Резултати от 1 до 9 от общо 9

Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    11
    #1

    Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Здравейте , предлагат ми следните модели климатици . Ако някой има наблюдения ще помоля да сподели мнението си . Не можах да намеря достатъчно информация и коментари за точно тези два модела в интернет незнайно защо . Ще се ползват за отопление и охлаждане на 3 помещения с обща площ около 40кв.м . До колкото разбрах са били топ модели за годините в които са произведени .

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #2

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Не знам кой Ви предлага с тези два модела да отоплявате и охлаждате три помещения? Даже и да беше едно цяло, ако имате добра изолация, две такива машини биха се справили. За да получите повече инфо, дали ще свършат работа, си има тема във форума, където може да дадете повече инфо. Имам впечатления от тези модели, но от това което сте написали.....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Не знам кой Ви предлага с тези два модела да отоплявате и охлаждате три помещения? Даже и да беше едно цяло, ако имате добра изолация, две такива машини биха се справили. За да получите повече инфо, дали ще свършат работа, си има тема във форума, където може да дадете повече инфо. Имам впечатления от тези модели, но от това което сте написали.....
    Здравей Aleksandars става въпрос за спалня и детска стая като, всяка стая е по 16 кв.м . и около 43м3 всяка . Смятам да сложа по-голямата нокриа в по-студената спалня със североизточно изложение която е адски студена през зимата . Съответно по-малката като мощност в по-топлата детска стая със югоизточно изложение . Между двете стаи има кухня около 8 кв.м която се надявах да се отоплява от двата климатика при отворени врати . Изолацията ми не е супер за сега но ще бъде впоследствие . Поздравявам Ви за страхотния форум .

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #4

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Като притежател на Fujitsu S22T nocria бих те посъветвал да не я слагате в малка стая или спалня-детска.Самопочистването няма функция изключване и понякога се активира в ранните часове и е доста дразнещо защото те събужда и докато трае процедурата на самопочистване а тя е 15 мин. няма да можеш да заспиш.Иначе за всекидневна 25 м2 е супер.Топли доста и е икономична.Ако нещо друго ви интересува питайте.
    Този пост е редактиран от bobovo; 21-11-18 в 13:53.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    11
    #5

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Като притежател на Fujitsu S22T nocria бих те посъветвал да не я слагате в малка стая или спалня-детска.Самопочистването няма функция изключване и понякога се активира в ранните часове и е доста дразнещо защото те събужда и докато трае процедурата на самопочистване а тя е 15 мин. няма да можеш да заспиш.Иначе за всекидневна 25 м2 е супер.Топли доста и е икономична.Ако нещо друго ви интересува питайте.
    Благодаря bobovo , определено няма да е приятно да се будиш от това самопочистване ! А какво мислиш за квадратура от 16кв.м и 43м3 ? Добре ли ще е като мощност дори да има и такава в аванс . Лошото е че за момента помещението не е изолирано като , има само сменена дограма и отгоре и отдолу не се отоплява . Благодаря

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #6

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Само да не е спалня.До 25 м2 няма проблеми.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    11
    #7

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Ясно ... ще го имам впредвид . А тази опция "еко" ползваш ли я и изобщо има ли смисъл от нея ? Отразявя ли се драстично на сметката за ел. енергия и консумацията като цяло , понеже като превеждах от един японски сайт видях, че климатика има такава опция .

  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #8

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Еко ограничава мощността на 50%.Не я използвам защото няма ефект от нея особено през студените зимни месеци.При мен дори и на -12гр. работи on/off зашото съм се престарал с изолацията.
    Този пост е редактиран от bobovo; 21-11-18 в 15:40.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    11
    #9

    Отговор: Какво мислите за тези два модела климатици FUJITSU AS-S22T NOCRIA и FUJITSU AS-Z25А NOCRIA

    Значи само където я има ... а файда от нея няма в крайна сметка щом е така . Благодаря за полезната информацията , ще ми е изключително полезна ако евентуално се спра на този модел .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор Fujitsu AWYZ14LB NOCRIA vs Fujitsu ASYG-14LMCB NORDIC
    От wwflubo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 21-09-17, 17:01
  2. Fujitsu Nocria X?
    От Mega във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 15
    Последно: 05-09-17, 22:16
  3. FUJITSU AS-S22T NOCRIA за спалня
    От nanizealot във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 23-01-16, 21:50
  4. General AWHZ 14LB Nocria и Fujitsu AWYZ 14LB NOCRIA
    От Icetto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-12, 18:56
  5. Nocria Z и други нови климатици от Fujitsu
    От deian във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 12-10-09, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе