Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #16

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Биваше поне да си извиниш, че си се опитал да подведеш хора от форума или други такива, които в бъдеще ще търсят съвети за климатици Хитачи с лъжлива информация, с която целиш да постигнеш душевно равновесие, че не си се набутал като си платил няколко стотака повече за климатик, който другаде се намира много по-евтино.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #17

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Биваше поне да си извиниш, че си се опитал да подведеш хора от форума или други такива, които в бъдеще ще търсят съвети за климатици Хитачи с лъжлива информация, с която целиш да постигнеш душевно равновесие, че не си се набутал като си платил няколко стотака повече за климатик, който другаде се намира много по-евтино.
    Мислил ли си за политическа кариера? Според мен имаш потенциал.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #18

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от fen./hitachi
    според мен консултантите в Техномаркетите незнаят за какво са там лъжат клиентите както си искат неможе производителя да дава дани за отопление до -7гр.те ги тествали до -15гр. във магазина като например Панасоник дето го рекламират в Технополис по бтв
    ТМ не са си го измислили: във pdf-a на Хитачи-то, който Edi1 беше линкнал, ясно си пишеше, че работи на -15°C.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #19

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    За този не са, обаче преди няколко години като вземах моя YH5 - бяха писали неговите характеристики на техните, които бяха до -10 и с коеф около 3,6 - 3,7, а бяха писали -15 и 4,4-4,5 като на 25YH5.

    Оттогава - винаги търся и допълнително инфо за техните стоки! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #20

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от mirowski
    ТМ не са си го измислили: във pdf-a на Хитачи-то, който Edi1 беше линкнал, ясно си пишеше, че работи на -15°C.
    Ъ-ъ-ъ това за кой модел се отнася, бе пич и на коя страница е? Че ако е за D14EX3, ще се наложи да се извиня

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #21

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Ъ-ъ-ъ това за кой модел се отнася, бе пич и на коя страница е? Че ако е за D14EX3, ще се наложи да се извиня
    Файлчето е TCARG006_r2_05-10.pdf, ще видиш начина за намирането и свалянето му в тази тема. Графиките са от 8-ма и 360-та стр. Става въпрос за единодушно признатия аналог на D14EX3 35WX8.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #22

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от mirowski
    Става въпрос за единодушно признатия аналог на D14EX3 35WX8.
    Я пак, че не разбрах! Ако става въпрос за 35WX8 - мерси! Няма да търся, щото си го имам забучен на стената у дома. Интересува ме D14EX3 - на кои страници е упоменат такъв модел? Благодаря!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #23

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    • Use the device when the outdoor temperature is under 21°C.

    When it is too warm (over 21°C), the heating function may not work in order to protect the device.
    • In order to keep reliability of the device, please use this device above -15°C of the outdoor temperature.

    10-та страница.
    http://www.hapm.hitachi-asia.com/D14...D14EX3(EN).pdf


  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #24

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Не мога да отворя линка.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #25

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Имат защита гадовете. Трябва първо да отвориш http://www.hapm.hitachi-asia.com/ind...tionManual.asp, след което да намериш линка (EN)RAS-D10EX3 / RAC-D10EX3, RAS-D14EX3 / RAC-D14EX3, и като кликнеш в/у него, ти отваря пдф-а на 100%.

    За всеки случай качих pdf-a тук http://filearchiv.ru/27023465 (линкът е променен на 17.11.2011)

    А това е само "изрезката":
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #26

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Цитат Първоначално публикувано от mirowski
    Имат защита гадовете. Трябва първо да отвориш http://www.hapm.hitachi-asia.com/ind...tionManual.asp, след което да намериш линка (EN)RAS-D10EX3 / RAC-D10EX3, RAS-D14EX3 / RAC-D14EX3, и като кликнеш в/у него, ти отваря пдф-а на 100%.

    За всеки случай качих pdf-a тук, само трябва да се кликне върху иконката:


    А това е само "изрезката":
    Извинявам се! Ако съдя по качените файлове, то D14EX3 е идентичен с 35WX8 и климатика си е много читав и аз съм въвел хората в заблуждение, че климатика не е подходящ за нашите климатични условия. Но все още в мен има нотка недоверие - защо, ако нямат разлика, се продават под различна сигнатура в различните страни. А в България и двата си вървят паралелно. Това с различните вносители ми звучи несериозно. Но аз не отбирам много от търговия. Бях чел за Мидеа и Фуджитсу, продавани в различни страни с еднаква сигнатура, но с конструктивни разлики, но еднакви климатици с различни обозначения?!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #27

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    За твое успокоение - и аз съм със същото колебание - въпреки, че по книга трябва да са еднакви. Както писах преди - мисля, че разликата ще да е в програмата за дефроста, който да е по-краткотраен в по-топлите страни, за където всъщност е ЕХ3. Ама почти 500 лв разлика - да ме извиняват. Познати искаха да им поръчам климатик - обаждах се на Евис, но докато те се наумуват - моите познати си купили от ТМ.

    Някой пишеше нещо че имало някой който викал че на ТМ Хитачитата са боклук, и да се купува от Евис. И моето мнение до скоро беше такова. Е от друга страна - на Евис обслужването е на ниво, докато монтажниците на ТМ /подизпълнителя/ са... И ако вземах едни 2 бона намесец нямаше и да се замислям на кого да дам малко повече, за нещо повече. Дано сте ме разбрали, че се отплеснах.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #28

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Дали сигнатурата 35WX8 е само за заблуда на наивните купувачи, че моделът, едва ли не, се използва и в Япония?

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #29

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    Предвид горното - всичко може да е и САМО МАРКЕТИНГ - едно и също нещо да се продава на различни цени - и за бедните и за богатите. Пък в предвид, че цените в Ит и Испания са цифра в Евро. Имаше някъде линкове.
    Не ми се вярва да са чак такива търгаши, де.

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #30

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър

    От WX8 серията имам сервизното на 50-ицата, другите ги няма в мрежата.В това сервизно е посочено, че се отнася и за двете означения и за 50WX8 и за D18EX3.Та от там си вадя извода, че е една и съща машина, без никаква разлика, само с различна сигнатура.Това сигурно се отнася и за по-малките модели.Може да е нещо като ФУДЖИЦУ, ФУДЖИ, ДЖЕНЕРАЛ, т.е по някакви техни си търговски причини.
    P.S. Малко развитие по въпроса - изкопах сервизните на 25 и 35WX8.Оказа се, че при тях в сервизното не е посочено, че се отнася и за ЕХ3 серията, както при 50-ицата.Това естествено още нищо не значи, защото има машини на ХИТАЧИ с различни обозначения, но с еднакъв пълнеж.Иначе сравних инструкциите за употреба на WX8 и ЕХ3, едни и същи са.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Антибактериален филтър за хладилник
    От erix във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 28-06-12, 11:16
  2. Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления
    От Onepamopa във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 128
    Последно: 16-02-12, 08:26
  3. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  4. HITACHI RAS/RAC-D14EX3 - става ли за 22m² ?
    От sladi4kia във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 3
    Последно: 14-10-10, 22:03
  5. Антибактериален филтър за хладилник/климатик
    От zombi във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-07, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе