Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By PPP1

Въпрос относно предполагаем проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    1
    #1

    Въпрос относно предполагаем проблем

    Здравейте! Извинявам се, че ви занимавам с този роман, обаче вчера ми се случи интересен казус : Климатикът ми както доскоро духаше доста топло в стаята при температури -1 / -2 градуса навън, така вчера при 1 градус външна температура не искаше да духа топло и все се размразяваше. Четох в една българска статия, че е добре понякога да се включи на режим Охлаждане за няколко минути, за да може външното тяло като духа топло, да се размрази от скрежа и леда. Намалих градусите на климатика, за да се изключи и след това му зададох Охлаждане. Духаше 2-3 минути и го върнах на Отопление. Да, обаче след това струята, която излизаше, сякаш беше леко влажна и затова го поставих в режим Dry (Изсушаване). Подуха пак студено и се изключи. Върнах го на Отопление и сега духа идеално горещо и достига по-бързо желаната температура. Въпросът ми към вас е трябва ли да се притеснявам да не се е повредил нещо климатикът с този режим Охлаждане сега през зимата и тази леко влажна струя след това, понеже пък в друга чуждестранна статия на английски пишеше, че охлаждащият режим ще повреди климатикът през зимата? Има ли опасност да протече вътрешното тяло или изобщо да спре да работи климатикът? Благодаря предварително за отделеното ви време и поздрави!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #2

    Отговор: Въпрос относно предполагаем проблем

    Света е голям и опасности дебнат от всякъде затова не ги търси а си се топли с климатика докато се скапе. И още нещо да ти кажа в някои малки сървърни помещения климатици охлаждат дори и през зимата затова не се филмирай толкова като спре да топли на майстор или в коша
    mimojef одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно проблем с Дайкин FTXB25C
    От ZeroColdX във форум Климатици Daikin
    Отговори: 58
    Последно: 21-01-24, 01:35
  2. Въпрос относно проблем с Audio на DVR
    От Borisss във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 0
    Последно: 10-07-16, 15:49
  3. Имам въпрос относно проблем на фотоапарат CANON SD 870 IS
    От valentino76bs във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-11, 22:26
  4. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  5. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе