Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

Midea или Finlux?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #16

    Re:Midea или Finlux?

    И при теб съм любопитен за същото,защото съм имал бая ядове с твоята марка. Затова и не я долюбвам...
    П.П - досега не съм имал никакви проблеми с Хитачи,и като устна договорка със сервизния имам увереност,че ако се наложи,свалям каквото искам от някой нов климатик,а те после се оправят с доставката на чаркалаци,ако се налага или си го оставят разкостен за други части. Предполагам знаеш какво означава "гаранционен рабат ",когато внасяш клими,нали?
    П.П1 - интересно ми е защо се улавяш баш в турбината,като това е на практика вечен детайл ,освен ако НАРОЧНО не бръкнеш с отверката в нея. Това поне на мен не ми се е случвало за 11 г скромен стажец с климатизацията. Никога не съм сменял турбина досега...Явно моите клиенти ме слушат по-добре при инструктажа,отколкото твоите

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #17

    Re:Midea или Finlux?

    между теб и МОЯТА марка са стояли хора, които може и да има много основания да не бъдат долюбвани...трябва да разбираш това все пак...
    аз съм имал достатъчно проблеми с хитачи (с цялото уважение към марката) и те са били основно в невъзможност в разумни срокове да се доставят части на разумна цена - след като ти не си имал проблеми това единствено се дължи на факта, че отскоро се занимаваш с този бизнес или по-скоро отскоро работиш с хитачи (поне твърдиш за 11 години опит)
    аз съм се прицелил в турбината, защото ако си забелязъл при пълно разглобяване на климатика за измиване това е детайла, който най-лесно се изтърва по невнимание и се чупи и е НЕДОСТАВИМ И УНИКАЛЕН

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #18

    Re:Midea или Finlux?

    Климамаркет...Още преди бая години,когато започнах работа в голяма русенска фирма за климатизация, имах възможността да монтирам клими от марката Хитачи,все пак една русенска фирма е основен вносител. И не помня да сме имали ядове с части,а уж бях сервизен техник.
    П.П - описаното от теб за чупенето на ТУРБИНАТА при демонтаж и разглобяване на климатика говори само за едно - ПЪЛНА ЛИПСА НА ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ от твоите техници,никакъв друг вариант няма. Аз лично съм разглобил поне 500 климатика и не помня даже да сме говорили с колеги за подобна "случка"...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #19

    Re:Midea или Finlux?

    Ok, ето някои модели на които съм се спрял, моля за вашата професионална препоръка, да се възползвам ли от тридневното намалениена Техномаркет или да си взема Грее-то, което ми предложи колегата gnf?
    1. http://www.technomarket.bg/products/...9s3-42nqv009s3
    2. http://www.technomarket.bg/products/...-cs-cu-ue12hke
    3. http://www.technomarket.bg/products/09054107/lg-s-12at
    4. http://www.technomarket.bg/products/...s-cu-re12jke-x
    5. http://www.technomarket.bg/products/...-ras-rac-e14h2
    или
    6. http://technika.bg/product/6895/inve...e-gwh12kf.html
    Моля за бързи отговори, че офертата е само 72часа.
    Благодаря

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #20

    Re:Midea или Finlux?

    Моя съвет - Кериър,ЛГ или Хитачи ,но монтажа да е на друга фирма,не от Техномаркет.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #21

    Re:Midea или Finlux?

    каквото и да вземеш за летниа сезон няма да имаш проблем хитачито много бъзо ще ти завъта въздуха

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #22

    Re:Midea или Finlux?

    Последно да питам всички посочени модели ли може да насочват въздухопотока в различни позиции?

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #23

    Re:Midea или Finlux?

    Всички съвременни климатици могат да променят посоката на струята и нагоре-надолу ( клапата),и наляво-надясно ( жалузите). Клапата на всички се управлява от дистанционното,а жалузите при някои модели се местят на ръка,а при другите от дистанционното.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #24

    Re:Midea или Finlux?

    embata_ivanov за6то държиш дае от техното

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #25

    Re:Midea или Finlux?

    Заради големите отстъпки в момента, защо питаш?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #26

    Re:Midea или Finlux?

    отдавна са изчерпани.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #27

    Re:Midea или Finlux?

    Koe e изчерпано, аз сега тръгвам към Техномаркет!?

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #28

    Re:Midea или Finlux?

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa
    Климамаркет...Още преди бая години,когато започнах работа в голяма русенска фирма за климатизация, имах възможността да монтирам клими от марката Хитачи,все пак една русенска фирма е основен вносител. И не помня да сме имали ядове с части,а уж бях сервизен техник.
    П.П - описаното от теб за чупенето на ТУРБИНАТА при демонтаж и разглобяване на климатика говори само за едно - ПЪЛНА ЛИПСА НА ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ от твоите техници,никакъв друг вариант няма. Аз лично съм разглобил поне 500 климатика и не помня даже да сме говорили с колеги за подобна "случка"...
    същата тази русенска фирма НЕ ДОСТАВИ компресори за климатиците като се получи големия проблем със скруловете на хитачи, но ти явно си или предубеден или въобще не си в час с нещата
    след като си такъв разбирател защо не дадеш цена и срок на доставка на турбина на някой от предлаганите актуални модели на хитачи вместо да обясняваш кой техник какъв професионалист е, факт е че турбини се чупят и това не зависи от това колко климатика си разглобил и сглобил...

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #29

    Re:Midea или Finlux?

    Хихихи..Явно е "факт" само във Варна чупенето на турбини от техниците . Говорих с няколко колеги из БГ и никой не е на твоето "професионално " мнение...Защо ли???
    П.П - не подхожда на "професионалист " да не знае българската граматика. В нашия език има и главни букви,и препинателни знаци...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #30

    Re:Midea или Finlux?

    emba-със какво ще се похвалиш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 10-01-21, 23:29
  2. Пералня Finlux FX5 615W - въпрос за работа с нея
    От vinsbg във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 23-02-17, 17:53
  3. FINLUX 16FLX850U забива.
    От persizi във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 18-10-13, 23:47
  4. Finlux FEY-12A410W WHITE Проблем или Не ?
    От Tihomir Stankov във форум Други марки климатици
    Отговори: 4
    Последно: 03-11-12, 10:12
  5. Finlux-09A410DCW INVERTER
    От orion_1 във форум Други марки климатици
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-12, 22:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе