Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 116
Like Tree70Одобрявам

RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #1

    RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Привет на всички
    Искам едно искрено мнение от по-запознатите.
    В края на тази седмица ще купувам четири климатика и това си е сериозна инвестиция.
    Консултирал съм се с техници и е ясно, че четири 12-ки са ми достатъчни.
    Никъде обаче не откривам мнение за модела, на който съм се спрял-Hitachi RAK-35PXB / RAC-35WXB AKEBONO.
    Ще се радвам ако някой сподели впечатления от този климатик.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-12-17 в 21:15.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #2

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Не съм спец, но като му гледам характеристиките за тези пари има по добри машини. Като си се консултирал не ги ли пита как са ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #3

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Не съм спец, но като му гледам характеристиките за тези пари има по добри машини. Като си се консултирал не ги ли пита как са ?
    Дай пример с по-добра машина на стойност до 1500 лева ??? Питал съм как са, но е нормално продавачът да си похвали стоката , за това искам странично мнение от форума.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-12-17 в 21:16.
    Stankov85 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Примерно Фуджицу LMC e по-добре.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-12-17 в 21:16.
    Stankov85 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #5

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    примерно Фуджицу LMC e по добре
    Давайте точни модели Фуджицу LMC има няколко варианта, а и не видях да са със самопочистване и сензори за движение ?? А и hitachi акебоно по спецификация го дават по-икономичен от LMC-то.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-12-17 в 21:17.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #6

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Излизат няколко модела, понеже са три фирми, които правят един и същи климатик. Съмнява ме някой да си е купил Акебоно серията. Масово се купува PRC серията.За 1500 без монтаж също може да се намери фуджитсу 12 LUCA.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    didiron одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #7

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Излизат няколко модела, понеже са три фирми, които правят един и същи климатик. Съмнява ме някой да си е купил Акебоно серията. Масово се купува PRC серията.За 1500 без монтаж също може да се намери фуджитсу 12 LUCA.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Ok Точно това искам да знам .. няма мнения за акебоно а сега ти казваш че едва ли някои си е купил акебоно .. въпросът ми е : Машините акебоно ли са нещо зле има ли някои наблюдения като цяло ?

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Rashidos Виж публикацията
    Даваите точни модели Фуджицу LMC има няколко варианта а и не видях да са със сомопочистване и сензори за движение ?? А и hitachi акебоно по спецификация го дават по икономичен от LMC-то
    Ми да беше казал, че самопочистването и сензорите са ти приоритет пред отоплението. Че отдавна няма шамани във форума...
    Alexi и ruuni9 харесват това.

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #9

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Има Тошиби с по добри характеристики. Сега гледах например Toshiba Ras-13PKVSG-E/RAS-13PAVSG-E SHORAI.

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #10

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Rashidos Виж публикацията
    Ok Точно това искам да знам .. няма мнения за акебоно а сега ти казваш че едва ли някои си е купил акебоно .. въпросът ми е : Машините акебоно ли са нещо зле има ли някои наблюдения като цяло ?
    Не, просто хората не искат да доплащат за сензори и самопочистване. Хората взимат климатици с високи максимали, които топлят.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #11

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Понеже имам Хитачи със сензори ,самопочистване и квото още се сетиш ще ти кажа ,че не ги ползвам понеже не са реализирани добре - примерно самопочистването не изчиства добре филтрите и се налага да ги чистиш и ръчно ,а то като ще е така по добре да си ги чистиш ръчно постоянно .. сензора .. има много опции ,нито една от тях не ми се вижда особено полезна .. примерно да следи за наличие на хора в помещението и да регулира температурата спрямо тях - глупост е .. влизаш ,седиш половин един час да се сети да вдигне мощността .. през това време с шапка ли да стоя ?
    estqwerty, aruba_man, rosswen и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    260
    #12

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Първо дебита е на малък - като на 9ка. Второ думите почистване и самопочистване не значат едно и също.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #13

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Това исках исках да чуя . Мнение за тези машини а не колко добра е еди си коя
    И аз съм продавач .. верно на мебели но е ясен принципа
    като имам да продавам нещо застояло ще го изкарам наи добро качество за да си отиде
    така че от хор аимащи еди си какво и казващи че то е най-доброто , аман вече
    По това което пишете до момента разбирам че не сте доволни от марката hitachi. ще огледам митцубишитата и тошибите но и все пак ще изчакам да видя няма ли да пише и някои който е тествал или е имал наблудения върху моделите AKEBONO

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #14

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Rashidos Виж публикацията
    Това исках исках да чуя . Мнение за тези машини а не колко добра е еди си коя
    И аз съм продавач .. верно на мебели но е ясен принципа
    като имам да продавам нещо застояло ще го изкарам наи добро качество за да си отиде
    така че от хор аимащи еди си какво и казващи че то е най-доброто , аман вече
    По това което пишете до момента разбирам че не сте доволни от марката hitachi. ще огледам митцубишитата и тошибите но и все пак ще изчакам да видя няма ли да пише и някои който е тествал или е имал наблудения върху моделите AKEBONO
    Кой е казал, че сме недоволни от марката Хитачи? Много крайно мнение за, човек не прочел нито една тема във форума.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Kasap одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    25
    #15

    Отговор: RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono

    в офиса си имаме едно SOGO 12-ка ползваме го то 8 години и е супер китаец олимпиец едва ли акебоното е по зле от това

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе