    От emka22 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 06-04-12, 09:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе