Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    19
    #1

    Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Здравеите.
    Какво ви е мнението за този климатик http://www.kkelectronics.com/product...23417.Това което знам е ,че се зглобява в Китаи.Това голям минус ли е.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re: Мнение за HITACHI

    Даже и работи. при -10-15 и мъгла не трупа лед и да става айсберг, а леко побелява питата. След дефрост питата е черна без грам ледено зрънце.
    Топли, при голям студ не се мъчи да излита и да стряска всичко наоколо като някои марки . Тихичък е. Малко неприятно свири преобразувателя / ако е отворен прозореца.за проветряване/но се свиква. При вътрешното тяло малко притракват пластмасите при по-голяма скорост на вентилатора , но се решава с двойно залепващо бяло тиксо. Охлажда яко. Ако вземеш не слагай нано филтрите - те не са за български "чист: въздух. Ако има чести токови удари въпроса се решава с 1 протектор за 19,40 лв на MGE Черен с 2 светодиода от Технополис на 16А. В нета има пълна сервизна документация за Хитачито.

    Охоо и цената по-ниска от тази на промоцията през миналата година.
    Добра си е машината. Вземи я на познат с фирма и си с 20% от цената напред.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #3

    Re: Мнение за HITACHI

    Ае тея Техно...... са големи мошенници. За кво пишат КОП=4,46, при условие че само като му погледнеш характеристиките, и можеш да сметнеш че е под 4. Всъщност това е външно тяло RAC-35YH5 или YH6, ама вътрешното тяло е неизвестно. Специално производство за КиК . Добре че поне са спрели да казват че е японско.
    Всъщност това на външен вид прилича на вътрешно от SerFree систелата на хитачи.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Re: Мнение за HITACHI

    Аз съм с Е10Н2 вече две зими и нямам никави проблеми.За КОП-а вярно, че грешат - той е към 3,80.Но машината е перфектна.Но не е правена за КиК - продава се в Европа и е на основата на YH4.За този модел никога не са казвали, че е японски - казват за Н1 серията, че е японска.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #5

    Re: Мнение за HITACHI

    Аз нещо не виждам другаде извън България да го има това хитачи. А пък и на официалната им страница такива модели изобщо няма.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re: Мнение за HITACHI

    И аз имах китайско Хитачи.И то работи мноого хубаво,2 години и една седмица.Замина му компресора.Една седмица след края на гаранцията.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #7

    Re: Мнение за HITACHI

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    И аз имах китайско Хитачи.И то работи мноого хубаво,2 години и една седмица.Замина му компресора.Една седмица след края на гаранцията.
    Браво на инженера,който го е проектирал.Заслужил си е заплатата

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    50
    #8

    Re: Мнение за HITACHI

    Здравейте някои можели да каже как се държи при -10 -15гр HITACHI RAS/RAC-10 EH1. Ще можели с него да се отопява стая от 15-16 квадрата с ПВЦ дограма без изолация. И как е с шума ще можели да се спи в стаята

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    36
    #9

    Re: Мнение за HITACHI

    Смятам да топля една стая,която е голяма около 20 кв.Спрял съм се на едно Хитачи модел - HITACHI RAS/RAC-14EH1 .Пълен лаик съм по темата и нищо не разбирам за това,ако някой знае повече за климатиците и по специално за Хитачи и този модел да пише.Цената е около 1300 лв с монтажа.Заслужава ли си

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    24
    #10

    Re: Мнение за HITACHI

    Здравейте! Искам да попитам каква е разликата в моделите на Hitachi RAC-35YH6 и Hitachi RAC-E14H2, казват,че и двата са 14-ски и са Китайски. Кой от двата е по добър според вас. Благодаря!

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #11

    Re: Мнение за HITACHI

    35YH6 е нов модел, а Е...Н2 са малко по-стар модел от 2006 г. и са на базата на YH4, но са изпитани във времето и работят много добре.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #12

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Някой знае ли как се прави авторестарта?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #13

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от peneto
    Някой знае ли как се прави авторестарта?
    Ъ-ъ-ъ какво точно имаш предвид? Рестарт след изкючване и последващо вкл. на захранването климатика си прави сам и без да му помагаш.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #14

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    На Н2 рестарта не се настройва.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #15

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от anfield
    Смятам да топля една стая,която е голяма около 20 кв.Спрял съм се на едно Хитачи модел - HITACHI RAS/RAC-14EH1 .Пълен лаик съм по темата и нищо не разбирам за това,ако някой знае повече за климатиците и по специално за Хитачи и този модел да пише.Цената е около 1300 лв с монтажа.Заслужава ли си
    Заслужава си, но първо се осведоми как стои въпроса с доставката на резервни части...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От bg_glava във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 370
    Последно: 11-11-13, 22:04
  2. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  3. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От lubo74 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-07, 11:08
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2 vs. RAS/RAC-14EH1
    От blago във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-07, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе