Страница 24 от 67 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1005
Like Tree799Одобрявам

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #346

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Този модел няма нищо общо с предлагания от нас. Нито външно нито вътрешно. Мислех че ще престанете да се заяждате с мен а и не е за това раздела.
    Не се заждам, просто обръщам внимание, на това как човек трябва да е коректен с клиентите си, а не само да изисква коректност от другите. Относно модела предлаган от Вас, се оказва, че нещата са по-зле от Мидеа, по-долу може да видите декларация, в която ясно се вижда, че модела посочен от Вас се произвежда в TCL, тоест нито се прави в Полша нито е мислен за Полша. Предлагам, да се запознавате по-подробно с продуктите, които предлагате, вместо да плюете другите.

    - - - - - - - - - -

    П.С. Иначе адмирации за монтажа, в това отношение сте се справили добре.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    preparatos и spas.slavchev харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #347

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    DaiKaiSai
    VanDan, KI_YOOU и P.Hristov харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #348

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    DaiKaiSai
    Както се казваше в една реклама "Много мразим кифли от двайсет стотинки, да ми се правят на кроасани"
    ivan74 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #349

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    https://en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation. Както гледам са доста по по най от Грии. Защо извъртя темата с бученето на Гриито?
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 01-02-17 в 16:14.
    emil vasilev одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #350

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    https://en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation. Както гледам са доста по по най от Грии.
    Ми вземете гледайте по-добре, защото TCL са вторият по-големина производител на телевизори (каквато май ви беше специалността на Вас) след HiSens в света (даже и в това не са първи), а за климатици са най-долнопробната и евтина марка в Китай (както казват китайците няма по-евтин климатик от TCL). Както и да е не е казано, че като продавате и монтирате климатици трябва да познавате и пазара.
    И пак от wiki "Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai is a Chinese major appliance manufacturer headquartered in Zhuhai, Guangdong province. It is the world's largest residential air-conditioner manufacturer.[2]"

    А относно колко по-големи са от GREE виж какво казва Forbes ->
    Айде продавайте си TCL-ите със здраве
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от P.Hristov; 01-02-17 в 16:21.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #351

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Вече реших да кача видеото на колегата от Русе в сайта ни като презентация на марката ви мисля че добра реклама ще е.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #352

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Вече реших да кача видеото на колегата от Русе в сайта ни като презентация на марката ви мисля че добра реклама ще е.
    Изборът е Ваш, всеки сам може да показва колко му е багажа, както се казва едни убеждават клиентите с познания и внимание, други с плюене по конкуренцията (оставам на вас да прецените от кои сте).
    Не ме притесняват публикации на треторазрядни сайтове, правени събота срещу неделя в почивките.
    Ценя мнението на доказали се хора, които търсят решение на проблемите, а не вдигат рамене.
    Темата не съм я извъртал аз, а Вие. Човекът с проблема, ще се обърне към компетентен сервиз и ще получи решение, проблемът е с Вашите клинети, как ще се оправят, когато масовият отговор е за толкова пари толкова.
    Те горките, така или иначе още от началото са подведени с омайни приказки за могъщата полска машина.
    zlobarov, musster и spas.slavchev харесват това.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #353

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Ето пак не се спря да плюеш по хора които не си затварят очите. Само ще ти кажа че прекали с помията.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 01-02-17 в 16:52.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #354

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Ето пак не се спря да плюеш по хора които не си затварят очите. Само ще ти кажа че прекали с помията.
    Това монолога Ви когато се гледате в огледалото ли е? Нали знаете, човек вижда в другите своите отрицателни черти?
    Както и да е, не искам да Ви оставям с лоши чувства, затова Ви желая успех в новата година, дай боже да е успешна за всички ни.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #355

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Честит 1ви. Февруари! Ден на винетката.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
    VanDan и P.Hristov харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #356

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Много е коварно да се качи клипа с бучащото Гри на регионален сайт за продажба на климатици.Аз тъкмо се бях насочил към модела,но леко се стресирах като видях клипа,в смисъл разколебаващо е,при все че осъзнавам ,че една птичка пролет не прави.Но потенциалните купувачи са мнителни,и са склонни да глобализират дефектите на определена бройка ,поставяйки под общ знаменател всички останали.Ситуацията се инфектира още повече,когато и представител на конкуренцията надуши слабото място.
    Чета от един месец раздела,поради намерението си да си купя три климатика,и честно казано се обърках като пиле в кълчища от разнородните мнения.Единодушие видях само в напътствията за климатици от горния ценови клас,което означава да дам едни 3000 лева повече ,а това няма как да стане.Никой не казва нищо за новия модел Gree GWH12RB-K3DNA3 който е на супер цена,и клас А++.Поне така го дават на артия.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #357

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от musster Виж публикацията
    Честит 1ви. Февруари! Ден на винетката.
    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
    Мани днеска изтърках тази от 2015 и 2016, сега се чудя дали няма да ми хване крака предното стъкло с новата придобивка

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Никой не казва нищо за новия модел Gree GWH12RB-K3DNA3G който е на супер цена,и клас А++.Поне така го дават на артия.
    Машината е сравнително нова, и няма много отзиви до момента. Имам една в къщи, но откровенно я ползвам само на охлаждане (с тец съм). Като цяло нямаме оплаквания от машината, но както казах по-горе това и е първа зима. Като плюс е wifi контрола и малко по-добрият дизайн на вътрешното, които обаче намат отношение към основната функция на един климатик

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #358

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Много е коварно да се качи клипа с бучащото Гри на регионален сайт за продажба на климатици.Аз тъкмо се бях насочил към модела,но леко се стресирах като видях клипа,в смисъл разколебаващо е,при все че осъзнавам ,че една птичка пролет не прави.Но потенциалните купувачи са мнителни,и са склонни да глобализират дефектите на определена бройка ,поставяйки под общ знаменател всички останали.Ситуацията се инфектира още повече,когато и представител на конкуренцията надуши слабото място.
    Чета от един месец раздела,поради намерението си да си купя три климатика,и честно казано се обърках като пиле в кълчища от разнородните мнения.Единодушие видях само в напътствията за климатици от горния ценови клас,което означава да дам едни 3000 лева повече ,а това няма как да стане.Никой не казва нищо за новия модел Gree GWH12RB-K3DNA3 който е на супер цена,и клас А++.Поне така го дават на артия.
    Аз пък не съм се разубедил и напролет ще вземам още два. Повече няма да пиша в темата защото откак имам тоз съм фен и мнението ми ще е пристрастно.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
    P.Hristov одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #359

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от musster Виж публикацията
    Аз пък не съм се разубедил и напролет ще вземам още два. Повече няма да пиша в темата защото откак имам тоз съм фен и мнението ми ще е пристрастно.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
    Защо? Пиши. Може да се окажеш най-големия частен собственик на GREE.
    SPSt одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #360

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Защо? Пиши. Може да се окажеш най-големия частен собственик на GREE.
    Хе хе, добра шега Василев, кофти е да има доволни клиенти явно.

    Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 67 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 22:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 10:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 10:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 08:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе