Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Климатик за лятото

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. UW
    UW е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    40
    #1

    Климатик за лятото

    Добър ден. Планувам да закупя стандартна/Он-Офф/ клима до седмица - две. Климатика ще се ползва най-вече за охлаждане, но възнамерявам да го ползвам и за отопление ако се наложи от сега до началото на лятото. Апартамента е в Бургас и е ваканционен така че през зимата няма да се ползва /Може би ще се пуска веднъж на месец за ден-2, но ако е по-добре да не се пуска тогава няма да се пуска/. Климатика ще се монтира в апартамент с ПВЦ дограма /ако въобще има значение в случея/ и стаята е 22кв м със стандартна височина в панелен блок. На този етап мога да си позволя около 600лв с включен монтаж. Наясно съм че са малко парите, но като гледам има доста Мидеи които са в този ценови диапазон и аз просто търся най-добрият вариянт.
    Нещата важни за мен:
    1. Най вече да си върши работата без много главоболия.
    2. Да е сравнително тих при минимални убороти на вътрешното тяло.

    Приемам и всякакви други предложения, стига те да не са много над бюджета ми. Също така ако може да ме насочите към фирма или частно лице в Бъргас за да ми се направи добре монтажа ще съм много благодарен.

    Очаквам коментарите ви. Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #2

    Re:Климатик за лятото

    Това е твоят климатик:
    http://www.midea-bg.com/bg/products/...i/msg_12_hrn1/

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #3

    Re:Климатик за лятото

    bobovo, за тези 22 м2, при положение, че ще се ползва само за охлаждане и 9-ка ще е пре-достатъчна.

    ..........................................

    UW, виж и този модел:http://www.midea-bg.com/bg/products/...i/msg_09_hrn1/
    Аз съм с msf1-09hr и съм много доволен. Даже се усеща и в другата стая като оставя вратите отворени.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re:Климатик за лятото

    В момента този модел го няма наличен при вносителя, вече има нови модели от 2011г. Има модели с коп5,5 с ЕРВ ще видя тия дни да кача някъде новата брошура с моделите.

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #5

    Re:Климатик за лятото

    м.петров щом мисли че 9-ка ще е по добре ок.Вече не споря с никого.Само посочвам това което за мен е по доброто (12-ка)

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #6

    Re:Климатик за лятото

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    м.петров щом мисли че 9-ка ще е по добре ок.Вече не споря с никого.Само посочвам това което за мен е по доброто (12-ка)
    Нищо не "мисля". Аз СЪМ с 9-ка, и освен за охлаждане, я ползвам и за отопление 24 м2. За охлаждане ми е пре-достатъчна. За отопление обаче е слаба и бих се спрял на 12-ка. UW e посочил, че климатика ще се ползва само през лятото. От какъв зор да купува по-скъпа машина?



  8.  
     
  9. UW
    UW е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    40
    #7

    Re:Климатик за лятото

    Колкото по-голям толкова по добре, стига да не орязваме от качеството. Другата част от апартамента е неклиматизирана така че привечер може и аз да отварям вратата да се пречупи поне въздуха и в другата стая кадето ще се спи.

    Аз по принцип искам нещо което е доказано че е стабилна машина, нищо че може да е технология от преди няколко години. Климатика посочен от бобово е право в десядката, жалко че го няма.
    А като фирма от каде да си закупя климатика някои може ли да ме насочи за Бургас? Все пак зависи и те какво имат в наличие.
    Аз изрових в нета следното : http://frescor-bg.com/manifacture/midea/msg-12hrn1/
    В тази фирма цените всякаш са доста добри, но какво ви е мнението за фирмата ако сте чували за нея. Може би все още го имат този климатик? Ще трябва да проверя.

  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #8

    Re:Климатик за лятото

    Другото решение, но малко по скъпо е това:
    http://www.midea-bg.com/bg/products/.../msv1_12_hrn1/

    Ето и как изглежда на стената:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Re:Климатик за лятото

    Може да го има по магазините все пак е изкупен от вносителя. Е зависи от магазините случвало ми се е да чакам да разтоварят 5бр на техното а моите са 35бр.

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #10

    Re:Климатик за лятото

    Велев, сутринта беше споменал за новите машини на МИДЕЯ, имаш ли каталога да ги видим, качи го тук някъде, ако го имаш.

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #11

    Re:Климатик за лятото

    Голям е тук не става а и го имам на компа в магазина. Но ще го направя скоро.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #12

    Re:Климатик за лятото

    Ще чакам, ще ми се да ги видя.

  16. UW
    UW е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    40
    #13

    Re:Климатик за лятото

    Бобово, това наистина е красиво . Как се справя в сравнение с MSG-то?

    Велев и аз ще чакам с нетърпение да погледна какво ново има, току виш съм си харесал нещо от новите модели. Случайно да имаш наблюдения върху някои от тях?

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #14

    Re:Климатик за лятото

    Ами модела е по добър от MSG-то.

  18. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #15

    Re:Климатик за лятото

    UW Аз си купих MSG-то от Фрескор .Човекът се справи много добре, както си му е реда-вакумиране и т.н.От скоро ползвам климатика ,учудващо за мен е доста тих,топли добре-поне за сега,недостатъка му е че са му лепнали темп.датчик на питата и спира по рано от зададената темп.MSV-то сигурно е по добър щом така казват тези които разбират,но за парите си вършат чудесна работа.Все пак не може да се очакват чудеса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик само за лятото - стая 25м2
    От romborak във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-06-14, 12:15
  2. Климатик за лятото
    От Ednet във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 14
    Последно: 17-06-13, 13:45
  3. Отговори: 6
    Последно: 02-07-07, 16:20
  4. Климатик само за охлаждане през лятото
    От stanieri във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 14
    Последно: 19-06-07, 15:04
  5. Как изкарахте лятото!!!
    От king_pin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 14-09-04, 03:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе