Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

Midea MSQ3-_HR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #16

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Добре де разликата между Fujitsu ASY12USB и Midea MSV1-12HRN1 с монтажа е 100лв. максимум 140 лв. Според мен по добре си вземи Fujitsu-то.Разликата е нищожна но качеството е огромно.Всеки ден не се купува климатик.Това е от мен.Помисли си и ти.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #17

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Днес оправях една MSV1-12HR замръзвала каза но се оказа че човека сами си го монтирал. Идвали колеги мерили и казали че бил в нормата, оказа се полу празен та вакум зареждане и почна да прави 22бара е поиграх си още доста време но започна да работи до 27бара при -5външна направо печка стана.
    А в съседния блок имаше една мидея направо не се познава от лед и скреж явно колегите дето са го монтирвали толкова могат да ги оправят.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #18

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Добре де разликата между Fujitsu ASY12USB и Midea MSV1-12HRN1 с монтажа е 100лв. максимум 140 лв. Според мен по добре си вземи Fujitsu-то.Разликата е нищожна но качеството е огромно.Всеки ден не се купува климатик.Това е от мен.Помисли си и ти.
    Всъщност,идва над 200лв. разликата,което наистина не е кой знае каква,но днес вече поръчах Мидеата,утре я монтират,благодаря пак на всички вас за помоща ще пиша в другата тема след като го монтират как се държи.А между другото да настоявам ли за тампони на външното тяло?

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #19

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Да не забравиш да пишеш как се държи добичето в тея 21м2 при отрицателни темп.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #20

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Няма !Дано не съм сгрешил!

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #21

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Монтираха ли ти климатика webdevil ? С нетърпение чакам да споделиш първите ти впечатления. Тъкмо сега и захладня .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #22

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Монтираха ли ти климатика webdevil ? С нетърпение чакам да споделиш първите ти впечатления. Тъкмо сега и захладня .
    Да,монтираха го вчера!При -10 външна температура,нагласен на 23 градуса,прави около 21-22 в стаята,прави ми впечатление,че доста често се включва дефроста,а видимо питата е суха!Външното тяло е доста шумничко,макар че сложиха и тампони!Малко се изненадах от факта,че шума е като на стария ми климатик Promax,и работи по същия начин,има нещо като леко пристъргване неравномерно,и се придава и вътре на тялото,освен шума от турбината,който си е нормален,не знам да не би да е от късия тръбен път,който е около 2м.,шума е един на тласъци,доста е дразнещо!Иначе за сега топли и дизаина му е страшен!

  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #23

    Re:Midea MSQ3-_HR

    За дефроста не се притеснявай за дефроста той е на време, не е с датчик и за това се разскрежава по таймер. За дрънченето виж тук съм питал защото и аз имах такъв проблем http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32505.440.html
    При мен беше свинска опашка оставена да си виси произволно на една от трабите и дранчеше много дразнещо.
    Успех !!! И пиши дали си се справил.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #24

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    За дефроста не се притеснявай за дефроста той е на време, не е с датчик и за това се разскрежава по таймер. За дрънченето виж тук съм питал защото и аз имах такъв проблем http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32505.440.html
    При мен беше свинска опашка оставена да си виси произволно на една от трабите и дранчеше много дразнещо.
    Успех !!! И пиши дали си се справил.
    bobovo, тук не мога да се съглася с теб за дефроста.
    При този модел има алгоритъм на размразяване, свързан както с време, така и с датчици за температура.

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #25

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Може и да си прав Kaar не споря.Но доколкото прегледах сервизното на тоя модел / Midea MSV1-12HRN1 / неможах да видя обозначен датчик на външното тяло.Извинявам се ако съм подвел някой.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #26

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    За дефроста не се притеснявай за дефроста той е на време, не е с датчик и за това се разскрежава по таймер. За дрънченето виж тук съм питал защото и аз имах такъв проблем http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32505.440.html
    При мен беше свинска опашка оставена да си виси произволно на една от трабите и дранчеше много дразнещо.
    Успех !!! И пиши дали си се справил.
    Ще трябва да го отворя май,явно нещо опира и е на тласъци,а възможно ли е да се предава по тръбите и на вътрешното тяло,защото и вътре се чува леко?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #27

    Re:Midea MSQ3-_HR

    По-добре не го отваряй ти! В гаранция е, все пак. Просто си извикай монтажниците.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Цитат Първоначално публикувано от webdevil
    Ще трябва да го отворя май,явно нещо опира и е на тласъци,а възможно ли е да се предава по тръбите и на вътрешното тяло,защото и вътре се чува леко?
    Ако са ти къси тръбите може и така да е.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #29

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Аз съм си карък що се отнася до купуване на техника,винаги когато купя нещо,никога не е работило както трябва!На предния ми климатик сменяха на вътрешното тяло турбината,накрая смениха цялото вътрешно тяло с ново,пак заради такова бучене,и след 2 седмици работа пак същото,направо незнам вече!

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30

    Re:Midea MSQ3-_HR

    Ти сега кой модел взе накрая?
    В по горния пост дето писах че съм поправял един msv1-12hr човека каза че имало някакво бучене от вътрешното но след като го заредих изчезнало, аз не го чух преди това и незнам какъв е шума. Като цяло този модел е доста тихо вътрешното тяло .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSG-12HRN1, или Midea 12 V1 "Vertu", или Gree GWH12NB
    От kaliniliev във форум Климатици Midea
    Отговори: 57
    Последно: 26-02-16, 21:21
  2. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 21:26
  3. midea cu 12 ha
    От westa във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-11, 08:08
  4. Има ли разлика между Midea MSG-12HRN и Midea MSG-12HRN1
    От armen във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 20:25
  5. Midea
    От alexb във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-10-04, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе