Резултати от 1 до 10 от общо 10

FUJI ELECTRIC RSA-12LU

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #1

    FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Здравейте на всички! Наскоро се сдобих с такива климатици. Искам да попитам дали някой има същия, как се държи, доволен ли е от него и т.н.?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Беше доста тежка зима, а те се продават от миналата година, което означава или че няма много потребители които са закупили такива или че няма проблеми с тези климатици.

    Във форума имаше положителни впечатления от един потребител, но от LT серията.

    Надявам се вие да пишете какви са ви впечатленията през зимата, за да могат други потребители да черпят информация от извора, а не да изчезнете от форума "дим да ви няма"

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #3

    Re:FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Ами дано да няма проблеми. А относно писането ще пиша, разбира се. Нали не ме карате да копая!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #4

    Re:FUJI ELECTRIC RSG-12LU

    Модела е FUJI ELECTRIC RSG-12LU, а не RSA

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #5

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Първи впечатления:
    + затопля почти моментално- в рамките на 5 мин. от започването(понеже денем го държа на 16-17гр.)
    + външното тяло не го чувам(едва доловимо само през нощта)
    + дефрост за около 5-6 минути.

    - при OFF,когато само вътрешното тяло работи, LOW FAN-оборотите на вентилатора според мен са доста високи(държа го на FAN-AUTO), и чак дразнещо шумно(за сравнение хитачи-то на OFF трябва да си доближа ръката на 5 см. от вътр. тяло за да го усетя)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #6

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Здравей колега,и аз се интересувам от тоя модел климатик.Ако е удобно сподели повече неща около него,как се държи в студа сега,имали ли мн паразитни шумове,каква е изходящата температура и.т.н.Всяко мнение е добре дошло

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #7

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Цитат Първоначално публикувано от pgv70 Виж публикацията
    Здравей колега,и аз се интересувам от тоя модел климатик.Ако е удобно сподели повече неща около него,как се държи в студа сега,имали ли мн паразитни шумове,каква е изходящата температура и.т.н.Всяко мнение е добре дошло
    На мен лично ми харесва. Сложил съм два-в спалнята 48м3 и в кухнята-41м3. Държи се много добре.При нас във Видин имаше 2-3 нощи с температури около-13 - 15гр. и си духаше топло. Естествено фреона шуми, когато размразява. Не съм мерил темп., но когато духа топло си духа топло и то доста. Но когато само върти въздуха в помещението, ми се струва, че ниските обороти са му малко по- високи, от колкото би трябвало и е доста неприятно и за това съм му нагласил клапите в хоризонтална посока. Не препоръчвам за спалня, вътрешното тяло е леко шумничко, но се свиква.
    Общо имам 4 климатика - тези двата и две хитачита S10H3A. И от хитаците съм доволен. Само чакам сметката за ток да я видя:rolleyes:. Да кажа още, че живея в къща на втори етаж, 10 см. външна изолация на стените, 10 см вътр. изол. на тавана с мин. вата и дограма пвц с ка стъкло, иначе не бих си сложил климатици.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #8

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Здравейте, оня ден в големите жеги пуснах всички климатици. След известно време ми направи впечатление, че от вътрешното тяло за почна да капе конденз и то не отзад по стената, а отпред дето са клапите. Викнах от фирмата хората, провериха дренажната тръба, наклон, дали не е запушена, не откриха нищо и си отидоха. Дали пък не е някакъв конструктивен дефект?

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #9

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Клапите за вертикалния поток накъде сочат, когато капе? Оборотите на турбината какви са?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #10

    Отговор: FUJI ELECTRIC RSA-12LU

    Клапите-хоризонтално, оборотите на ауто.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fuji Electric RSG-09LLC
    От chippen във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 7
    Последно: 19-08-17, 13:58
  2. Fuji Electric RYT-14 HA HELLP!
    От aandreev76 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 10-02-15, 16:05
  3. мнения за FUJI ELECTRIC RSG 12 LMC и FUJI RSA 12 LKC
    От valen79 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 10-09-13, 15:49
  4. Обзавеждане със FUJI ELECTRIC RSa-14LC; FUJI ELECTRIC RSG-09LMCA
    От georgibozhinov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 43
    Последно: 19-07-13, 10:14
  5. Fuji Electric RSG-12LEC
    От santoyo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-12, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе