Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Моля препоръчайте ми Midea

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    385
    #16

    Re:Моля препоръчайте ми Midea

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    ...С подгряване да, но не съм чувал за нагревател в компресора, не че знам всичко, де, любител съм по темата..
    Къде прочете нагревател в компресора, не че няма, има ама никъде не съм го писал...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    38
    #17

    Re:Моля препоръчайте ми Midea

    geozap . Ако имаш такава Мидея каквато съм казал отвори външното тяло и ще видиш компресора с поставен нагревател около него на самия компресор не на някакви тави. А до това че всички клими имали подгряване ама не било вързано това са пълни глупости.Ако прочетеш малко по темата ще разбереш че е така,или питаи някои които наистина е в час с климите.Аиде като разбереш пиши да видим какво си научил. Успех.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    385
    #18

    Re:Моля препоръчайте ми Midea

    Цитат Първоначално публикувано от geozap

    ferrarif1 Всички конвенционални / неинверторни / климатици имат нагревател на компресора. НО НЕ Е ПОДВЪРЗАН В СХЕМАТА КАКТО ТРЯБВА. Просто производителя си го е монтирал на корпуса на компресора и е оставил ПРАВИЛНОТО подвързване на нагревателя за домашно на монтажника или собственика на климатика, който се сети или не го домързи да го направи.
    Прочети го внимателно поне три пъти, може и да схванеш какво съм написал.

    geozap . Ако имаш такава Мидея каквато съм казал отвори външното тяло и ще видиш компресора с поставен нагревател около него на самия компресор / ...Просто производителя си го е монтирал на корпуса на компресора.../ не на някакви тави / къде в текста видя, прочете тави /. А до това че всички клими имали подгряване / да имат / ама не било вързано/...ПРАВИЛНОТО подвързване на нагревателя .../ това са пълни глупости.Ако прочетеш малко по темата / почети малко електротехника и експлоатация на хладилни машини / ще разбереш че е така,или питаи някои които наистина е в час с климите.Аиде като разбереш пиши да видим какво си научил / Аиде като прочетеш пиши да видим какво си разбрал... / . Успех.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Препоръчайте Midea 12-ka за отопление
    От DEF във форум Климатици Midea
    Отговори: 86
    Последно: 17-12-14, 11:33
  2. Препоръчайте ми Midea за целогодишно ползване .
    От evsibo във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-12, 03:49
  3. FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов
    От valentino_g във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 75
    Последно: 10-01-12, 20:53
  4. Препоръчайте ми Midea
    От wizard2000bg във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 28-09-10, 00:45
  5. Моля, препоръчайте ми принтер
    От sabidra във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-08, 18:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе