Страница 23 от 67 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1005

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #331

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Христов защо го взимаш толкова лично че сме казали една премълчавана страна на машината. И като сме зпочнали да попитам имате ли изобщо сервиз? А не да минавате с номера монтажната фирма да ремонтира ние даваме частите. Защото преди когато имах проблеми с чеиндж и кози ми даваха отговори че причината била в тока.

    Sent from my K012
    Не е лично, сервиз имаме, монтажната фирма взима едни пари под фирмата на отстъпка и срещу нея поема определена отговорност (цената на монтажа не е включена в тези пари). Ако на Вас ви се иска да получавате пари без да носите отговорност, Ви препоръчвам да станете депутат Не държа да се крие каквото и да било за машините, просто не харесвам генерализациите от типа "много хора се оплакват от Велев клима, значи фирмата е кофти", а дали наистина има недоволни и колко са никой да не знае. Пак казвам, ако машината има яд, се вика инсталатора, вносителя се вика при невъзможност на инсталатора да се справи.

    Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #332

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Отстъпката не я взима монтажната фирма а търговеца това че някой фирми са и търговец и монтажна фирма е друго. И пак казвам че не става дума за печалба отстъпката ви е по голяма от на други вносители. За нас не е важно само печалбата а това клиента да е доволен и да нямаме оплаквания и разправия с тях. Въпроса беше за коректноста и за помоща. Кажи какво може да напрравят монтажниците на вимакс като монтажа се вижда че е перфектен. Климатика дори и с тампони бучи какво да прави човека дал парите на вашата фирма вносител на съответната марка. Вие с какво го посъветвахте дадохте ли някакъв съвет с какво помогнахте?

    Sent from my K012
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 31-01-17 в 21:01.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #333

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Кажи какво може да напрравят монтажниците на вимакс като монтажа се вижда че е перфектен. Климатика дори и с тампони бучи какво да прави човека дал парите на вашата фирма вносител на съответната марка. Вие с какво го посъветвахте дадохте ли някакъв съвет с какво помогнахте?

    Sent from my K012
    Всеки, който е потърсил помощ я е получил. Човекът не се е обърнал към нас все още (или поне аз не знам). Съвет се дава след оглед на място на конкретна машина, ако Вие сте корифей по снимка да дадете съвет, ние не сме. Явно не сме развили медиумски способности като Вас, по написаното във форума да даваме съвети, а и сме на мнение, че лафове от типа "я развий тоя болт там", отправени към крайни потребители, не са удачни, ако вие работите така мога само да Ви пожелая успех.

    Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #334

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    И какво се получава в крайна сметка. Всеки си прехвърля топката и го отнася крайният потребител.

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #335

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    От километър се вижда че панелката се държи на две заварки и е на път да падне, а са сложили и климата на най-слабото място.
    Всички правим грешки - е сложи пък планките отгоре на изолация да ти виде ухото. С проби се учи. А и колко да шуми - 2 месеца.

  7. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #336

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Всяко мнение след моето,което не е за конкретния модел климатик,знаете къде ще отиде!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #337

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Хора какво ви става? Важното е да се намери добър изход от ситуацията,а във случая разговаряхме със управителя от Бургас на Вимакс.Човека ми предложи доста варианти,но утре ще притесня един човек,който ми е помагал и до момента, макар да не ми е длъжен.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #338

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Аз само не успях да разбера, как по снимката разбрахте, че монтажа е "перфектен"?

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #339

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Хора какво ви става? Важното е да се намери добър изход от ситуацията,а във случая разговаряхме със управителя от Бургас на Вимакс.Човека ми предложи доста варианти,но утре ще притесня един човек,който ми е помагал и до момента, макар да не ми е длъжен.
    Извинявам се, страстите се разпалиха Желая бързо отстраняване на проблема.

    Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #340

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Доки! За тука не си подготвен
    Не виждам причина да говориш от името на Велев, нито пък да съдиш по едно клипче, чийто външно не е дори на грее чейндж, че са боклуци.....Е не са тихи, като ДВОЙНОРОТОРНИ, ама там и цената е друга....Към момента май това са само оплакванията....
    Да, наистина не трябва да говоря от негово име. Просто го познавам от малък, израснали сме в една "махала". Прави ми ремонт на един стар климатик бързо, евтино и най-важно качествено, след като две други фирми ме разнасяха без да свършат нищо бая време. Водил съм му 3-4 познати за клиенти и всички са останали доволни от него. Да, малко е опак на моменти и говори каквото му е на устата.
    Под "боклуци" не визирах Грее, а споменатите от Христов разни Кайсаи и т.н. Но при този твърде малък и беден пазар в нашия град, в един момент, за да оцелееш и боклуци май ще трябва да се продават.

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #341

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Точно каисая се представи отлично тази зима топли много не е шумен също. Все пак е предназначен за Полша и е на ниво.

    Sent from my K012

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #342

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Точно каисая се представи отлично тази зима топли много не е шумен също. Все пак е предназначен за Полша и е на ниво.

    Sent from my K012
    Явно Мидеа правят и добри машини

    Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #343

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Нищо общо с мидея.

    Sent from my K012

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #344

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Нищо общо с мидея.
    Sent from my K012
    Ако така подвеждате и клиентите, лоша работа
    Каквото и да си говорим за Полша, марката си е един обикновенн ОЕМ, както OSAKA, Vivax и така нататък.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #345

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Този модел няма нищо общо с предлагания от нас. Нито външно нито вътрешно. Мислех че ще престанете да се ояждате с мен а и не е за това раздела.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 67 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 23:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 11:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 11:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 09:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе