Резултати от 1 до 8 от общо 8

HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    24
    #1

    HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    Привет на компанията и да ви е честито жежкото лято!

    Имате ли преки наблюдения или поне някаква идея що за чудо е това Хитачи RAS/RAC-S10H3A? В Техномаркет имат промоция на климатици до днес, та с жена ми се чудим дали да не вземем някоя по-евтинка духалка и се спряхме на HITACHI RAS/RAC-E10H2, но този модел липсва във Варна, та се преориентирахме към модела, за който питам. В интернет няма или поне не намирам информация за него, като на сайта на Техномаркет пише, че е с нов дизайн. Това значи ли, че е подобрен дизайна на E10H2 или става дума за някой друг модел?

    И едно странично питане, но може би сте запознати. В бургаския Техномаркет го имат в наличност E10H2, та ако отскоча до там, за да го купя (чел съм сравнително положително отзиви за него във форума), дали варненските монтажници от Техномаркет ще ми го монтират и ще ми важи ли гаранцията? Предполагам няма да е проблем, понеже фирмата е една и съща, ама кой ги знае...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    Във всеки град в който има магазин на техно мазалото има и фирми изпълнители на монтажа- та според мен можеш да си си го купиш от Бургас, а фирмата която ти го монтира да е от Варна от фирмите с които работи Техно мазало Варна .

    Има и друг вариант- поръчваш климатика от магазина във Варна и те изискват климатика от магазина в Бургас.Така ще го закупиш от Магазина в твоя град.Аз съм правил така с пералня-докараха ми я от Стара Загора- е разбира се искаха препдлащане-няма да разкарват камиона и аз да се откажа ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    24
    #3

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    Вчера направих заявка за E10H2, но ми казаха, че го нямат в наличност във Варна. Не зная на какъв принцип работят, рядко пазарувам от тях, но понеже промоцията важи до днес, а от утре пак ще е 850 лв., предпочитам да напълня бутилката с газ и да отида и да си го взема от Бургас.

    А някаква идея що за животно е това S10H3A?

    -----------

    След няколко опита успях да се свържа със сектор Климатици в бургаския магазин, като се оказа, че E10H2 вече е изчерпан, тоест въпросът със закупуването на климатик от друг град отпада. :-)

  5. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #4

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?


    Вчера в Техномаркета в София на Цариградско, Народът изнасяще климатици на поразия.Позагледах ги и поне тия,които бяха изложени в магазина бяха без каквито и да било видими дефекти!Може би просто разчистват стока.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #5

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    това с пълненето на бутилката с газ и посещението на други градове за покупка на уреди ми припомни за времената преди 20-25 години
    до там ли я докахахме?!?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    24
    #6

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    Горе-долу е такава ситуацията. Пък и детето един плаж щеше да направи, че варненския не го тачим нещо. :-)
    Предпочитам да купя нещо, което макар и да не е супер-дупер тра-ла-ла, поне се е доказало на родния пазар в съотношение цена - качество. За съжаление късно видях промоцията, а 200-300 лв. са си 200-300 лв. откъдето и да го погледнеш. Но нека не коментираме социума, а да се придържаме към основната идея, а именно що за животно е HITACHI RAS/RAC-S10H3A и има ли то почва у нас? Този е наличен във Варна и няма да пълня бутилката с газ. Макар да не съм сигурен за второто.


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #7

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    HITACHI RAS/RAC-S10H3A -защо мисе струва че сащия като-10EH1 малко смяна на лепенките и етоти нов модел

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #8

    Re:HITACHI RAS/RAC-S10H3A - що е то?

    Леко подобрена модификация на Е...Н3, нищо съществено.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе